Bet kurios organizacijos ekonominė sveikata priklauso nuo jos gebėjimo apsisaugoti nuo sukčiavimo. Didėjant grėsmei, darbdaviai nori samdyti problemą sprendžiančius asmenis, kurie yra gerai išmanantys sukčiavimo aptikimą ir prevenciją. Šis nepilnametis padidina jūsų prekyvietę visose pramonės šakose, susipažįstant su šia nauja ir didėjančia sukčiavimo sritimi.

Kodėl verta rinktis mažą sukčiavimą?

Kiekvienais metais privačios ir visuomeninės organizacijos praranda pinigus, o darbuotojai taip pat gali netekti darbo ir / ar naudos dėl sukčiavimo. Kadangi sukčiavimas veikia mūsų viešojo ir privačiojo sektorių ekonominę gerovę ir tvarumą, reikia, kad žmonės, susidurianti su sukčiavimu, būtų apsaugoti nuo nuostolių dėl žmogaus sukeltų ar gaivalinių nelaimių. Organizacijoms reikia žmonių, kurie gali užkirsti kelią darbuotojams, pardavėjams ar klientams pavogti turtą, dalyvauti korupcijos schemose ir dalyvauti sandoriuose, kurie sukelia interesų konfliktus. Organizacijoms taip pat reikia specialistų, pripažįstančių įmonių šnipinėjimą, terorizmo finansavimą ir informacijos saugumo pažeidimus. Šis nepilnametis bus labai naudingas visoms didžiosioms šalims, įskaitant, bet neapsiribojant: verslo didžiųjų, kurorto poilsio ir svetingumo valdymo didžiųjų, saugumo didžiųjų, sporto valdymo didžiųjų, kriminologijos ir kriminalinės justicijos didžiųjų ir kompiuterinių kompiuterių didžiųjų bendrovių kibernetinio saugumo.

Ką mokysi?

Su nepilnamečiu sukčiavimu sužinosite apie įvairius vidaus kontrolės elementus, saugumo pažeidimų organizacijų tipus ir sukčiavimo unikalumą bet kurioje organizacijoje. Mokymo programa apima nusikaltimų priežastis ir sukčiavimo demografiją. Taip pat sužinosite apie įvairius sukčiavimo tipus, sukčiavimo prevencijos, aptikimo ir apgaulingumo vertinimo principus. Be to, bus pristatyta sukčiavimo prevencijos strategijų nustatymo svarba vykdant vidaus kontrolę, laikantis taisyklių ir atliekant rizikos vertinimą.

Karjera

Galite dirbti bet kurioje privataus sektoriaus ar viešojo sektoriaus (federalinės, valstijos, vietos valdžios) arba ne pelno ir nevyriausybinių organizacijų sektoriuje. Vakarų PA yra daug galimybių šiose pramonės šakose:

  • apskaitos / finansiniai
  • sveikatos apsauga
  • draudimas
  • teisėtas
  • paslauga
  • technologijos / vadybos konsultacijos

Visuomenės sektoriuje Gynybos departamentas, Vertybinių popierių biržos komisija, Vyriausybės atskaitomybės tarnyba, JAV pašto inspekcija ir pagrindiniai policijos padaliniai, turintys finansinių nusikaltimų padalinį, labai vertina darbuotojus, kurie mokosi sukčiavimu. Taip pat galite dirbti įvairiose reguliavimo agentūrose federaliniame, valstybiniame ir vietos valdžios lygmenyse.

Pažymėjimus, sertifikuotus sukčiavimų egzaminuotojus (CFE) pripažįsta darbdaviai visame pasaulyje ir šalies viduje, ir juos siūlo Atestuotų sukčiavimo egzaminuotojų asociacija.

Programa mokoma:
  • Anglų
Slippery Rock University

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Slippery Rock University »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 21, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019