Bendrojo biologijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šiaurės Alabamos universiteto Biologijos fakultetas siūlo profesionalų, aplinkos, ląstelinių ir molekulinių bei bendrųjų biologijos galimybių pagrindinį biologijos specialybę ir meno bakalauro arba bakalauro mokslų magistro laipsnį. Mes taip pat turime nepilnamečių biologijoje, kursus ir programas, taikytinas visoms priešmokyklinio ugdymo profesijų programoms, taip pat pagrindinius dalykinius darbus, taikomus bendrojo lavinimo komponentams visose studijų programose. Vidurinio lavinimo mokytojai, norintys turėti savo dalykinę discipliną biologijoje, gali tai padaryti. Departamentas taip pat vaidina svarbų vaidmenį programoje Dauphin Island Sea Laboratory, kur mūsų jūrų biologijos specialistai vykdo keletą kursų.

Mūsų skyriuje dirba 15 visą darbo dieną dirbančių dėstytojų, kurie moko visus aukštesnio lygio bakalauro kursus ir keletą papildomų fakultetų, kurie moko kai kurias mūsų pirmosios pakopos klases. Visi mūsų klases ir laboratorijas dėsto dėstytojai. Yra apie 300 biologijos specialistų. Kiekvienam studentui paskirtas akademinis patarėjas, padedantis jam planuoti bakalauro studijų programą ir formuoti karjeros tikslus.


Bendroji biologijos alternatyva yra skirta studentams, norintiems pasirengti sritims, kur reikalingas bendras biologijos pagrindas, arba laikytis ikiprofesinių mokymo programų, kurioms reikalingas ar rekomenduojamas bendras biologijos rengimas. Magistras reikalauja papildomų kursinių darbų chemijos ir matematikos srityse, taip pat kursinius darbus, kad būtų baigtas nepilnametis bet kurioje disciplinoje. Ši galimybė ypač populiari studentams, turintiems kitų interesų, išskyrus studijų mokslą. Kai kurie iš mūsų labiau populiarių nepilnamečių yra psichologija, geografija, žemės sistemų tvarumas ir verslas.


Reikalavimai laipsniui

Organizmo biologija (protistai, grybai, augalai)

Numatyti papildomi kursai

CIS 125 "Mikrokompiuterių programinės įrangos verslo programos" 1

1 Arba aukštesnio lygio kompiuterių mokslo ir kompiuterinių informacinių sistemų kursas.

2 Šie kursai yra reikalaujami pagrindinėse ar nepilnamečiuose, jei jie nėra baigti kaip bendrojo lavinimo komponento dalis.


Mokymasis


Papildomi mokesčiai. Visos išlaidos ir mokesčiai gali keistis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite th ... Skaityti daugiau

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite the dream that creates the steam that powers your future. Join us and get ahead! Skaityti mažiau