BSC žmogiškųjų išteklių valdymas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Ši programa orientuota į organizacijos tyrimo ir personalo naudoti kaip pirminį institucinės išteklių. Akcentuojamas elgsenos mokslas / valdymo požiūrio, pagal kurį atskirų elgesio ir grupės procesų supratimas kartu su personalo valdymo metodus organizacijoje. Tai tarpdisciplininis požiūris atkreipia iš vadybos, socialinės psichologijos ir organizacinės elgsenos srityse sukurti įgūdžius bendravimo ir jungtinės grupės santykius.

Misija

Iš misijos Žmogiškųjų išteklių vadybos programa Park universiteto Verslo mokyklos yra parengti studentus su teoriniais, kiekybinių ir praktinių sričių, todėl jie gali kurti ir naudoti tinkamus ir patikimus žmogiškųjų išteklių valdymo priemones ir praktiką. Studentai pasirengę priimti sprendimus, kurie sąžiningai, etiška ir atitinka darbo taisyklių, o tarnauja organizavimą ir suinteresuotąsias šalis.

Vizija

Žmogiškųjų išteklių vadybos programa Park universiteto Verslo mokyklos bus pasirinkta programa besimokančiųjų įvairovę lanksčiai formatu. Mes nuolat tobuliname ugdymo turinį ir mokymo metodus, studentai gali parodyti akivaizdų pagerėjimą visoje savo studijų programą.

Žmogiškųjų išteklių vadybos programa akademinių tikslų ir kompetencijų tikslai

 • Pademonstruoti gebėjimą mąstyti ir aptarti klausimus ir įdarbinti kritinio mąstymo įgūdžius.
 • Gebėti integruoti verslo, politikos ir strategijos žinias ir taikyti profesines žinias ir etiką visuose lygmenyse.
 • Įrodyti, kad išmano duomenų integracijos ir mokslinių tyrimų metodologiją ir jų vaidmuo žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimų priėmimo procese.

KOMPETENCIJOS

 • Nustatyti klausimus, susijusius su įsigyjant žmogiškuosius išteklius, įskaitant darbo vietų analizė, personalo planavimas, lygių galimybių įstatymų, verbavimas ir atranka.
 • Nustatyti problemas, susijusias su kurti, vertinti ir atlyginti už žmogiškuosius išteklius per mokymą, veiklos valdymo ir kompensavimo sistemose.
 • Rekomenduoti pageidaujamus metodus atrankos pagrįstus organizacinius poreikius ir aplinkos sąlygų.
 • Apibrėžti vertinimo būdus, kurie naudojami atrankos ir įdarbinimo žmogiškųjų išteklių metodų efektyvumą.
 • Atskirti būdus, kuriais darbuotojai įvertinti kompensavimo struktūros teisingumą.
 • Nustatyti vidaus ir išorės kintamųjų, nustatant kompensavimo sistemas.
 • Aprašykite, kaip išmatuoti darbuotojų elgesį ir veiklą.
 • Nustatyti kriterijus nustatant veiklos priemonių veiksmingumą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a ... Skaityti daugiau

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a member of the North Central Association of Colleges and Schools. Skaityti mažiau
Parkvilis , Kanzas Sitis + 1 Daugiau Mažiau