Bsc taikomoje apskaitoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Taikomosios apskaitos bakalauras

ACCA ir Oksfordo Brooko universitetas dirbo kartu, kad sukurtų taikomojo apskaitos bakalauro laipsnį, kuris yra prieinamas tik ACCA studentams, norintiems įgyti išsilavinimą, studijuodamas ACCA kvalifikaciją.

Pagrindinis bakalauro studijų programos tikslas yra išplėsti prieigą prie Oksfordo Brouko universiteto (OBU) ir suteikti ACCA studentams visame pasaulyje galimybę gauti OBU laipsnį. Bakalauro laipsnis siekia sustiprinti ir išplėsti žinias ir įgūdžius, kuriuos įgijo jūsų profesinės studijos, ir padidinti savo efektyvumą kaip profesionalus apskaitos studentas ir būsimas finansų specialistas.

Taigi, įgiję "Oxford Brookes" universiteto suteiktą bakalauro laipsnį (Hons) taikomojoje apskaitoje, ne tik potencialiems ar esantiems darbdaviams įrodysite, kad turite visus atitinkamus aukštojo išsilavinimo įgūdžius, kad suteiktumėte puikių karjeros apskaitos ir finansų srityse, bet tai tai yra iš universiteto, kuris turi kompetencijos reputaciją.

Norint įgyti išsilavinimą, turite užpildyti visą pagrindinio ACCA lygio modulį ir pateikti Universitetui vertinimo programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

OPAL College London "yra viena iš perspektyviausių naujų nepriklausomų Jungtinės Karalystės aukštojo ir universitetinio mokslo koledžų. Mes siūlome įvairias diplomui, aukštojo diplomas, bakalauro, mag ... Skaityti daugiau

OPAL College London "yra viena iš perspektyviausių naujų nepriklausomų Jungtinės Karalystės aukštojo ir universitetinio mokslo koledžų. Mes siūlome įvairias diplomui, aukštojo diplomas, bakalauro, magistrantūros ir profesinių kursų IT, verslo, rinkodaros, apskaitos, Sveikatos ir socialinių reikalų priežiūra, Kelionės, Turizmas ir viešbučių vadyba kartu su profesiškai orientuotas anksto universitetų kursų spektrą, skirtą geriau parengti studentus laipsnių švietimo sąstingis. &nbsp Mes siekiame sukurti nepriekaištingą reputaciją teikiant kokybiškas mokesčių kursus, kad suteikia išskirtinę vertę už pinigus. Esame įsitikinę, kad galėtų tai padaryti, nes mūsų nepriklausomumas reiškia, kad mes kontroliuojame mūsų mokesčius. Tačiau, mūsų konkurencinga mokesčio tarifas yra ne kokybės sąskaita. &nbsp Kolegija yra įsikūrusi energingas, daugiatautės kultūros srityje Londone.Mes tikime, kad turime unikalią ugdymosi poreikių mokinių supratimą. Yra pastebimas šeimos atmosfera OPAL College London. Universitetų standartus, mes esame palyginti nedidelė švietimo bendruomenė, tačiau tai leis mums žinoti, kas mūsų mūsų studentų, kaip asmenų, vieną - kažkas, kurį aš manau, yra labai svarbus siekiant užtikrinti studentui 's aukštojo mokslo sėkmės. &nbsp Kolegija yra įdomus aplinkoje, kurioje gali susitikti naujų draugų, kur galima susitikti žmonės iš Britanijos, Kinijos, Azijos, Karibų jūros, Pietų Amerikoje, Afrikoje, Artimuosiuose Rytuose ir kitur Europoje. Kultūra yra turtinga ir įvairi, su studentais, kad daugybė skirtingus požiūrius visose koledžo gyvenimo srityse. &nbsp Mes turime savitą akademinį etosą. Yra du punktai, visų pirma norėčiau, kad šiuo atžvilgiu.Pirma, esame kūrybingi mokymasis ir plėtros institucija, kurios mokymo strategijos, skirtos užtikrinti, kad mūsų studentai sėkmingai per savo studijas ir ateityje. Mes priimame "atvirų durų" politikos, darbo ir per žmonių skirtumų ir įvairovės klausimais dėkingi ir, kaip toks, yra individualus dėmesys ir diferenciacijos dėmesys. Antra, mes turime labai išvystytą ir patyrė pastoracinę priežiūros sistemą, kuri buvo prognozuojama kaip vienas iš raktų į mūsų sėkmės artimiausioje ateityje - mums rūpi visų mūsų studentais. Kvalifikacijų pasiekti per Opal College London mėgautis tarptautinį pripažinimą. Kvalifikacija, įgyta per OCL yra raktas į sėkmingą ir jaudinantis ateityje. Skaityti mažiau