Baldų dizainas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas vyksta italų kalba.

Šiandien dizainas persmelkia kiekvieną pramonę, produktą ar paslaugą turinio, kalbos, techninių ir funkcinių aspektų požiūriu.

Iš šio poreikio kursas skirtas mokyti profesionalus, galinčius kurti naujoviškas formas ir funkcijas, interpretuoti ir numatyti jo atsiradusias estetines linijas. Studentas žinos, kaip kurti dizainą, bet ir tapti idėjų verslininku dėl daugybės Dailės akademijos Aldo Galli IED Como ir vietinių kompanijų bendradarbiavimo; Taigi jis sukūrė dizaino kultūrą, išraiškingus įgūdžius ir technologines žinias, kurios visada skatina IED kaip "know-how" mokyklą. Vadovaujantis didaktika, vadovaujamasi verslo planu, jie įgis žinių, skirtų nuolatiniams pokyčiams spręsti naujus profesionalios srities iššūkius.

Karjeros galimybės: produktų dizaineris, koncepcijos dizaineris, meno vadovas, sistemų kūrėjai, asistentai medžiagų, komponentų, techninių prietaisų paieškoje.

Trejų metų baldų dizaino kursas siūlo specializaciją:

Interjero dizaino specializacija

Interjero dizaineriai šiandien turi turėti kompetencijas tiek architektūrinėje erdvės kompozicijoje, tiek paslaugų dizaine, organizuoti ir tobulinti erdvės ir žmonių santykius. Specializacija siekiama pateikti interjero dizaino kultūrinės, techninės srities metodiką ir struktūrą. Kultūriniai elementai, susiję su dizainu, architektūra ir menu, taip pat sociologija ir antropologija, yra visi studijų dalykai, būtini norint suprasti elgesio evoliucijos reiškinius. Studentai supažindinami su rinkodara, būtina priemone prekės ženklų vertėms analizuoti ir įmonių, su kuriomis bendradarbiauja interjero dizaineris, padėčiai rinkoje. Jie įgyja savo tvirtą projekto rengimo metodą, kuris, pradedant nuo etinių, socialinių ir tvarių vertybių, leidžia jiems įgyti strateginio projekto mąstyseną.

Baldų dizaino kurso tikslas - pirmaisiais metais mokyti pagrindų, pagrindinio mokymo apie kultūrą, priemones ir taisykles, kurios išskiria ir apibūdina projekto principais grindžiamą požiūrį. Antraisiais metais pagrindinis dėmesys skiriamas metodams ir pagalbiniam projekto planavimui. Studentas įgyja žinių ir kompetencijos konkrečiose profesinėse srityse per praktinę patirtį, studijuodamas technines disciplinas ir kultūros ypatybes, ypatingą dėmesį skirdamas konteksto, rinkų ir vartojamos kalbos raidai.

Treti metai skiriami pažangiam profesinio rengimo projektui , įgyjant patirties, ko reikalaujama iš profesionalių dizainerių įvairiose srityse. Baigiamojo darbo projektas yra sudėtingas ir išsamus, vykdomas bendradarbiaujant su pramonės įmonėmis ir įmonėmis, kurios dirba kartu su akademija ir ieško originalių ir novatoriškų sprendimų.

Baldų dizaineris yra profesionalios sistemos dalis, turinti vykdomosios kompetencijos, išreiškianti gebėjimą dirbti komandose ir aiškinti projekto pasiūlymus bei teisingai juos išversti remiantis ekonominiais, ergonomikos, gamybos, medžiagų ir gamybos modeliavimo reikalavimais.

Be techninės kompetencijos, baldų dizaineris turi aiškinti vartotojo tendencijas ir stilius, suprasti rinkos reikalavimus, socialinę ir vartotojo dinamiką, oficialią įmonės kalbą, filosofiją ir kultūrą, kurios tampa nepakeičiamos. Absolventai vykdys profesinę veiklą pramonės ir socialinėse sistemose, tokiose kaip gaminių dizaineris, koncepcijų dizaineris, meno vadovas, sistemų dizaineris, padėjėjai ieškant medžiagų, komponentų, techninių prietaisų.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Universally acknowledged for its great quality in manufacturing textiles – especially silk — this lakefront city was the epicenter of last century artistic and architectural avantgardes. A cultural in ... Skaityti daugiau

Universally acknowledged for its great quality in manufacturing textiles – especially silk — this lakefront city was the epicenter of last century artistic and architectural avantgardes. A cultural institution that is the pride of this city and one of Italy's finest schools of restoration, the Galli Academy joined the IED Group in 2009. Skaityti mažiau