biotechnologijos

Kolegija: technologijos institutas

Profesionalus profilis: Studentai turi galimybę įsitraukti į biotechnologijų ir maisto inžinerijos dvi veiklos sritis, yra inžinerijos ir technologijos su gamtos mokslų, gamtos mokslų, ypač specialybės biotechnologijų derinys. Biologinė medžiaga yra bendra mokslinių tyrimų temas maisto inžinerijos ir biotechnologijos, kuris yra dviejų sričių pagrindinę mokymo programą derinant pagrindą.

Profesinis mokymas programa yra skirta tam, kad absolventai dirbti tuo pačiu metu kompetentingos biotechnologijų ir maisto pramonės srityje. Biotechnologijos ir biocheminiai procesai yra plataus masto aukštųjų technologijų pramonėje. Be to, maisto pramonės, absolventai taip pat praktikai platų sričių farmacijos pramonėje, kosmetikos pramonė, aplinkos apsaugos pramonės, standartiniai reguliavimo agentūros, Maisto ir vaistų administracija ir kitomis institucijomis.

Ketverių metų mokymo procesas, Matematika, Fizika, Chemija ir pagrindinio kompiuterių kursai ir pažangios inžinerijos kursus derinti išmokyti studentus su galimybe išduoti vyresnysis inžinerijos kreipėsi į gyvosios gamtos mokslų ir biotechnologijų srityse. Kalbant apie profesinę kryptį, profesionalus bus biotechnologijos, maisto technologija ir inžinerija tris pagrindines sritis maisto ir gyvosios gamtos mokslų. Dalis tyrimo bus atliekamas bandomajame augalų, studentai taip pat dalyvaus pramonės pažintinius vizitus.

Trukmė: 4 metai

Izraelio technologijos institutas suteikiamas bakalauro laipsnį inžinerijos specializacija biotechnologijų Guangdong baigimo, per bakalauro laipsnį biotechnologijų ir maisto inžinerijos Israel Institute of Technology bakalauro

instruktoriai

Sima Yaron vadovas Biotechnologijos ir maisto inžinerijos programa

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Guangdong Technion Israel Institute Of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date