Studijų forma: dieninės studijos

Studijų trukmė: 3 metai (6 semestrai)

Įėjimo egzaminai: asmeninis pokalbis iš matematikos ir anglų kalbos

Bakalauro studijų filosofijos verslo administravimo, kuri mokoma anglų kalba, tikslas yra parengti absolventus užsiimti verslu. Jie gali atlikti ekonomines, vadybines, verslines, administracines ir kitas pareigas nacionalinės ir tarptautinės darbo rinkos srityje.

Studentai įgyja praktinių žinių apie komercijos ir verslumo procesus Čekijoje ir ES verslumo kontekstą. Jie mokosi suprasti teorijas, koncepcijas ir metodus, paprastai naudojamus versle, ir vietos ar regionų administracijoms.

Studijų kryptyje taikomi praktiniai ekonomikos, vadybos, prekybos, buhalterijos, teisės ir kitų sričių sąvokos. Tokiu būdu studentai įgyja reikiamų žinių apie verslo ir administracinę veiklą, susijusią su verslininkų ir ne verslininkų organizacijų steigimu, valdymu ir administravimu.

Valstybinis baigiamasis egzaminas susideda iš trijų sudėtingų dalykų: "Bendroji ekonomika", "Valdymo pagrindai ir verslo teisė".

Bakalauro studijų filialo Verslo administravimo magistrantūros studijų baigėjai išsiunčia paraiškas į kai kurias susijusias magistro studijų kryptis arba išeina į praktiką. Praktiškai jie gali rasti darbo paslaugų įmones, projektų ir konsultacines organizacijas, perdirbimo sektoriaus įmones, finansų įstaigas ir valdžios institucijas bei vietos ar regioninės administracijos institucijas. Geros jų pasirengimo praktikai lygį parodė rezultatai, paskelbti universiteto absolventų nedarbo lygyje, kur FEM CULS absolventams buvo pranešta apie vieną iš žemiausių verčių (1,4%, kaip ir 2008 m. Vasario 19 d. HN) .

106063_Sloup-030.jpg

Parengiamieji profesijos ir kalbos kursai (PPL, CŽV)

Tarptautinių ryšių skyrius "FEM CULS" Prahoje siūlo vienerių metų ir pusmečio kursus, skirtus akredituotų bakalauro ir magistrantūros studijoms anglų kalba. Į PPL studijuoti nėra jokių egzaminų.

Reikalingi dokumentai, kuriuos turite pateikti norint įstoti į PPL kursus, kurie atliekami akredituotų bakalauro studijų programų studijose anglų kalba:

  • Paso nuskaitymas
  • vidurinio išsilavinimo pažymėjimo kopija (norint išduoti sertifikatą išversti anglų kalbą reikia, jei originalas nėra anglų kalba),
  • vidurinės mokyklos įrašų stenogramos anglų kalba kopija, kurioje kiekvieno dalyko valandos paskirstomos vidurinėje mokykloje arba per pastaruosius 4 metus,
  • anglų kalbos testo (TOEIC, TOEFL, IELTS ar bet kurio kito) rezultatai - nereikalingi, jei bent 2 metus studijote anglų kalba visą dieną,
  • kontaktinio adreso ir telefono numerio, jei norite kreiptis dėl vizos į DHL pavadinimą, kuriame jūs ketinate kreiptis dėl vizos,
  • trumpas gyvenimo aprašymas,
  • visi pareiškėjai turi užpildyti internetinę paraišką

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Czech University of Life Sciences - Faculty of Economics and Management »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Price
32,000 CZK
per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date