BSC logistika

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Tiksliųjų mokslų bakalauras Logistika yra programa, sukurta siekiant patenkinti mokymo ir profesinius poreikius studentų, kurie nori tęsti karjerą operacijų ir / ar pramonės valdymo pabrėžiant logistikos procesų, sistemų ir funkcijų. Programa orientuota į teorijų, koncepcijų, praktikos ir metodų tyrimo tiek bendrojo valdymo ir logistikos sistemų valdymo. Be to, programa yra sukurta siekiant suteikti studentams būtiną rengiant studijų darbo verslo administravimo ir padėti toliau aukštesniojo lygio studijas ir rengiant tokių profesionalių sertifikavimo egzaminus, pavyzdžiui, Amerikos gamybos ir atsargų valdymo draugija (APICS) ir instituto Tiekimo valdymo (ISM).

Misija

Logistikos Laidos metu Park universiteto yra skirta suteikti studentams reikiamų įrankių ir žinių, reikalingų plėsti savo akiratį ir pridėtinę vertę savo karjerą konkurencinga ir vis sudėtingesni verslo pasaulyje.

Vizija

Logistikos Laidos metu Park universiteto siekia suteikti aukščiausios akademinės patirties atotrūkio tarp klasėje ir pramonės spragą. Programa yra įsipareigojusi teikti naujoviškus mokymosi galimybes studentams, nes jie parengti įvesti karjeros per pasaulinėje rinkoje.

Akademiniai tikslai

  • Įrodyti, kad išmano logistikos ir tiekimo grandinės valdymas.
  • Pademonstruoti gebėjimą atlikti paklausos valdymą, siekiant pagerinti veiksmingumą.
  • Pademonstruoti logistikos ir tiekimo grandinės operacijas įtakos įmonės pelningumui.
  • Pademonstruoti įgūdžių duomenų gavybos logistikos ir tiekimo grandinės temas ir šaltinius.
  • Paaiškinkite transportavimo vaidmenį JAV ekonomikai.
  • Įrodyti gebėjimą efektyviai bendrauti.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a ... Skaityti daugiau

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a member of the North Central Association of Colleges and Schools. Skaityti mažiau
Parkvilis , Kanzas Sitis + 1 Daugiau Mažiau