Beng aplinkos inžinerijos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

GUTch aplinkos inžinerijos bakalauras pritaikytas Omano ir jo platesnio regiono reikalavimams, sprendžiant tokius klausimus kaip vandens trūkumas ir oro tarša, tačiau jis remiasi naujausiais RWTH sukauptais eksperimentais Achenas, Vokietija, filialas GUtech universitetas.

Programoje didelis dėmesys skiriamas GUtech absolventų įsidarbinimui. Todėl daugelis programos elementų įgyvendinami bendradarbiaujant su vietos ir tarptautiniais pramonės partneriais.

Be to, pagrindiniai "gaivūs įgūdžiai", tokie kaip kritinis ir kūrybinis mąstymas, mokymasis visą gyvenimą, tarpkultūrinis bendravimas ir komandinis darbas, integruojami į visą mokymo programą, siekiant suteikti absolventams visus įgūdžius, kuriuos jie turi tapti verslininkiais, jei jie to pageidauja, darbo vietų kūrimo skatinimas Sultanate ir kitur.

Struktūra

Aplinkos inžinerijos inžinerijos bakalauras yra aštuonių metų (ketverių metų) programa. Jis naudoja integruotus, praktinius metodus, kad studentai įgytų plačias žinias apie būtinus gamtos mokslus ir jų praktinį panaudojimą, daugiausia dėmesio skiriant jūros vandens gėlinimo, oro taršos, šviesos ir triukšmo taršai, kietųjų atliekų tvarkymui, ekologiškam pastatui, atsinaujinančiai energijai ir energijai. Efektyvumas, integruotas vandens išteklių valdymas, aplinkos teisė ir poveikio aplinkai vertinimas.

Pirmieji dveji metai suteikia studentams pagrindines žinias ir įgūdžius matematikos, fizikos, chemijos, programavimo ir inžinerijos brėžinys; Aplinkos inžinerijos pagrindai. Likusieji laipsniai pabrėžia šių pagrindų panaudojimą ir taikymą tiek pramonės, tiek mokslinių tyrimų srityje, vietoje Sultanate ir visame pasaulyje, sprendžiant aplinkosaugos problemas.

Programa dėstoma anglų kalba, ji apima testus raštu ir žodžiu, Pramonės praktiką ir bakalauro darbą, kuris gali apimti eksperimentinį darbą. Taip pat tikimasi, kad studentai gebės lavinti bendravimo įgūdžius vokiečių kalba.

Karjeros galimybės

Yra didelis inžinierių poreikis ne tik Omano sultanate, bet ir visame regione. Į pramonės poreikius buvo atsižvelgta kuriant „GUtech“ inžinerines programas, o naujai atsirandantys poreikiai ir reikalavimai yra nuolat atsižvelgiama į kasmetines programų apžvalgas. Apskritai, GUtech gamina aukštos kokybės absolventus, kurie atitinka Omano ir tarptautinės pramonės poreikius.

Mūsų bakalauro programos skirtos tam, kad absolventai galėtų pradėti dirbti pramonėje be tolesnio mokymo; dauguma absolventų pradeda dirbti pramonėje netrukus po baigimo, o kai kurie tęsia studijas, dažnai baigdami magistro programą Europoje ar kitur. Nors programos buvo sukurtos taip, kad atitiktų Omano Sultanato ir platesnio regiono reikalavimus, kai kurie absolventai pradėjo karjerą dirbdami užsienyje Europoje.

Inžinerijos programos "Aplinkos inžinerija" bakalauro absolventai gaus tarpdisciplininį išsilavinimą, daugiausia dėmesio skiriant pagrindinių teorinių koncepcijų žinių ir taikomųjų kompetencijų, reikalingų tvariam vystymuisi, tobulinimui. Tai apima ir atsinaujinančios energijos sistemas bei energijos vartojimo efektyvumą, oro taršos kontrolės metodus, žaliųjų pastatų tipus ir įvertinimo sistemas, poveikio aplinkai vertinimo procedūras, nuotekų valymo ir gėlinimo technologijas ir kietųjų atliekų tvarkymo metodus.

Šis išsamus išsilavinimas leidžia absolventams dirbti aplinkos inžinieriais daugybėje pramonės ar vyriausybės sričių, kad išspręstų įvairias aplinkosaugos problemas, kurias sukelia gamtinė ir žmogaus veikla, pavyzdžiui, oro tarša ir kietos atliekos, ir patenkinti Sultanato ir platesnio regiono gyventojų aplinkosauginiai poreikiai, pavyzdžiui, jūros vandens gausinimas, vandens išteklių valdymas ir ekologiškas pastatas.

Galimybės tolesniam studijoms

Aplinkosaugos inžinerijos absolventai galės pažangai siekti savo kvalifikacijos inžinieriaus statuso arba tęsti aukštąjį išsilavinimą Omano sultonate, taip pat Europoje, Amerikoje, Australijoje ir kitur.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2019

Apie mokyklą

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vis ... Skaityti daugiau

The history of the German University of Technology (GUtech) can be traced back to 2003 when visionary Omanis contemplated the establishment of a high-quality university of technology in Oman. This vision was inspired by His Majesty Sultan Qaboos’ directions for the provision of quality higher education in Oman by private investors. Skaityti mažiau