Beng civilinės inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

PRATARMĖ dekanas

Šis naujas prospektas bakalauro programų išsamiai išdėstyta informacija apie inžinerijos kolegijos struktūrą ir apima ištraukos iš Universiteto reglamentuojančių pirmojo laipsnio programas.

Nuo 2002/2003 sesijoje, Kolegija buvo siūlanti studijų programas keturių pagrindinių disciplinų, būtent:

  • Chemijos ir naftos inžinerijos
  • civilinės inžinerijos
  • Elektros / elektronikos ir kompiuterių inžinerijos
  • Mechaninė

Visos programos yra visiškai akredituota tiek NUC ir Coren.

Naujasis prospektas, kuri buvo peržiūrėta pagal NUC Benchmark Minimalūs akademinius standartus (BMAS) turi būti labai vertinga studentams ir darbuotojams kolegijos ir kitų asmenų, kurie gali nori gauti informaciją apie akademinių programų visų šešių departamentų Kolegijos inžinerijos

Departamentas Civilinės inžinerijos programa, kuri prasidėjo rugsėjo mėnesį, 2002 (2002/2003 sesija), kurių pradinis studentų suvartojamų apie 15, šiuo metu yra studento gyventojų daugiau nei 100 į 2015/2016 sesiją. Antra, Pirminis personalas jėga iš dviejų (2) žymiai padidėjo. Departamentas turi aštuonis (8) personalo narius. penki (5) yra dieninės mokymo personalo; trys (3), yra neakivaizdinės dėstytojai; ir vienas (1) yra technologas.

Šis visą laiką darbuotojai-studentas santykis yra maždaug 1: 10and atitinka NUC ir Coren rekomendacijas.

Departamentas parengė skaičių absolventų 190 (su B. Eng. Laipsnis) nuo 2006/07 kai jis baigė PIONEER rinkinys 2015/2016. Daugelis jų dirba gerbiamų inžinerijos bendrovių. Ir gana nemažai daro savo studijas užsienyje.

Departamentas daro saikingai, bet pastovų ir nuoseklų vystymosi pažangą.

Departamentas dabar įrengtas pagrindinių įrenginių, būtent: biuro baldų ir įrangos; kabinetai; paskaitų salės; Laboratorija / dirbtuvės; bibliotekos; IT ir interneto įrenginius ir tt

Universitetas nuolat teikti daugiau laboratorija / dirbtuvės, ypač šiose srityse specializacijos departamento: Vandens ištekliai / Aplinkos; statiniai; medžiagos; GEO-technika; Apklausa ir geo- informatika ir Transportas ir užmiestyje inžinerija; ir tt

Centrinė biblioteka turi daug inžinerinių knygas ir žurnalus. Be to, civilinė statyba studentai yra labai kompiuteriu ir veikiami IT ir interneto įrenginiais.

Studentai taip pat padaryti savo pramonės mokymą gerbiamų inžinerijos pagrindu įstaigose.

Darbuotojai rimtai užsiimti įvairiais vystymosi ir gebėjimų stiprinimo pastangas.

Jie lanko ir dalyvauti inžinerinių seminaruose, konferencijose; publikuoti straipsnius ir įsipareigoja studijas (M. Eng.and doktorantūros programos).

Departamentas yra labai didžiuojasi p Thomas Oluwafemi Olumide, kuris tapo pirmuoju studentas padaryti pirmos klasės pagyrimu (su CGPA iš 4,69) į Civilinės inžinerijos katedros liepos, 2013.

Be departamento gamino tris (3) Kita pirmos klasės pagyrimu 2014 m.

Nuo 2010-2011 akademiniais sesijos visi esami kursai (100 - 500 lygiai) buvo peržiūrimas ir atnaujinamas laikantis NUC Benchmark Minimalūs akademinius standartus (BMAS). Ypač, EPS 223: Įvadas į verslumo įgūdžius (2 kredito vienetų ir 200 lygio antrasis semestras kursas) ir EPS 311: Įvadas į verslumo studijų (2 kredito vienetų ir 300 lygio pirmojo semestro kursą) buvo įvesta. Naujas akademinis mokymo pagal BMAS prasidėjo 2010-2011 akademiniais sesijoje.

Civilinės inžinerijos katedra gavo visą NUC akreditacijos Lapkričio 2007 kovo 2013. Departamentas taip pat gavo visą Coren akreditavimo liepos, 2009 m.

Departamentas turėjo NUC akreditacijos apsilankymo lapkričio 2014 ir tikisi užsitikrinti akreditaciją.

Bendrosios Priėmimo sąlygos

Kandidatai, siekiantys 100-lygio priėmimo į Civilinės inžinerijos katedros, vedantį į inžinerijos bakalauras (B. Eng) laipsnis, turėtų turėti knygeles kredito lygiu arba didesnis, o vyresnysis vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą apžiūros metu (SSCE) arba Bendrojo sertifikatas švietimo (GCE) "O" lygio per penkerius dalykų, įskaitant matematikos, fizikos, chemijos ir anglų kalbos , plius priimtina perdavimas universitetuose aukštąją patikrinimai (Ume), kur taikoma. Lygiaverčiai leidimai vykdomose Neco ir NABTEB egzaminų priimami.

Tiesioginis įrašas reikalavimas

  • Dviem A "lygio eina Matematikos ir fizikos
  • ir papildoma dukterinė objektas. Kandidatai turi turėti penkis kreditus, įskaitant anglų kalbos, matematikos, fizikos, chemijos ir papildomą dukterinės, kuriems rezultatai O'level ir A'level turi gauti ne daugiau kaip dviem posėdžiams; arba
  • Nacionalinė diplomo iš patvirtintų universitetų ar kolegijų technologijas ar Politechnikos su klasės ne žemesnio nei nuopelnus ". Be to, pareiškėjas turi turėti penkis kreditas SSCE / GCE O "lygio / Neco ar ją atitinkančią sumą dalykų, kuris apima anglų kalbos, matematikos ir fizikos, chemijos ir papildomą papildomą objektą.
  • Bet kuri kita svarbi pažymėjimus pagal Universiteto Senato patvirtintas.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Appli ... Skaityti daugiau

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Skaityti mažiau