Gebėjimas sukurti jaukią aplinką yra gyvybiškai svarbus tik apie kiekvieną pramonės ir pati Svetingumo pramonė siūlo plačias galimybes jums sveikiname sėkmingai sąveiką ir patirtį, kur savo karjerą nukelia.

Pietų s Bakalauro Taikomųjų mokslų (BAS) svetingumo vadybos suteiks jums žinių, įgūdžių ir įrankių, sverto savo Koledžas apskaitos, verslo informacinės technologijos, kulinarijos ar kitų susijusių studijų srityse. Valdymo lygio pozicijas svetingumo industrijos reikalauja profesionalumą ne tik valdymo, bet ir rinkodaros, operacijų, teisiniai klausimai ir žmogiškuosius išteklius. Būsite pasirengę patekti pozicijas visose svetingumo srityje visame pasaulyje aspektus - įskaitant turizmo, viešbučių veiklos, restoranų valdymo, maitinimo, kruizinių laivų operacijas, kazino operacijų ir kelionės.

Graduate Management Admission Test arba Svetingumo vadybos VAS laipsnis atvers duris jums sparčiai plečiasi pramonės sektorius, kaip antai didėjantis pagalba, ir savarankiško gyvenimo įrenginių, paskirties kurortų ir kurortų, įmonių svetingumą ir renginio gamybai. Taigi, kviečiame pietų ir svetingumo vadybos - ar jūs tik pradedate arba jau savo karjeros kelyje, mūsų VAS padės priimti jus į kitą lygį!

Svetingumo vadybos VAS laipsnis atvers duris jums sparčiai plečiasi pramonės sektorius, kaip antai didėjantis pagalba, ir savarankiško gyvenimo įrenginių, paskirties kurortų ir kurortų, įmonių svetingumą ir renginio gamybai.

Taigi, kviečiame pietų ir svetingumo vadybos - ar jūs tik pradedate arba jau savo karjeros kelyje, mūsų VAS padės priimti jus į kitą lygį!

Į HMG VAS tikslai yra:

  1. Pašalinti kliūtys, trukdančios studentams, turintiems techninį bendradarbis taikomųjų mokslų perdavimo laipsnių (ILS-T) naudoti tuos kreditus baigti bakalauro laipsnį;
  2. Didinti galimybes studentams ir dabartinių svetingumo versle darbuotojų Pietų Sietlo kolegijos (South) paslaugų srityje pasiekti valdymo lygio pareigas ir uždirbti didesnes visą darbo užmokestį per bakalaureato lygmens mokymo ir švietimo;
  3. Patiekti labai įvairi regiono gyventojų, remiantis Pietų aisiais įrodė sėkmės siūlanti išskirtinį išsilavinimą ir ekonominę galimybę studentams spalvos, Anglų, kaip antrosios kalbos / Anglų kalba Besimokančiųjų (ESL / ELL) studentai ir studentai, kurie pirmą kartą į jų šeimų lankyti koledžą ;
  4. Adresas didelį nepatenkintų pramonės paklausą kvalifikuotų ir įvairių svetingumo vadybos personalo Seattle King County metropolinės zonos ir Vašingtono valstijoje;
  5. Prisidėti prie valstybės aukštojo mokslo ir regionų ekonominio vystymosi tikslais vienoje Vašingtono pirmaujančių aukštos augimo pramonės sektoriuose pasiekti.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų The Seattle Colleges »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020