Beng (Hons) programinės įrangos inžinerijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programinės įrangos inžinerija yra visų šiuolaikinių technologijų pagrindas ir atlieka pagrindinį vaidmenį kiekvienoje pramonėje. Jame yra tokios disciplinos kaip:

 • Matematika
 • Kompiuterija
 • Valdymas
 • Kibernetinė sauga

Jei turite aistros į technologijas, mūsų "BEng" programinės įrangos inžinerija (su įdarbinimo metais) išmokys jus kurti ir diegti naujoves per informacines technologijas ir kompiuterių programavimą. Jis skirtas problemoms spręsti, siekiant spręsti iššūkius mūsų tarpusavyje susijusiose, į technologiją orientuotos visuomenės.

Pirmiausia išmokysite principus, kuriais grindžiamas kompiuterijos mokslas, suteikiant jums tvirtą techninį pagrindą, kurį statyti. Programa vienija pirmuosius vienerius metus su mūsų kompiuterių mokslo programomis, kurios leidžia perkelti programas į pirmųjų metų pabaigą, jei kitose srityse kyla interesų ar karjeros siekių.

Tada akcentuojamas didelių programinės įrangos inžinerijos programų projektavimas ir įgyvendinimas, o jūs mokysite dalykus, įskaitant:

 • Mobiliosios programos
 • Sistemos saugumo valdymas
 • Programinės įrangos patikrinimas
 • Duomenų bazių sistemos

Praėjimo metai pramonėje leidžia jums kurti kontaktus, tuo pačiu plėtojant savo įgūdžius ir profesinį pasitikėjimą.

Profesinė akreditacija

Šis kursas yra akredituotas Didžiosios Britanijos kompiuterių draugijos pilnas CITP (Chartered IT Professional) statusas ir dalinis CEng.

Patekimo reikalavimai

112 UCAS tarifų taškai.

A-lygiai: nėra specifinių dalykų reikalavimų.

BTEC išplėstas diplomas: DMM.

Paraiškų teikėjai dėl prieigos programų: nėra konkrečių dalykų reikalavimų.

Tarptautiniai bakalaureato reikalavimai: 112 taškų, į kuriuos turi būti įtraukti bent 2 HL dalykai ir HL 3 arba SL 4 matematikoje.

Plius minimalus: GCSE anglų kalba ir matematika C arba 4 klasėje (priimtini ekvivalentai).

Reikalavimai anglų kalba: Minimali IELTS 6,0 arba lygiavertė.

Jei neatitinkate IELTS reikalavimų, galite pasinaudoti University of Bradford ikimokyklinio anglų kalbos kursu.

Ką mokysi

Programos tikslai yra suteikti jums patikimą pagrindą kompiuterių mokslo pagrindams, programinės įrangos kūrimui (programavimui) ir programinės įrangos inžinierių naudojamoms priemonėms ir taikomosioms programoms bei suteikti įgūdžių, reikalingų norint dirbti kaip profesionali programinė įranga inžinierius.

Sumuštinių metai

Ši 4 metų trukmės BEng (Hons) programinės įrangos inžinerijos programa suteikia jums galimybę praleisti trejų metų darbo metus šioje pramonės šakoje.

Įdarbinimo metai yra puikus būdas plėtoti savo profesinę patirtį, užmegzti ryšius su pramonės atstovais ir įgyti žinių apie kasdienį profesionalaus programinės įrangos inžinieriaus darbą. Tai yra darbas visą darbo dieną jūsų studijoms aktualiose srityse ir galbūt atlyginimas.

Antraisiais metais mes jums pasiūlysime visą reikiamą pagalbą ieškant praktikos, atitinkančios jūsų karjeros siekius ir asmeninius interesus. Tai apima Universiteto karjeros tarnybos gyvenimo aprašymus, pokalbius apie interviu ir tt, darbdavių ir ankstesnių metų studentų pranešimus apie jų praktiką. Pradėję praktiką, turėsite palaikymo ir patarimų iš praktikantų, kurie stebės jūsų pažangą.

Užpildę vietą, grįšite, kad galėtumėte užbaigti paskutinius programos metus ir pritaikyti visus, kuriuos išmokote, į savo galutinį projektą. Daugelis studentų tęsia ryšius su savo darbdaviais, dirba ne visą darbo dieną arba grįžta dirbti absolventų pareigose po studijų baigimo.

Pastaraisiais metais studentai stažuojasi pas įvairius darbdavius, įskaitant dideles kompanijas, tokias kaip „Hewlett Packard“, „Intel“, IBM, „Rolls Royce“, GE, „Goldman Sachs“, „JP Morgan“. Taip pat atidaryta daugybė vietinių firmų ir organizacijų, tokių kaip Citizens Advice, vietinės programinės įrangos namai ir mažos vietos regiono įmonės.

Nors dauguma paskirties vietų vyksta Jungtinėje Karalystėje, kai kuriose šalyse kai kuriose įmonėse gali būti galimybių kai kuriose įmonėse ar tam tikrose vietose. Naujausi pavyzdžiai - tai praktika Vokietijoje, Bulgarijoje ir Estijoje.

Mokymasis ir vertinimas

Daugumoje modulių naudojamasi oficialių paskaitų, praktinių laboratorinių užsiėmimų, pamokų ir seminarų mišiniu. Kai kuriuose moduliuose dalyvauja prižiūrimas grupės darbas, paprastai su kiekvienos grupės paskirtu akademiniu personalu. Visi moduliai reikalauja, kad mokiniai atliktų savarankišką studiją, remiamą per nuotolinio mokymosi technologijas, tokias kaip mūsų Virtualioji mokymosi aplinka.

Skaitymo sąrašai ir siūlomi ištekliai savarankiškam tyrimui suteikia tolesnę orientaciją studentams atlikti šį darbą, o reguliarios kontakto valandos ir neoficialūs atsiliepimai visais kursais suteikia galimybių tolesniems besimokančiųjų gairėms.

Modulių vertinimai dažniausiai būna praktinių kursų, laboratorinių testų ir rašytinių egzaminų forma, visi formos yra gerai atstovaujamos per visus kursus per visus modulius.

Karjeros parama

Universitetas yra įsipareigojęs padėti studentams plėtoti ir stiprinti įsidarbinimo galimybes ir tai yra neatskiriama daugelio programų dalis. Specializuotą paramą galima gauti visą karjeros ir įdarbinimo paslaugų teikimo laikotarpį, įskaitant pagalbą ieškant ne visą darbo dieną studijuojant, stažuotei, atostogoms ir absolventų laisvoms darbo vietoms. Studentai yra raginami ankstyvoje stadijoje naudotis šia parama ir naudotis išteklius "Careers" svetainėje.

Aptariant galimybes su specialistų patarėjais, galima išsiaiškinti planus, tiriant galimybes ir tobulinant darbo medžioklės įgūdžius. Daugumoje mūsų programų karjeros plėtros patarėjai tiesiogiai dalyvauja mokymo programoje arba specialiai organizuotuose seminaruose.

Karjeros galimybės

Šio kurso karjeros perspektyvos yra nepaprastai stiprios, todėl turėsite didžiulį lankstumą, kad galėtumėte pasirinkti įvairiausius karjeros kelius. Programinė įranga yra šiuolaikinės visuomenės pagrindas, kontroliuojanti kompiuterius ir mašinas, kad būtų galima atlikti daugybę įvairių užduočių - pradedant programų kūrimu, baigiant medicininiais robotais ir baigiant bankų sistemomis. Beveik kiekviena pasaulio pramonė naudojasi skaičiavimo technologijomis ir metodais, ir jiems reikia absolventų, turinčių atitinkamų įgūdžių, kad jie galėtų pasitraukti į ateitį.

Neseniai šios programos absolventai, dirbantys tokiose įmonėse, kaip:

 • IBM
 • "Intel"
 • Microsoft
 • „Hewlett-Packard“ (HP)
 • Cap Dvyniai
 • FDM grupė
 • Centrica
 • BBC
 • „British Sky Broadcasting“
 • "Rolls Royce"
 • JP Morgan
 • NHS pasitiki
 • GE
 • Deutsche Post AG
 • "Goldman Sachs"
 • Skipton Building Society
 • „Societe General“
 • „Expressbank“
 • Thomson Reuters
 • įvairių kitų vietos ir regionų įmonių

Užimtumo statistika

87,5% mūsų 2017 m. „Computing“ absolventų rado darbą arba tęsė studijas per šešis mėnesius nuo baigimo.

* Šie DLHE statistiniai duomenys yra gaunami iš aukštojo mokslo statistikos agentūros (HESA) kasmet skelbtų duomenų, pagrįstų tais JK nuolatiniais absolventais, kurie gali gauti užimtumą ar tolesnį tyrimą ir kurių paskirties vietos yra žinomos.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Skaityti daugiau

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Skaityti mažiau