Bendrojo valdymo bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Jūsų nauda

  • Integruotos praktikos ir praktiniai projektai su įmonėmis partnerėmis
  • Individuali priežiūra, pagrįsta mažomis mokymosi grupėmis
  • Asmenybės ugdymas: lengvų įgūdžių lavinimas ir mentorystės sistema
  • Kalbų kursai bet kuria su verslu susijusia kalba
  • Ir neprivaloma: Intensyvus kalbų mokymas prieš pradedant studijas

Gaukite verslo įžvalgų vokiečių kalba - tai pagrindinė verslo vykdymo kalba

Vokietija yra Europos ekonominė jėgainė, kurios eksporto perteklius yra didžiausias visame pasaulyje. Nors tai turi tam tikrą ekonominį šalutinį poveikį, tai akivaizdus aukšto prekių ženklo „Pagaminta Vokietijoje“ ženklas.

Todėl, jei norėtumėte sužinoti, kaip tai daroma Vokietijos įmonėse, kodėl neišmokę to čia - Vokietijos širdyje ir vokiečių kalba - pagrindinė kalba, vedant verslą.

Bendrojo valdymo mokslų bakalauras

Mokslo bakalauro programa „Bendroji vadyba“ yra skirta stojantiems į universitetą kvalifikaciją turintiems jauniems žmonėms, kurie domisi verslo procesais ir nori viską susitvarkyti. Jei jus domina, kaip valdyti įmonės įkūrimą, gamybos grandines, pardavimo procesus ar naujo produkto išleidimą į rinką, ši studijų programa yra teisingas pasirinkimas. Čia susipažinsite su visu verslo administravimo spektru.

Fondo programa pasirenkama, jei jūsų vokiečių kalbos įgūdžiai yra tik pagrindiniai

Ir visa tai vokiškai. Atsižvelgiant į jūsų kalbos įgūdžius, jūs taip pat galite dalyvauti mūsų pagrindų programoje, kad galėtumėte juos tobulinti, tačiau vis tiek reikalingi pagrindiniai vokiečių kalbos įgūdžiai (minimalus A2 lygis arba lygiavertis - mes galime kalbėti apie jūsų konkretų atvejį, kai jūs siųsite mums pranešimą).

Mes siūlome šią studijų programą Getingeno miestelyje ir „Hansecampus Stade“. Ji trunka 6 semestrus, apima 210 ECTS ir yra akredituota ZEvA, Centrinės akreditacijos ir vertinimo agentūros, taip pat valstybės pripažinta, leidžianti po studijų

  1. pradėti magistro laipsnį beveik bet kurioje pasaulio vietoje arba
  2. susirasti darbą ir likti Vokietijoje.

Studijų programoje išmoksite analizuoti įmonių procesus, juos peržiūrėti ir tobulinti. Klasikinis verslo administravimo studijų turinys apima pirkimų, gamybos, pardavimo ir apskaitos sritis. Be to, jūs įgysite patikimų žinių, susijusių su įvairių įmonių funkcijomis, tokiomis kaip kontrolė, rinkodara, organizavimas ir logistika, taip pat įmonių valdymas, mokesčiai ir žmogiškieji ištekliai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employabil ... Skaityti daugiau

PFH Private University of Applied Sciences, established in 1995, is a state-recognized university that focuses on training and educating future managers and specialists in key technologies. Employability is at the center of all its endeavors. The university’s philosophy is that personal mastery, academic excellence, and practical knowledge and experience are essential to becoming a responsibly-acting professional. This may only be achieved through individual attention combined with theoretically founded and practice-oriented teaching. With career and coaching services as well as individual mentoring embedded into the university’s structure, all study programs are characterized by their practical and economic relevance, their internationality and a pronounced orientation towards careers. Skaityti mažiau
Berlynas , Stade , Getingenas , Niujorkas , Londonas , Bordo , Auksinė pakrantė + 6 Daugiau Mažiau