Biologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Lees McRae Biologija 1

biologija

Biologijos programa yra skirta jums pasinerti į teorijos ir koncepcijos, kad vairuoti gyvenimą: nuo molekulinių jėgų, kurios reglamentuoja gyvūnų augimą ir vystymąsi, kad sudėtingų būdų mūsų aplinka įtakoja gyvūnų sveikatą ir vystymąsi. Mūsų programa prasideda su dviejų semestro įžanginės seka, kuri siekia sukurti tvirtą pagrindą žinių ląstelių ir molekulinės biologijos ir biochemijos. Vėliau, šios sąvokos yra naudojamos kurti geresnį supratimą apie tai, kaip ląstelės dirbti kartu kurti audinius ir galiausiai organų sistemas, vairuoti gyvūnų fiziologiją.

Baigęs įvadinis seka, galite pasirinkti iš plataus platumos junior- ir aukštesniojo lygio kursinių spręsti savo konkrečius interesus biologija. Mūsų programa siūlo platus nurodymą mitybos, maisto saugos, medžiagų apykaitai, ląstelių ir molekulinė biologija, biochemija ir gyvūnų vystymąsi. Mūsų fakultetas yra mokomi pačių įvairiausių disciplinų, o tai reiškia, kad mes galime padėti jums sukurti biologijos laipsnį, kad yra pritaikytas specialiai jums.

Trumpi faktai

 • Visi mūsų fakulteto nariai turi daktaro laipsnius neįtikėtinai įvairių sričių.
 • Kurso turinys yra pritaikyta spręsti mūsų studentų specifinius interesus.
Lees McRae Biologija 2

Ką jums mokytis

Ką jūs studijuoti daugiausia priklauso nuo jūsų! Po savo įžanginėje seka ir reikalingus kursinių Jūsų antrakursis metus (chemija, anatomijos ir fiziologijos ir mikrobiologijos), galite pasirinkti iš daugelio skirtingų dėstomų kursų ekspertai savo srityje, įskaitant žmogaus ir gyvūnų mitybai, histologiją, biochemijos, raidos biologija, ekologija , mammology ir ląstelių biologija.

Biologijos programa siūlo dvi koncentracijas:

Biomedicinos mokslai Koncentracija: Biomedicinos mokslų koncentracija yra orientuota į studentų, kurie domisi žmogaus bazinių medicinos ir domina medicinos mokykloje, dantų mokykloje, vaistinė mokykloje, programų kineziterapijos arba ergoterapijos ir kitų profesionalių laipsnių. Ji taip pat parengs jums už studijų darbą mokslinių tyrimų biologijos. Jums bus baigti kursus reikia kreiptis į šių prestižinių programas: Įvadas į biologijos, anatomijos ir fiziologijos, chemijos, organinės chemijos, fizikos, ir skaičiavimas.

Pasirengimo Veterinarija Koncentracija: Iš anksto veterinarijos yra labai specializuota programa, kuri bus pasiruošti priėmimo procese Veterinarija programas. Šioje programoje jums bus įgyti atitinka visus veterinarinius mokykloje prielaidų, taip pat įgyti vertingos patirties ir fiziologijos ir slaugos gyvūnų. Ši unikali koncentracija apima kursinių nuo biomedicinos mokslų, laukinės gamtos biologijos ir laukinės gamtos reabilitacijos.

Lees McRae Biologija 3

Po pamokų

Į mūsų programos dėstytojai įdėti daug dėmesio skiriant mokymosi už paskaitą. Mūsų laboratorijos yra kruopščiai planuojama toliau plėsti mūsų studentų žinias apie temas Mes padengti per klasę. Iš baltymų raiškos, cholesterolio kiekybinio ir Jūrų ežiai plėtrą, studentams įgyti vertingos ir paklausių darbuotojų profesionalumas mūsų programą.

Mes primygtinai rekomenduojame studentams mūsų programoje ieškoti stažuotes kolegijose ir laboratorijų visoje šalyje. Mes jau pasisekė, padėkite studentams neįtikėtinai selektyviuosius vasaros mokslinių tyrimų programas, įskaitant stažuotės "Ivy League mokyklų, tokių kaip Dartmouth College. Mes manome, kad dalyvavimas šiose programose gali suteikti mūsų studentams pranašumą, kai kreipiates labai konkurencingoje vietą magistrantūros ir profesinių programų.

Po baigimo

Dažnas Karjera sritys:

 • Išplėstinė sveikatos (ergoterapija, kineziterapija, gydytojo asistentas, gydytojas (MD arba padaryti), vaistininkas, stomatologas, optikas, ir tt)
 • Moksliniai tyrimai (laboratorijos technikas, moksliniai tyrimai profesorius, mokslo politiką, vyriausybė moksliniai tyrimai)
 • Biotechnologijos (kriminalistikos laboratorija, medicinos bandymai, mikrobiologinius bandymus)
 • Pramonės biologija (farmacijos gamybos, alaus darykla / varykla technikas)

Alumni sėkmės

 • Daktaras Veterinarija Studentų Šiaurės Karolinos valstybinio universiteto koledžas Veterinarija>
 • Daktaras Veterinarija Studentų universiteto Tenesio kolegijos Veterinarija
 • Daktaras Veterinarija Studentų Lincoln Memorial "University College of Veterinary Medicine
 • Fizinė terapija absolventas Studentų Duke universiteto medicinos mokykla
 • Biomedicininės inžinerijos absolventas Studentų Virdžinijos / Wake Forest universiteto Biomedicininės inžinerijos
 • Pratimai fiziologija absolventas Studentų Wake Forrest universitetas
 • Mityba absolventas Studentų Vakarų Šiaurės Karolinos universitetas
 • Kardiologija mokslinis bendradarbis Penn State "Hershey medicinos centras
 • Asistentas Alaus Oskaras Bliuzas alaus darykla
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments.

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments. Skaityti mažiau