Read the Official Description

Biotechnologijos bakalauras yra ketverių metų bakalauro studijų programa, kurios metu mokiniai išmoksta ištirti ir manipuliuoti gyvais organizmais produktų išradimo ar tobulinimo tikslais.

Biotechnologijos bakalauro studijų programos apima kursinius darbus organinės chemijos , ląstelių , molekulinės biologijos , augalų ir gyvūnų audinių , biochemijos , genomikos ir mikrobiologijos srityse . Kai kurios programos gali apimti specializacijas tokiose srityse kaip maisto mokslas , pramoninė biotechnologija ar aplinkos biotechnologija .

Daugelis programų apima mokymą ir praktinę patirtį, ty mokslinių tyrimų projektus, pristatymus, laboratorinius darbus, OPT ir CPT galimybes, kurių mokymasis prasideda nuo 24 000 JAV dolerių už mokslą per metus, nors stipendijas gali gauti ir studentai, turintys didelę veikimo vertę IELTS ( 6.5) ir TOEFL (90) egzaminų balai, taip pat CGPA ir SAT (1150) egzamino balai.laboratory scientists research innovation technology biotechnology agriculture laboratory laboratory laboratory laboratory laboratory scientists biotechnologyfelixioncool / Pixabay

Program taught in:
Anglų

See 16 more programs offered by McGovern Education Group »

Last updated November 27, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
24,000 USD
per mokslo metus. Dalyvio stipendijos gali būti skiriamos dideliems tarptautiniams studentams
By locations
By date