BSC (Hons) ekologija ir išsaugojimo valdymas laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BSC (Hons) Ekologija ir išsaugojimas valdymas laipsnis

Yra poreikis didėja šiuolaikinės apsaugos valdymo apmokyti pakopos ekologai su akademinių žinių įsitvirtinę lauko patirtimi ir kompetentingų rūšių identifikavimo įgūdžius.

BSC (Hons) ekologijos ir išsaugojimo valdymas studijų programą dirba mokslinį požiūrį į gamtos išteklių valdymo, išsaugojimo ir tvarumo ir turi bendrą temą taikomųjų ekologinės mokslas.

Mokymas ir mokymasis

Žinoma siekiama skatinti nepriklausomą mąstymą ir analizę su studentais, atliekančiais tyrimo stiliaus projektus. Jums bus sukurti ekologinę ekspertizę, kad galėtų jums išspręsti išsaugojimo problemas šioje srityje, gebėti projektuoti valdymo planus ir veiksmingai juos įgyvendinti.

Core mokslo turinys laipsnis apima:

  • Biologinės ir ekologinės Mokslas
  • Išsaugojimas
  • Laukinės gamtos ir buveinių tvarkymo

Žinoma remiasi Koledžo esamų ryšių ir santykių su pramonės, kartu su užtikrinant absolventai yra pasirengę patenkinti ateities iššūkius, kaip antai išdėstytos biologinės įvairovės 2020 ".

Vertinimo metodai ir mokslinių tyrimų galimybes

Vertinimas bus tiek formuojamasis ir apibendrinamasis visoje programoje. Formuojamasis vertinimas leis įgūdžių vystymo ir už jums sukurti tiek mokslinių tyrimų ir studijų įgūdžius, taip pat techninę ir dalykines žinias potencialą.

Yra platus apibendrinamojo vertinimo naudojamas kurso metu, įskaitant rašto užduočių, projektų pagrįstas ataskaitas, praktinių remiantis portfelių, pristatymus, laboratorinių tyrimų, atvirų ir uždarų egzaminus.

Kas rūšių man reikės?

GCSE matematikos ir anglų lygyje C ar aukščiau, arba L2 Funkciniai įgūdžiai matematikos ir anglų kalbos.

  • Trys lygis eina, įskaitant du lygyje C ar aukščiau - vienas C lygis turėtų būti mokslas
  • arba BTEC išplėstinė diplomas DMM
  • arba City & Guilds Ext. Diplomas už nuopelnus su bent šešių vienetų prie pasižymėjimą arba aukščiau
  • ar nuopelnus aprašymą atitinkamoje Access kursą su 45 kreditų 3 lygio

Kur ji nuves mane?

Daugelis absolventai pereiti nuo šio kurso į darbą per išsaugojimo / ekologijos sektoriuje, įskaitant pozicijas svetainė valdymo darbą, konsultacinis darbas, su valdžios institucijų, tokių kaip Gamtos Anglijoje ir su NVO.

Žinoma, taip pat pasiruošti magistrantūros studijų ir kai studentai pasirenka progresuoti į magistrantūros kursus ir už jos ribų, kai jie baigė savo studijas Sparsholt. Šis kursas bus parengti esamo specialisto įgūdžius paleisti savo verslą sėkmingai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by t ... Skaityti daugiau

Sparsholt College Hampshire is one of the leading providers of university level courses for the land and environment, with a history spanning more than 100 years. Our degree courses are validated by the University of Portsmouth - ranked in the top 2% of Universities worldwide (The Times Higher Education World University Rankings 2014), and our international students benefit from unrivalled facilities spread across a campus that spans almost 400 acres of beautiful British countryside. Skaityti mažiau