BFA kompiuterinės animacijos žaidimas meno koncentracijos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Jūs neturite būti dizaineris patinka labai video žaidimas, bet jūs turite būti talentingas dizaineris sukurti savo. Kompiuterių Animacijos didžiųjų at DMAC su žaidime meno koncentracija imtis savo aistra žingsnį toliau mokytis, kaip kurti žaidimus, kad kiti žmonės gali tik įsivaizduoti.

Panaudoti geriausias pramonėje įvaldyti pagrindinius metodus.

DMAC fakulteto yra ne tik mokytojai-they're pramonės specialistų dideliu realaus pasaulio patirtį. Ir nors jie įsipareigojo mokymo šerdis meno ir techninių sąvokų, taip pat geriau pažinti mokinius ir patarti jiems tiesiogiai mažose klasėse. Tai padeda kiekvienas studentas ace pagrindinius žaidimas meno koncepcijas, kaip jie mokosi:

  • Simbolių modeliavimas
  • Concept Art
  • Tekstūriniai žaidimų
  • Apšvietimas
  • Animacija
  • Strateginis planavimas

Sukurti savo žaidimą, savo kelią.

Sketch žaidimas koncepcijas ir kurti patrauklius, realius personažus. Tada išmokti naudotis pramonė standartinę technologiją pareikšti šias sąvokas ir simbolius į gyvenimą. DMAC turi visas priemones ir žaislus jums reikia-įskaitant Unreal® technologija, kuri buvo naudojama sukurti "Gears of War" ir kitus svarbiausius žaidimai.

Net dangus nėra riba.

Kai jis ateina į priėmimo savo aistra dalį savo kasdienio karjerą, galimybės gausu. Su dideliu karjeros rinktis iš skaitmeninių menų įvairovę, yra daug būdų, kaip subalansuoti kompiuterių animacija laipsnį su DMAC nusileisti darbą jūs visada svajojo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Founded over a decade ago, Digital Media Arts College (DMAC) is designed to mold your creativity and test your artistic skills as it readies you for an ever-changing industry where trends come and go ... Skaityti daugiau

Founded over a decade ago, Digital Media Arts College (DMAC) is designed to mold your creativity and test your artistic skills as it readies you for an ever-changing industry where trends come and go and competition is steadily increasing. Skaityti mažiau
Boca Raton , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau