Beng civilinės inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

bengcivng

Bakalauro laipsnis kursas / programa Civilinės inžinerijos Beng H200:

Civilinės statybos inžinieriai vaidina svarbų vaidmenį formuojant savo ateitį ir yra pagrindinė visų užstatytą aplinką nuo projektavimo ir statybos Portretų struktūras požeminių paslaugų teikimo aspektus.

Birmingeme, mūsų darbuotojai ir studentai dirba įvairiausių projektų. Be skysčių mechanikos, mes ištirti temos nuo dviratininkų / traukinių aerodinamika, prie upių potvynių; Dabartinės Geotechnikos projektai svyruoti nuo plėtojant pažangų tuneliai valymo užteršta žemė; ir struktūrinės inžinerijos mūsų studentai yra projektavimo įvairių struktūrų atlaikyti ekstremalias vėjai taip pat tiria ir įgyvendinti tvarios statybos technologijas rytoj.

Mes turime tvirtą dizaino tema eina per visą mūsų studijų kursus, kurie ne tik leidžia jūsų kūrybiniai gebėjimai augti bet labai vertinami darbdavių. Mūsų unikalūs įrenginiai ir puikus personalas sujungti, siekiant užtikrinti, kad jums bus puikiai pasirengusi įvykdyti savo siekius.

Kurso aprašymas

Jei turite gerą suvokti matematikos ir dizaino ir mylėti spręsti problemas kūrybiškai, tai civilinės inžinerijos laipsnis bus puikus pasirinkimas. Per šį laipsnį, jums bus aktyviai dalyvavo kuriant konkrečias projektavimo ir profesinius įgūdžius, reikalingus civilinės inžinierių ir spręs daug dizaino problemas plėtoti savo analitinius, technines ir sprendimų priėmimo sugebėjimus. Jūs studijuoti visas pagrindines sritis civilinės inžinerijos, pavyzdžiui, konstrukcinį projektavimą ir programų, skysčių bei dujų mechanikos ir vandens inžinerijos, geotechnikos inžinerijos ir statybos projektų valdymo srityje. Matematika yra integruotas į visas mūsų inžinerijos dalykų, kurie įgalina kartais neaiškių matematinių sąvokų reikšmę reikia įvertinti.

Šis laipsnis yra idealiai tinka tarptautinėms ar JK studentams, kurie nori baigti savo studijas per 3 metus. Tai lanksti alternatyva, kuri siūlo greitesnį maršrutą į pramonės kaip 4 metų Meng ir gali būti papildyta su 1 metų magistrantūros meistrų vėliau, gauti kaip Chartered Engineer.

Įsidarbinimo galimybės

Kaip vienas iš mūsų civilinės inžinerijos studentams, karjeros galimybes atvirų jums, kai pereisite yra milžiniškas diapazone. Civilinės inžinerijos ir statybos pramonės pasiūlyti darbo vietų (iš inžinerinių konsultantų rangovams) turtus, su darbu tokiose srityse, kaip struktūros, geotechnikos, vandens, aplinkos apsaugos, kelių, ir geležinkelių. Inžinerinės vadybos darbas taip pat gali ateiti iš aplinkos apsaugos ir vietos valdžios sektoriuose, ar savo problemų sprendimo įgūdžius galėtų, taip pat, gali būti nukreipta į finansų, teisės, mokymo ir / ar mokslinių tyrimų karjerą.

Koks yra galimybių jums įgyti pramonės patirtį prieš pereisite: Jūs galite pridėti metų savo programą ir išleisti šį kartą apmokamo darbo; paprastai nuo jūsų antroje ir trečioje studijų metų. Įgysite atitinkamą darbo patirtį, ir uždirbti pinigus praktiškai įgūdžius ir žinias, įgytas iš savo laipsnį. Studentai vietą įsitraukti į praktinių projektų, kurie prašo sudėtingas klausimus, kurie reikalauja geros inžinerinės atsakymus - ir kuri dažnai veda į rėmimo ir / ar absolventas darbo pasiūlymą.

Išlaidos bent du vasaras pramonės leis jums gauti "su pramonės patirtį" laipsnį.

Daugelis geriausių statybos bendrovių pasiūlyti rėmimą studentams per pagarba schemą.

Turtingas venų patirties bus prieinami jums bakstelėkite į, o ne tik per universiteto skirtoje Karjera tinklo, bet iš mokyklos paties pramonės ryšių palaikymo pareigūnas. Iš šių karjeros specialistų įgysite įgūdžius, siekiant padėti jums užtikrinti stažuočių asortimentą iš atostogų darbo vietų, galiausiai, savo studijų darbą.

Mokykloje lygio, galite pasirinkti pridėti metus savo programą, nepriklausomai Žinoma, jūs mokotės, ir praleisti šį laiką vietą pramonėje. Įgysite atitinkamą darbo patirtį, ir uždirbti pinigus praktiškai įgūdžius ir žinias, įgytas iš savo laipsnį. Studentai vietą įsitraukti į rimtus projektus, kurie prašo ieško klausimus, kurie reikalauja geros inžinerinės atsakymus - ir kuri dažnai veda į rėmimo ir / ar absolventas darbo pasiūlymą. Sėkmingai užbaigus įdarbinimo pramonėje, kurią organizavo mokyklos ir sėkmės savo studijas, jums bus apdovanotas pramonės studijų sertifikatą įtraukti į savo laipsniu ir pagerinti savo įsidarbinimo perspektyvas.

Tuo universitetinio lygio, mūsų unikali profesinio orientavimo paslaugų yra pritaikyta akademinių disciplinų, siūlanti specializuotų komandą (kiekvienu iš penkių akademinių kolegijose), kuris gali suteikti jums ekspertų patarimus. Mūsų komanda šaltiniai išskirtinės darbo patirties galimybių, siekiant padėti jums išsiskirti tarp konkurencijos, su konsultavimo, pasaulio stažuočių ir prieinamas jums vietas. Kai jūs turite karjerą savo taikikliai, vienas su vienu parama su CV ir darbo prašymus, padės suteikti jums pranašumą. Be to, mūsų darbdavys-patvirtino apdovanojimai Asmeniniai gebėjimai apdovanojimą (PSA) pripažįsta savo užklasinę veiklą ir suteikia akredituota įsidarbinimo programą, skirtą pagerinti savo karjeros perspektyvas.

Mes taip pat siūlome savanorišką darbą, kuris papildo mokytis, padedant įgyti praktinės patirties profesinėse nustatymai, tuo pačiu prisidedant atgal į visuomenę. Tai gali atnešti naujų įgūdžių, kurie bus naudingi visą savo ateitį ir gali padaryti teigiamą poveikį jūsų gyvenimą, o ne universiteto. Savanorystė leidžia jums sukurti įgūdžių, pavyzdžiui, bendravimo, tarpasmeninių įgūdžių, komandinio darbo, pasitikėjimo savimi ir savidrausmės ir visa tai gali būti pervestos į savo studijas.

Kurį iš minėtų formų profesinis orientavimas, arba jų derinių, pavyzdžiui, galite pasirinkti jums rasti savo perspektyvas darbą po baigimo gerokai sustiprintas. Jei gaukite platų karjeros patarimus, mes galime pasiūlyti Jums galės plėtoti savo karjerą nuo to momento, kai jūs atvykstate.

Karjera miestai ankstesnių abiturientų apima:

 • Amey
 • ARUP
 • Atkinso
 • Balfour Beatty Ltd.
 • Bam Nuttall Ltd.
 • Birmingemo miesto taryba
 • Bombardier Transportas
 • COSTAIN Group PLC "
 • Edmundas Nuttall Ltd.
 • FaberMaunsell / AECOM
 • GALLIFORD Pasistenkite
 • Grontmij
 • INTERSERVE
 • jacobs
 • Keller,
 • Laing O'Rourke,
 • met Office
 • Metronet Geležinkelių BCV
 • Mott MacDonald Group Limited "
 • Nottinghamshire County Council
 • npower
 • nuttall
 • Karališkoji Haskoning
 • Walsall municipalinio rajono tarybos
 • Wardeil - Armstrong
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Birmingham is a truly global university producing world-leading research. We benefit from mutual partnerships with a wide range of international institutions and host a large international community o ... Skaityti daugiau

Birmingham is a truly global university producing world-leading research. We benefit from mutual partnerships with a wide range of international institutions and host a large international community of researchers and students. With over 5,000 international students from more than 150 countries, and 31% of our academic staff from overseas, our campus is truly a diverse and global place which attracts the brightest and best international students and staff. Skaityti mažiau