BSC (Hons) arklių mokslo laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BSC (Hons) Arklių mokslo laipsnis

Trejų metų dieninių studijų programa buvo kruopščiai sukurta siekiant padėti studentams plėtoti atitinkamus mokslinius įgūdžius ir žinias pasirengti per mokslinės paramos ir valdymo veiklos arklio karjerą.

BSC (Hons) Arklių Mokslas turi prieigą prie puikių mokymo priemonių visose teminėse srityse, su arklių centras ir laboratorijos tenka pagrindinis vaidmuo.

Mokymas ir mokymasis

Mūsų puikus mokymosi ištekliai leis jums sukurti jojimo ir ūkininkavimo įgūdžius 1 metai, per naudojant laboratorinius išteklius savo disertacijos 3 metų. Pavyzdžiui, 3 metai studentas neseniai baigė tyrimą ir išanalizuoti streso arkliams yra apmokyti įprastiniais metodais ir tiems iš daugiau šiuolaikinių metodų. Metai 1 studentai taip pat dirbti bendradarbiaujant su 3 metai bakalauras Arklių studijų studentai kasmet valdyti vidinę kolegijos įvykį.

Nebūtina vienetų, tai 3 metų leis jums pasirinkti studijų kelią reikia savo karjerą poreikius, daugiausia dėmesio skiriant arklių mokslo temomis, įskaitant arklių Pratimai fiziologijos ir genetikos arklių.

Pristatymas kurso yra papildytos apsilankymų smeigės, sporto arklių centrų ir veterinarijos centrų lektorių mitybos, fizioterapija, genetikos, fizinių pratimų mokslo ir kitų dalykų spektrą.

Tarptautinis studijų kelionė yra neįkainojama išplėsti savo supratimą apie arklių pramonei, taip pat yra labai įdomus ir galimybę geriau pažinti savo kolegas studentus.

Vertinimo metodai ir mokslinių tyrimų galimybes

Susipažinkite parama per savo studijų programos padės jums sukurti savo įgūdžius ir žinias, naudojant įvairiausių vertinimų, įskaitant atvejų tyrimus, seminarus, tyrimo ataskaitas ir praktinių užsiėmimų.

Kas rūšių man reikės?

  • 240 UCAS kiekis iš viso sukaupta tokiame lygyje, įskaitant dviejų lygio Cs minimumo įgijo A2 lygis
  • arba BTEC išplėstinė diplomas DMM
  • arba City & Guilds Ext. Diplomas už nuopelnus su bent šešių vienetų prie pasižymėjimą arba aukščiau
  • arba BTEC diplomas DD
  • arba miesto ir gildijos diplomas D
  • ar nuopelnus aprašymą atitinkamoje Access kursą su 45 kreditų 3 lygio

Kur ji nuves mane?

Jums bus baigti darbo vietą keturių savaičių 1 metai ir bus tikimasi suspėti su pramonės pokyčius visoje kurso. Mes rekomenduojame jums pasirinkti vietas, kurios ne tik plėtoti savo įgūdžius, bet suteiks Jums galimybę pajusti gerą praktiką.

Arklių pramonė yra besiplečiančio sektorius praplauti karjeros galimybes tiems, su gerais kvalifikaciją ir praktinių įgūdžių. Vietos, kuriose ypač paklausos yra lenktynės, veiklos smeigės ir giminingos pramonės šakos, kurios visos yra priklausoma nuo mokslinę paramą. Progresavimo į atitinkamas magistrantūros ar doktorantūros programas, taip pat pasirinkimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by t ... Skaityti daugiau

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by the University of Portsmouth - ranked in the top 2% of Universities worldwide (The Times Higher Education World University Rankings 2014), and our international students benefit from unrivalled facilities spread across a campus that spans almost 400 acres of beautiful British countryside. Skaityti mažiau