Geneseo verslo administravimo programa yra skirta tiems, kurie nori vadovauti ir priimti sprendimus, o ne vadovautis ir įgyvendinti kitų sprendimus.


Kaip verslo administravimo dur pirmiausia jums sukurti savo kritinio mąstymo įgūdžius per platų laisvųjų menų šerdies ir sąlyčio su apskaitos, ekonomikos, matematikos, etikos, ir teisės principais. Tada aktyviai įsitraukti į sprendimų priėmimo srityse, kaip antai rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, finansų ir tarptautinio verslo per daug grupinių prezentacijų, nepriklausomų mokslinių tyrimų projektus ir stažuotes. Taip pat galite pasirinkti vieną iš mūsų 4-1 programas, kurios leidžia jums išsaugoti metais uždirbti savo MBA laipsnį.

Kredito viso turi užpildyti pagrindinis: 58

  • 50% visų reikalingų sąskaitoje, ECON ir MGMT kursų, iš kurių turi būti imtasi, 15 kredito valandos 300-lygio MGMT klasių minimalus bent Geneseo minimalus.
  • Įrašas 300-lygio verslo mokykla kursai yra tik jaunesniųjų ir vyresniųjų didžiųjų ir nepilnamečių School of Business programas.
  • Studentai privalo sėkmingai baigti rašymas kvalifikacinį egzaminą, kurį administruoja kiekvieną semestrą.
  • Paprastai studentai šį egzaminą baigus Intd 205. Studentai su perdavimo kreditą Intd 205, dar reikia sėkmingai užbaigti kvalifikacinį egzaminą.
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų The State University of New York at Geneseo »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 metų
Dieninės
Price
32,540 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date