Chemijos ir pramonės higienos katedra siūlo dvi pagrindines programas: pagrindinę chemijos programą ir pagrindinę pramoninės higienos programą; ir chemijos nedidelė programa. Šios chemijos srities specialybės gali rinktis iš profesinės chemijos galimybės (skirtos tiems, kam domina aukštoji mokykla arba yra pramonės chemikas), bendrosios chemijos galimybės (skirtos neprofesionaliems studentams) arba profesinės biochemijos galimybė (skirta tiems, kurie domisi aukštoji mokykla ar medicinos specialistai).


Pagrindinės chemijos srities bendrosios chemijos pasirinkimas paruošia studentus įvairiems karjeros būdams chemijos laboratorijose ir su chemine medžiaga susijusiose srityse, pavyzdžiui, teismo medicinoje arba farmacijos pardavimuose. Tai taip pat puikus pasirengimas ikiprofesinėms programoms medicinoje, odontologijoje, medicinos technologijose ir panašiose programose. Reikalavimai bendrojo chemijos pagrindui yra nustatyti informacinių technologijų, matematikos ir fizikos pagalbiniai kursai. Taip pat reikalaujama nepilnamečio ar antrojo pagrindo. Toliau pateiktoje lentelėje išvardyti kursai, reikalingi meno bakalauro ar bakalauro laipsniui įgyti pagal bendrą chemijos magistro laipsnį.

Reikalavimai laipsniui
 • Bendroji chemija (CH1l, CHl1l, CHl2, CHl2l) 8
  • Organinė chemija (CH 311, CH 311L, CH 312, CH 312L)
  10
  • Kiekybinė analizė (CH 321, CH 321LW)
  5 Iš viso 23
C. Bendrojo chemijos varianto reikalavimai:
 • Instrumentinė analizė (CH 322, CH 322L)
5
 • Taikomosios fizinės chemijos (CH 341, CH 341L)
4 Iš viso 9 Nustatyti palaikymo kursai: Kompiuterių informacinės sistemos: mikrokompiuterių programinės įrangos verslo programos (CIS 125); Kompiuteriniai gebėjimai problemoms spręsti (CS 135); arba kompiuterijos mokslai I (CS 155) 3 Matematika: Išankstinio skaičiavimo algebra (MA 112), I ir II verslo ir gyvosios gamtos mokslų studija (MA 121, MA 122) arba I skaičiavimų (MA 125) ir II skaičiavimo (MA 126) 8-9 Fizika: techninė (PH 251, PH 252) 10 Iš viso 21-22 D. Neišlikęs: nepilnamečio arba antrojo pagrindo reikia bendrosios chemijos alternatyvos. E. Bendrojo pasirinkimo valandos , kad iš viso būtų 128.


Mokymasis

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 14 daugiau kursų University of North Alabama College of Arts and Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 12, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
4,155 USD
Valstybinis mokymas 12-18 valandų vienodo tarifo. $ 8,310.00 mokėjimo už valstybę už 12-18 valandų fiksuoto dydžio. Visos išlaidos ir mokesčiai gali keistis.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date