Bendrojo valdymo bakalauras (B.Sc.)

Bendroji informacija

7 locations available

Programos aprašymas

Bendrojo vadybos bakalauro studijos yra skirtos jauniems žmonėms, turintiems aukštojo mokslo diplomą ar universiteto įėjimo kvalifikaciją, kurie nori daryti įtaką valdymo ar verslo administravimui .

Jei norite sužinoti, kaip valdyti verslą, gamybos grandines, pardavimo procesus ar pristatyti naują produktą, tai tinkamas pasirinkimas. Čia jūs sužinosite visą verslo administravimo spektrą.

Jūsų privalumai

  • Integruotos stažuotės
  • Individualus dėmesys mažose grupėse
  • Asmens raida: minkštųjų įgūdžių ugdymo ir pamokymo sistema
  • Kalbos kursai bet kurioje verslo kalba

Studijuojant verslo administravimą Göttingenyje arba Stade

Šią studijų programą siūlome Campus Göttingen ir Hansecampus Stade. Tai trunka 6 semestrus, apima 210 ECTS kreditus ir yra akredituotos akreditavimo agentūros ZEvA ir pripažinta valstybės.

Kurso turinys

Per savo studijas jūs mokysite analizuoti, peržiūrėti ir padaryti verslo procesus ekonomiškus. Klasikiniai verslo studijų dalykai apima pirkimą, gamybą, pardavimą ir apskaitą. Be to, gausite gerai pagrįstą praktinę patirtį tarpdalykiose funkcijose, tokiose kaip valdymas, rinkodara, organizavimas ir logistika, taip pat įmonių valdymas, mokesčiai ir žmogiškieji ištekliai. Iki antrojo semestro pabaigos lankysite tuos pačius renginius, kaip ir bakalauro studijų programoje "Verslo administravimas", o jei norite, galite tęsti studijas.

Tarptautinė orientacija

Užsienio kalbų kursai tinka jūsų tarptautinei karjerai. Kai tik bent penkis studentus domina, PFH organizuoja kursus bet kuriai verslo kalba, ar tai yra ispanų, rusų ar kinų.

Jūs taip pat galite įgyti tarptautinį studijų ir gyvenimo patirtį su semestru užsienyje . Šiuo tikslu PFH baigė universitetų partnerystę visame pasaulyje ir dalyvauja "Erasmus" programoje.

Mes siūlome intensyvų pasirengimą dirbti ispanų arba kinų kalbos šalyse su Tarptautinės verslo vadybos galimybė Bendrojo valdymo laipsnio programa. Jau pradėjus studijuoti, susikaupite tiesiai į Lotynų Amerikos ar Rytų Azijos regioną. Jūsų pasirinktas dėmesys bus tematiškai susietas su visais atitinkamais studijų turiniu. Intensyvūs kalbos kursai ir tarpkultūrinės žinios papildo verslo studijas ir tampa pasirinkto regiono specialistu.

Pradėkite be rizikos - išbandykite verslo laipsnį

Pradedant tyrimą, PFH veiksmas yra lengvesnis. Pradėti be rizikos: nauji studentai turi galimybę įsitikinti, kad PFH koncepcija, taip pat nuotolinis mokymas tris mėnesius vietoje. Jei lūkesčiai neatitinka, universitetas kompensuoja studijų mokesčius .

Vadybininkas su asmenybe

Be dalyko, PFH turi integruotus elementus į valdymo studijų programą, kuri moko savo asmeninius įgūdžius, pavyzdžiui, jokio kito universiteto. Tai apima minkštųjų įgūdžių kursus, praktikuojančius projektus su įmonėmis ir studentų socialinius projektus, taip pat asmeninius mokymus su PFH dėstytojais.

Karjeros galimybės: daug galimybių, geriausios perspektyvos

Mokslo bakalauro laipsnis yra pirmoji profesinė kvalifikacija. Jis atveria puikias perspektyvas tarptautinei vadovavimo karjerai . Magistrantūros programos absolventai dabar dirba daugybėje skirtingų sričių: kaip pasaulinės korporacijos produktų vadybininkai, kaip Londono finansų centro bankininkai, kaip verslo perėmėjai MVĮ, kaip pagrindinis paskyros valdytojas Kinijoje arba kaip rinkodaros vadybininkas.

Per tris semestrus jūs galite papildomai įgyti bendrosios vadybos magistro laipsnį. Tai suteikia jiems ketverių su puse metų dieninių doktorantūros kvalifikacijų ir padidina jų kvalifikaciją įmonėse ir organizacijose, atsakingose ​​už vadovavimą .

Programa "PraxisStudieren"

Naudodamiesi neprivaloma "PracticeStudy" programa, jūs, kaip bendrosios vadybos studentas, galite įgyti praktinės patirties bendradarbiaujančioje įmonėje studijų metu. Šiame tyrimo variante 70 savaičių trukmės praktikos etapai užbaigia akademinės teorijos etapus, kurie apima 86 savaites. Jie baigia praktinius etapus paskaitos metu, tiesiogiai dalyvauja kasdieniniame darbe ir procesuose, dalyvauja realiuose projektuose ir išsamiai susipažįsta su kompanija. Atsižvelgiant į atitinkamą susitarimą, partnerės bendrovės taip pat teikia finansinę paramą "savo" programos dalyviams, turintiems dalinę arba visišką stipendiją ir pasirinktinai net mokėdami atlyginimą. Įmonės, studentai ir universitetai kiekvienam kuria individualų sprendimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2018

Apie mokyklą

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Skaityti daugiau

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Skaityti mažiau
Berlynas , Stade , Getingenas , Niujorkas , Londonas , Bordo , Auksinė pakrantė + 6 Daugiau Mažiau