Tarptautinė Dvivietis Laipsnis programa bendradarbiaujant Silpakorn universiteto ir Vatel International School, Prancūzijos

Dvivietis Laipsnis programa su instituto Vatel, Prancūzijoje, laikoma viena iš geriausių svetingumo mokymo mokyklų Europoje. VATEL tarptautinė mokymo leidžia studentams plėtoti teorinius ir praktinius remiantis žiniomis, įskaitant vykdymo stažuotes Prancūzijoje ir kitose tarptautinėse vietose, o Marco Polo "programa suteikia studentams galimybę studijuoti kitų VATEL mokyklose vienam semestrui.

Vatel Tarptautinio verslo mokykla Hotel & Tourism Management, gyvuoja jau daugiau nei 25 metų, mokymo viduriniosios grandies vadovų, taip pat vyresniųjų vadovų iš viešbučio valdymo ir turizmo pramonei. Vatel yra tarptautiniu mastu žinomas daugiau nei 20 mokyklų paskirstyti per keturis kontinentus, Vatel šiandien yra viena iš labiausiai prestižinių Įstaigos specializuojasi aukštojo viešbučio lygį ir turizmo vadybos išsilavinimą. Iš tiesų Vatel Viešbutis verslo mokykla neseniai buvo apdovanotas Visame pasaulyje Hospitality Award, į "Best mokymo programa" kategorijoje ir užima 1-ąją tarp Top Hotel mokyklų visoje Europoje (šaltinis IFOP 2007).

NAUDA

  • Ketverių metų tarptautinė dvigubo laipsnio programa, kuri suteikia studentams galimybę plėtoti į besiplečiančio ir konkurencingą svetingumo industrijos karjerą.
  • Metodika siūlo tarp akademinių klasių ir profesinio mokymo pusiausvyrą.
  • Tarptautiniai Stažuotės teikti realaus gyvenimo veiklos mokymą viešbučių Prancūzija, JAV, Australijoje ir tt Mokamos stažuotės yra prieinama.
  • Marco Polo mainų projektas leidžia studentams studijuoti kitoje Vatel mokykloje vienam semestrui, įskaitant JAV.

Stažuotės

Atlikti stažuotę yra neatskiriama viešbučio valdymo programos. Studentai tik įsitraukti į stažuotes ne pirmaujančių tarptautinių viešbučių tinklai tiek Tailande ir Prancūzijoje. Studentai įgyja daug patirties veiklos parametrus iš skirtingų padalinių, įskaitant F & B, ūkvedyba ir Front Office pareigas.

Todėl Stažuotės padėti studentams pagal: - naujų žinių apie pagrindinius veiksmus kiekvienoje viešbučio departamentas.

  • Vertindama skirtingų departamentų per viešbučio ir tiems, kurie norėtų siekti įsidarbinti baigus.

INTAKE

Nauja akademiniai metai prasideda kiekvieną liepą.

VIETA

  • Paskaita pagrįstos kursai yra atliekami Silpakorn universiteto Tarptautinio koledžo, Talingchan, Bankokas - Praktiniai pagrįstos Kursai yra atliekami Vatel Tailandas, CAT Telecom pastatas, Bangrak, Bankokas

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Baigtas Tailando vidurinę mokyklą arba ekvivalentas.
  • Anglų kalbos: TOEFL 500 PBT, 173 KET arba 61 BTI arba IELTS 5.5. Pareiškėjai, neturintys tinkamos kvalifikacijos turi imtis SUIC anglų kalbos testą.
  • Motyvacinis pokalbis.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Silpakorn University International College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date