Beng civilinės ir statybos inžinerijos

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Civilinės ir statybos inžinerija apima pagrindinius mokslinius ir technologinius principus į projektavimo ir statybos įrenginių, reikalingų bendruomenės gerovės taikymą. Veiksminga praktika civilinės inžinerijos reikalauja stiprus fonas matematinių ir fizinių mokslų ir supratimą apie statybinių medžiagų, pavyzdžiui, betono, plieno, medienos ir dirvožemių savybių. Taip pat reikia, yra įgūdžių taikyti šias žinias gaminti dizaino projektus ir statybos metodų supratimą.

Pirmieji dveji metai pirmiausia siejama su besivystančiomis pagrindinius mokslinių, matematinių ir praktinius įgūdžius. Trečius metus apima taikomų inžinerinių vienetų struktūrinės analizės ir projektavimo, medžiagų, geotechninius inžinerijos, statybos inžinerijos, hidraulikos ir profesinės praktikos. Paskutinių metų apima dalykus, susijusius su statybos valdymo, darbo santykių, sutarčių teisės, išlaidų sąmatos bei finansavimo. Kursas apima projektinis darbas remiantis laboratoriniais, bibliotekos ir lauko darbams, ir dalinio vertinimo užbaigiant seminaruose. Studentai turėtų atlikti šešis mėnesius nuo darbo mokymą pagal numatomą laikotarpį iki užbaigimo studijų programą.

Absolventai gali rasti užimtumas su inžinierių konsultantų, didelio ir vidutinio masto rangovų, subrangovų ir specializuotų valdžios institucijomis. Daugiau žemyn linija, inžinieriai taip pat gali sukurti savo konsultacinės savo kompetencijos srityje ir profesinės kompetencijos. Absolventų inžinieriai įgūdžius lengvai pritaikomais tarp darbdavių ir dažnai rasti darbą užsienyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2015

Apie mokyklą

Highly qualified, dedicated in-house academic staff, professional career focused education, innovative study programmes, outstanding facilities are some of the reasons that make SLIIT the right choice ... Skaityti daugiau

Highly qualified, dedicated in-house academic staff, professional career focused education, innovative study programmes, outstanding facilities are some of the reasons that make SLIIT the right choice for you. SLIIT ensures its students a learning experience that is enriching and enlightening. Skaityti mažiau
Malabe , Londonas , Sidnėjus + 2 Daugiau Mažiau