BSC (Hons) arklinių šeimos studijos laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BSC (Hons) Arklių Tyrimai laipsnis

Trejų metų dieninių studijų programa arklių studijų buvo kruopščiai sukurta siekiant suteikti studentams plėtoti tinkamų įgūdžių ir žinių, kad galėtų pasiruošti iš reikliausių bei nepriekaištingo pramonės karjerą.

BSC (Hons) Arklių studijas naudoja puikius mokymo priemones visose teminėse srityse, su arklių centras tenka pagrindinis vaidmuo.

Mūsų puikus mokymosi ištekliai, kurie padės jums sukurti jojimo ir ūkininkavimo įgūdžius Metų 1 iki naudojant išteklius savo disertacijos 3 metų.

Mokymas ir mokymasis

Metai 1 ir 3 studentai dirba bendradarbiaudami kasmet surengs tarp koledžo renginio metu Arklių centras. Arklių centras surengė "arklių Whisperer" Monty Roberts ir tarptautinį mokslininkų komandą moksliškai lyginant savo metodus su JK įprastinių mokymo pradedant jaunus arklius. Studentai buvo kviečiami padėti šio projekto kiekvieną dieną arklių priežiūros veikia iki 3 metai disertacijos duomenų rinkimą.

Nebūtina vienetų, tai 3 metų leis jums pasirinkti studijų kelią atitinkantį jūsų karjeros poreikius. Į savo galutinį metų disertacijos dėmesio bus skiriama tam tikroje srityje asmens interesus. Pavyzdžiui, vienas studentas neseniai pristatė tyrimą įvertinti galimą naudą Pilates pratimų į raitelį.

Pristatymas kurso yra papildytos apsilankymų smeigės, sporto arklių centrų ir konkurencijos pagrindais intervale, o lektorių mitybos, fizioterapijos ir kitų dalykų. Tarptautinis studijų kelionė yra neįkainojama išplėsti savo supratimą apie arklių pramonei, taip pat yra labai įdomus ir galimybę geriau pažinti savo kolegas studentus.

Vertinimo metodai ir mokslinių tyrimų galimybes

Susipažinkite parama per savo studijų programos padės jums sukurti savo įgūdžius ir žinias, naudojant įvairiausių vertinimų, įskaitant atvejų tyrimus, seminarus, tyrimo ataskaitas ir praktinių užsiėmimų.

Kas rūšių man reikės?

  • 240 UCAS kiekis iš viso sukaupta tokiame lygyje, įskaitant dviejų lygio Cs minimumo įgijo A2 lygis
  • arba BTEC išplėstinė diplomas DMM
  • arba City & Guilds Ext. Diplomas už nuopelnus su bent šešių vienetų prie pasižymėjimą arba aukščiau
  • arba BTEC diplomas DD
  • arba miesto ir gildijos diplomas D
  • ar nuopelnus aprašymą atitinkamoje Access kurso 45 kreditų 3 lygio.

Kur ji nuves mane?

Studentai bus baigti stažuotę keturių savaičių 1 metai ir bus tikimasi suspėti su pramonės pokyčius visoje kurso. Komanda skatinti studentus pasirinkti vietas, kurios ne tik tobulinti savo įgūdžius, bet suteikti jiems galimybę patirti gerą praktiką.

Arklių pramonė yra besiplečiančio laisvalaikio sektorius praplauti karjeros galimybes tiems, su gerais kvalifikaciją ir praktinių įgūdžių. Vietos, kuriose ypač paklausos moko, dažymas centrus, lenktynių ir smeigės. Progresavimo į atitinkamas mokslų daktaras, MSC arba MA programas taip pat pasirinkimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by t ... Skaityti daugiau

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by the University of Portsmouth - ranked in the top 2% of Universities worldwide (The Times Higher Education World University Rankings 2014), and our international students benefit from unrivalled facilities spread across a campus that spans almost 400 acres of beautiful British countryside. Skaityti mažiau