Bankininkystės ir finansų bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bankų bakalauras (Hons)

Londono bankininkystės institutas

Mūsų Londono miesto vieta ir glaudūs ryšiai su pramone suteikia jums galimybę pristatyti

finansinėse tarnybose dirbantiems darbuotojams ir jų bendrauti su vizitais, pramonės atstovais ir praktinėmis dirbtuvės veiklomis visoje programoje.

Laipsnis yra siūlomas kaip trejų metų programa arba kaip ketverių metų programa, įskaitant vienerių metų pramonės praktiką, jei imamasi sumuštinių metų.

Programos tikslai

Bankų bakalauras (Hons)

  1. Plėtokite savo žinias ir supratimą apie bankininkystę ir finansus, įskaitant sąvokas, teorijas ir analitines priemones.
  2. Sukurkite gebėjimą kritiškai analizuoti, interpretuoti, spręsti problemas, parengti nepriklausomas išvadas ir efektyviai bendrauti tiek individualiai, tiek kaip komandos dalis.
  3. Plėtokite savo skaitmeninius ir IT įgūdžius, taip pat savo žinias apie su bankininkyste ir finansavimu susijusias duomenų bazes.
  4. Suteikti jums galimybę įgyti reikiamų įgūdžių ir kompetencijų, kad galėtumėte plėtoti profesionalumą, atsižvelgiant į vaidmenį finansinių paslaugų sektoriuje, arba pereiti prie tolesnių studijų pagal discipliną.
  5. Padidinkite savo supratimą apie strateginių, moralinių ir etinių bei ekonominių klausimų svarbą finansinių paslaugų sektoriuje apskritai.

Programos santrauka

Pirmieji programos metai suteikia tvirtą pagrindą tiems dalykams, kurie yra labai svarbūs sėkmingai karjerai finansinių paslaugų sektoriuje, taip skatinant jus susieti savo studijas su finansų sektoriumi nuo pat pradžių. Diferencijuoti moduliai apima etiką ir įsidarbinimo galimybes, suteikdami jums specialių žinių ir įgūdžių, reikalingų labai konkurencingame sektoriuje.

Antraisiais programos metais remiamasi pirmaisiais metais išmoktomis temomis ir suteikiama Jums specializuotų žinių teorinių modelių ir taikomųjų programų bankininkystės ir finansų srityse, taip pabrėžiant mūsų laipsnių profesinį elementą. Diferencijuoti moduliai yra „Commercial“

Trečiasis programos metai leidžia jums tobulinti savo žinias apie finansinių paslaugų sektorių aukštesniame lygmenyje, akcentuojant tokias temas kaip strategija, valdymas ir rizika. Diferencijuoti moduliai apima Banko strategiją

Ši programa remia jūsų įsidarbinimo savybių kūrimą per visą jo trukmę, kaip nurodyta Londono bankininkystės institute

Karjera

Šio kurso absolventai gali tęsti karjerą įvairiuose finansinių paslaugų vaidmenyse, o mokymąsi galite pritaikyti kurso metu, kad atitiktų jūsų karjeros siekius. Jums bus teikiama parama per visą savo studijas, kad įgytumėte vasaros stažuotes, kad suteiktumėte savo karjeros pradžią.

Programa taip pat yra sukurta taip, kad būtų puikus pagrindas tolesniems tyrimams, įskaitant reguliavimo kvalifikaciją arba specializaciją magistrantūros lygmenyje.

Reikalavimai kursui

Paprastai siūlome ABB / BBC pasiūlymus „A“ lygiu (neįtraukiami „Bendrosios studijos“, „Kritinis mąstymas“, „Išplėstiniai projektai ir pilietybės studijos“). Visi pareiškėjai paprastai turi turėti mažiausiai GCSE matematikos laipsnio B arba 6 laipsnio GCSE anglų kalbos C arba 4 laipsnio.

Idealūs pareiškėjai ištyrė vieną iš šių „A“ lygių: matematikos, tolesnės matematikos, ekonomikos, statistikos ar fizikos.

Priimame „BTEC“ išplėstinį diplomą „D * DD-DDM“ ir diplomą bei pagalbinį diplomą kartu su kitomis kvalifikacijomis. Taip pat priimtas Tarptautinis bakalaureato (28 - 32 balai). Pasiūlymai gali skirtis.

Finansinių studijų sertifikatas ir diplomas - nepamirškite, kad šios kvalifikacijos gali prisidėti prie mūsų atvykimo reikalavimų, padedančios išsiskirti iš kitų pareiškėjų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are a university college that exists to advance banking and finance by providing outstanding education and thinking, tailored to the needs of individuals, business and society.

We are a university college that exists to advance banking and finance by providing outstanding education and thinking, tailored to the needs of individuals, business and society. Skaityti mažiau