Oficialus aprašymas

Biologija Bendroji programa (LST)

&nbsp

Biologija yra ląstelių, organismal gyvenimo organizavimo ir veiklos bei jų populiacijų gausumo lygiui tyrimas. Biologijos suvokimas veda į gyvenimo pasaulio sudėtingumo vertinimu ir vaidmenį, kad žmonės turi joje. Departamentas suteikia biologijos kursus, kurie tarnauja bendrojo studento poreikius, taip pat tiems, kurie specializuojasi šioje srityje. Studentai, kurie telkia biologijos, gali kurti savo programas, būti plataus masto ir liberali švietimo dėmesys, parengti pakopų studijas, sub-drausmės, tapti sertifikuotos kaip antrinis biologijos mokytojo, ar gauti profesinį mokymą medicinoje, odontologija, ir kitos su sveikata susijusios sritys.

&nbsp

Mokslo programos bakalauras yra daugeliu biologijos didžiųjų pasirinkta programa.Ši programa yra skirta parengti studentus pradinio lygio darbo arba tam tikru sub-drausmės biologijos studijų ir profesinį mokymą galimų karjeros. Penkis pagrindinius biologijos mokslų bakalauro programos kursus platų plotis rengimo, pasirinkto Išplėstinė kursinių studentų patenkinti savo individualius poreikius ir interesus.

&nbsp

Mokslo programos Generalinės biologijos bakalauras pasirinkta dauguma biologiją didžiųjų. Ši programa yra skirta teikti platų mastą rengiantis biologijos kartu su laipsnį studentų pasirinkimo pasirenkant aukštesnio lygio kursus.Kaip ir visi mokslo programų biologijos bakalauro, ši programa reikalauja ne mažiau kaip iš anksto apskaičiuojamas matematika (MTH 120), fizikos metai (PHY 143 ir 145), pirmakursis CHM-160 serija, nuo šešių iki aštuonių papildomų kreditų priklausomai nuo programa) aukštesnio lygio chemijos, plius pamatus rinkinys penkių pagrindinio biologijos kursus: Organismal biologijos (Bio 111), biologijos (Bio 113) principai, ląstelių biologijos (Bio 326), ekologija (Bio 327); ir genetikos (BIO 328). Tada su patarėju pagalbos, studentas gali pasirinkti iš įvairių biologijos kursus renkasi savo individualius interesus ir karjeros tikslus. 

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų University of Michigan-Flint, School of Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date