Bakalauro verslo administravimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip mūsų bakalauro studentas verslo administravimo studijų programoje, jūs pasirinksite vieną iš keturių specializacijų:

  • Tarptautinis valdymas,
  • tvarus valdymas,
  • tiekimo grandinės valdymas arba
  • valdymo informacinės sistemos.

Kiekvienas, turintis savo unikalų dėmesį ir karjeros galimybes, šias specializacijas suteikia jums individualizuotos mokymosi patirties ir leidžia sutelkti dėmesį į pasirinktą sritį, padėdamas pasiruošti jūsų būsimiems karjeros tikslams.

Dauguma studentų pasirenka standartinę dainą su 180 ECTS, bet mes taip pat siūlome intensyvią trasą su 210 ECTS. Intensyvus takas taip pat yra baigtas per šešis semestrus. Dėl intensyvaus kelio jūs turėsite išsamesnį kursinių darbų ekspoziciją ir baigsite antrą stažuotę. Su papildomais kreditais, turėsite dar daugiau galimybių renkantis magistro laipsnį - įskaitant trumpesnes programas, kurios leidžia jums pradėti savo karjerą anksčiau.

Bakalauro studijų programą apvalia vertinga patirtis už pamokų ribų: privaloma trijų mėnesių stažuotė, integruotas semestras užsienyje ir kita neakivaizdinė veikla.

Parengimo programa / fondo metai

Ar turite IB ar kitą diplomą, kuri neleidžia studijuoti Vokietijos universitete?

Kadangi Vokietijos abitur (aukštojo mokslo baigimo pažymėjimas) yra laikomas tokio aukšto lygio, tarptautiniams pareiškėjams dažnai yra gana sunku atitikti lygiavertes nuostatas. Su tarptautiniais aukštosios mokyklos diplomais tiesioginis įėjimas paprastai nėra pasirinkimas. KLU suteikia studentams galimybę baigti rengimo programą mūsų partnerių institute Berlyne.

Visi suinteresuoti moksleiviai yra prašomi kreiptis dėl mūsų bakalauro studijų programos ir jei jūs neatitinka reikalavimų studijuoti Vokietijos universitete, galite būti pasirengę dalyvauti Parengimo programoje. Pateikę visus savo dokumentus, mūsų priėmimo komanda peržiūrės jūsų paraišką ir, priklausomai nuo jūsų tinkamumo pasiūlymo, atliks tyrimo vietą.

Verslo studijoms galite rinktis dalykinių dalykų kursus, taip pat įžanginį vokiečių kalbą (kurią valstybė nurodo kaip būtinybę). Programa rengia jus Feststellungsprüfung (FSP), kuris yra Hamburgo įžanginis egzaminas. Pasibaigus studijų programai pasimeldysite FSP, o kai baigsite, galėsite pradėti savo bakalauro studijas KLU .

Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

“Nothing prepares future managers better than sound knowledge of logistics when it comes to facing tomorrow’s global challenges.” Kühne Logistics University is a private university with the right to c ... Skaityti daugiau

“Nothing prepares future managers better than sound knowledge of logistics when it comes to facing tomorrow’s global challenges.” Kühne Logistics University is a private university with the right to confer PhD degrees. KLU's focus lies in the fields of logistics, supply chain management and management. Skaityti mažiau
Hamburgas , Valeta + 1 Daugiau Mažiau