Apie

Teismo ekspertizė yra įdomi sritis, kurioje mokslas ir technologijos atitinka įstatymą. Būdama teismo medicinos mokslininkė, jūs naudositės pažangiausius mokslinius įrankius, kurie padės spręsti aktualiausias problemas, įskaitant nusikaltimų sprendimą ir žmonių gelbėjimą. Teismo ekspertizės iššūkis yra sugrįžti laiku, siekiant nustatyti, kas, ką, kada, kur ir kodėl ginčijami įvykiai. Ieškodami užuominų, kurios išsklaido paslaptis ir tarnauja teisingumui, jūs išmoksite viską nuo DNR, kraujo ir kitų kūno skysčių prie tekstilės, avalynės, pėdsakų, padangų, dokumentų ir parašų, degiųjų medžiagų, teršalų ir dar daugiau.

LIU Post 120 kreditų bakalauro laipsnį medicinos mokslų srityje pasirengs apdovanoti karjerą policijos departamentų, medicinos ekspertų biurų, toksikologijos ir patologijos laboratorijų skyriuose. Programa sujungia paskaitų kursus su laboratoriniais darbais ir praktine patirtimi. Studentai mokosi įvairias teismo eksperimentines programas, tokias kaip molekulinė patologija, kriminalistika, žmogaus genetika ir teismo antropologija. Klases moko praktikuojantys teismo medicinos mokslininkai, medicinos specialistai ir LIU biomedicinos mokslų, chemijos, kriminalinės justicijos ir teismo medicinos mokslų profesoriai. Be to, studentai yra stažuotės labai produktyviuose Long Islando ir Manheteno nusikalstamumo laboratorijose, sveikatos skyriuose ir medicinos ekspertų biuruose.

Mokslo bakalauro laipsnį teismo medicinos srityje siūloma kartu per Biomedicinos mokslų katedros Sveikatos profesijų ir slaugos mokykloje bei Chemijos katedros Liberalų menų ir mokslo koledže.

Priėmimo sąlygos

  • Gautieji pirmtakai turi turėti tvirtą B vidurkį (3,0 arba 82-85 balų vidurkį) ir vidutinį SAT rezultatą 1000 (Kritinis skaitymas ir Matematika kartu) arba ACT Composite iš 20 ar daugiau.
  • Perkėlimas studentams turi būti baigęs daugiau nei 24 koledžo kreditus. Programos peržiūrai reikalingas minimalus kolegijos 2,0 GPA. Jei turite mažiau nei 24 kreditus, turite pateikti aukštųjų mokyklų nuorašus ir SAT / ACT balus.

Akademinė politika

Studentai, kurie dirba ne visą darbo dieną arba visą darbo dieną, gali tęsti teismo medicinos mokslo bakalauro studijų programą. Studentai, norintys tęsti programą, privalo išlaikyti minimalų GPA 2,00 pagrindinių kursų.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 28 daugiau kursų Long Island University »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 29, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date