Apžvalga

Programinės įrangos inžinerija yra visų šiuolaikinių technologijų pagrindas ir vaidina svarbų vaidmenį kiekvienoje pramonės šakoje. Ji apima tokias disciplinas kaip:

 • Matematika
 • Kompiuterija
 • Valdymas
 • Kibernetinė sauga

Jei turite aistros į technologijas, mūsų "BEng" programinės įrangos inžinerija (su įdarbinimo metais) išmokys jus kurti ir diegti naujoves per informacines technologijas ir kompiuterių programavimą. Jis skirtas problemoms spręsti, siekiant spręsti iššūkius mūsų tarpusavyje susijusiose, į technologiją orientuotos visuomenės.

Pirmiausia išmokysite principus, kuriais grindžiamas kompiuterijos mokslas, suteikiant jums tvirtą techninį pagrindą, kurį statyti. Programa vienija pirmuosius vienerius metus su mūsų kompiuterių mokslo programomis, kurios leidžia perkelti programas į pirmųjų metų pabaigą, jei kitose srityse kyla interesų ar karjeros siekių.

Tada akcentuojamas didelių programinės įrangos inžinerijos programų projektavimas ir įgyvendinimas, o jūs mokysite dalykus, įskaitant:

 • mobiliosios programos
 • sistemos saugumo valdymas
 • programinės įrangos patvirtinimas
 • duomenų bazių sistemos

Praėjimo metai pramonėje leidžia jums sukurti kontaktus, tuo pačiu plečiant savo įgūdžius ir profesinį pasitikėjimą.

Profesinė akreditacija

Šis kursas yra akredituotas Didžiosios Britanijos kompiuterių draugijos pilnas CITP (Chartered IT Professional) statusas ir dalinis CEng.

Patekimo reikalavimai

112 UCAS tarifų taškai.

Lygiai

Nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

BTEC Extended Diploma

DMM.

Pareiškėjai apie prieigos programas

Nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

Tarptautinio bakalaureato reikalavimai

112 taškų turi būti bent 2 HL dalykai plius HL 3 arba SL 4 Matematika.

Plius mažiausiai

GCSE anglų kalbos ir matematikos C arba 4 laipsnio (ekvivalentai priimti).

Anglų kalbos reikalavimai

Minimalus IELTS yra 6,0 arba lygiavertis.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Programos tikslai yra suteikti jums patikimą pagrindą kompiuterių mokslo pagrindams, programinės įrangos kūrimui (programavimui) ir programinės įrangos inžinierių naudojamoms priemonėms ir taikomosioms programoms bei suteikti įgūdžių, reikalingų norint dirbti kaip profesionali programinė įranga inžinierius.

Sumuštinių metai

Ši 4 metų BEng (Hons) programinės įrangos inžinerijos programa suteikia jums galimybę pradėti trečiųjų metų pramonės praktikos metus.

Praktikos metai yra puikus būdas tobulinti savo profesinę patirtį, kurti pramonės kontaktus ir įgyti informacijos apie kasdienį profesionalaus programinės įrangos inžinieriaus darbą. Tai yra nuolatinis darbas, susijęs su jūsų studijomis, ir gali būti darbo užmokestis.

Per antrus metus pasiūlysime jums visą paramą, reikalingą norint rasti vietą, kuri atitiktų jūsų karjeros siekius ir asmeninius interesus. Tai apima sesijas apie CV, interviu ir tt iš Karjeros tarnybos universitete ir tiek darbdavių, tiek praėjusių metų studentų pristatymus. Kada bus rodoma, jūs turėsite paramą ir nurodymus iš vietų, kuriose dalyvaus vietos, kur jis stebės jūsų pažangą.

Užpildę vietą, grįšite, kad galėtumėte užbaigti paskutinius programos metus ir pritaikyti visus, kuriuos išmokote, į savo galutinį projektą. Daugelis studentų tęsia ryšius su savo darbdaviais, dirba ne visą darbo dieną arba grįžta dirbti absolventų pareigose po studijų baigimo.

Pastaraisiais metais studentai įsidarbino su įvairiais darbdaviais: didelėmis įmonėmis, tokiomis kaip „Hewlett Packard“, „Intel“, „IBM“, „Rolls Royce“, „GE“, „Goldman Sachs“, „JP Morgan“. Taip pat yra daugybė vietos įmonių ir organizacijų, pvz., „Citizens Advice“, vietos programinės įrangos namų ir mažų įmonių vietiniame regione.

Nors dauguma paskirties vietų vyksta Jungtinėje Karalystėje, kai kuriose šalyse kai kuriose įmonėse gali būti galimybių kai kuriose įmonėse ar tam tikrose vietose. Naujausi pavyzdžiai - tai praktika Vokietijoje, Bulgarijoje ir Estijoje.

Mokymasis ir vertinimas

Daugumoje modulių naudojamasi oficialių paskaitų, praktinių laboratorinių užsiėmimų, pamokų ir seminarų mišiniu. Kai kuriuose moduliuose dalyvauja prižiūrimas grupės darbas, paprastai su kiekvienos grupės paskirtu akademiniu personalu. Visi moduliai reikalauja, kad mokiniai atliktų savarankišką studiją, remiamą per nuotolinio mokymosi technologijas, tokias kaip mūsų Virtualioji mokymosi aplinka.

Skaitymo sąrašai ir siūlomi ištekliai savarankiškam tyrimui suteikia tolesnę orientaciją studentams atlikti šį darbą, o reguliarios kontakto valandos ir neoficialūs atsiliepimai visais kursais suteikia galimybių tolesniems besimokančiųjų gairėms.

Modulių vertinimai dažniausiai būna praktinių kursų, laboratorinių testų ir rašytinių egzaminų forma, visi formos yra gerai atstovaujamos per visus kursus per visus modulius.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptariant galimybes su specialistų patarėjais, galima išsiaiškinti planus, tiriant galimybes ir tobulinant darbo medžioklės įgūdžius. Daugumoje mūsų programų yra karjeros plėtros patarėjų tiesioginis indėlis į mokymo programą arba specialiai organizuotus seminarus.

Karjeros galimybės

Šio kurso karjeros perspektyvos yra ypač stiprios ir turėsite didžiulį lankstumą, kad galėtumėte atlikti įvairius karjeros kelius. Programinė įranga yra šiuolaikinės visuomenės pagrindas, kontroliuojantis kompiuterius ir mašinas, kad būtų galima atlikti įvairias užduotis - nuo programų kūrimo iki medicininių robotų, iki bankų sistemų. Beveik kiekviena pasaulio pramonė gauna naudos iš skaičiavimo technologijų ir metodų, ir joms reikia absolventų, turinčių reikiamų įgūdžių, kad jie galėtų judėti į ateitį.

Neseniai šios programos absolventai, dirbantys tokiose įmonėse, kaip:

 • IBM
 • "Intel"
 • Microsoft
 • „Hewlett-Packard“ (HP)
 • Cap Dvyniai
 • FDM grupė
 • Centrica
 • BBC
 • „British Sky Broadcasting“
 • "Rolls Royce"
 • JP Morgan
 • NHS pasitiki
 • GE
 • Deutsche Post AG
 • "Goldman Sachs"
 • Skipton Building Society
 • „Societe General“
 • „Expressbank“
 • Thomson Reuters
 • įvairių kitų vietos ir regionų įmonių

Užimtumo statistika

87,5% mūsų 2017 m. „Computing“ absolventų rado darbą arba tęsė studijas per šešis mėnesius nuo baigimo.

* Šie DLHE statistiniai duomenys yra gaunami iš aukštojo mokslo statistikos agentūros (HESA) kasmet skelbtų duomenų, pagrįstų tais JK nuolatiniais absolventais, kurie gali gauti užimtumą ar tolesnį tyrimą ir kurių paskirties vietos yra žinomos.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų University of Bradford »

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Price
18,240 GBP
Namai: £ 9,250 (sumuštinių metai: £ 925) Tarptautinis: £ 18,240 (sumuštiniai metai: £ 1,824)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date