Read the Official Description

Biologijos bakalauras , kartais vadinamas " Biologijos mokslų bakalauras" , yra bakalauro laipsnis biologijos ir gyvosios gamtos mokslų srityje .

Šis ketverių metų laipsnis apima bendrąjį gyvenimo mokslo sričių, tokių kaip mikrobiologija , ekologija ir biochemija, tyrimą. Daug programų apima koncentracijas tokiose srityse kaip mikrobiologija, molekulinė biologija , žmogaus biologija ir biotechnologija .

Biologijos bakalauro programa taip pat gali apimti priešprofesines programas tokiose srityse kaip stomatologija , optometrija , medicina , miškininkystė , farmacija ir fizinė terapija .

Daugelis programų apima mokymą ir praktinę patirtį, ty mokslinių tyrimų projektus, pristatymus, laboratorinius darbus ir OPT bei CPT galimybes, kurių mokymasis prasideda nuo 24 000 USD per mokslo metus, nors studentų, turinčių aukštą kvalifikacinį lygį, IELTS studentai gali gauti dalines stipendijas. (6.5) ir TOEFL (90) egzamino balai, taip pat CGPA ir SAT (1150) egzamino balai.97958_clinic-doctor-health-hospital.jpgPixabay / Pexels

Program taught in:
Anglų

See 16 more programs offered by McGovern Education Group »

Last updated November 27, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
24,000 USD
per mokslo metus. Dalyvio stipendijos gali būti skiriamos dideliems tarptautiniams studentams
By locations
By date