Buhalterinės apskaitos, verslo finansų ir vadybos bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Apskaita yra verslo kalba. Tai suteikia valdytojams, investuotojams ir vyriausybėms informaciją, reikalingą priimant finansiškai pagrįstus sprendimus.

Vis sudėtingesnėje šiuolaikinėje verslo aplinkoje labai reikia kvalifikuotų specialistų, galinčių lanksčiai dirbti komandose peržengiant verslo ribas. Jums reikės strateginio dėmesio ir sugebėjimo paveikti sprendimų priėmimą ir atsakingai vertinti.

Šis kursas suteikia apskaitos ir finansų įgūdžius platesniame verslo kontekste. Įgysite techninių įgūdžių ir problemų sprendimo gebėjimų, kurių galite tikėtis iš apskaitos ir finansų programos, tačiau taip pat turėsite galimybę išsiugdyti stiprius komunikacijos įgūdžius, platų komercinį supratimą ir kritinį požiūrį į verslo problemas.

Akredituotas daugelio profesinių organizacijų, šis akademiškai sudėtingas ir profesiniu požiūriu svarbus laipsnis yra idealus žingsnis į karjerą apskaitos ir vadybos srityse.

Akreditacija

Šis laipsnis yra profesionaliai akredituotas Anglijos ir Velso atestuotų apskaitininkų institute (ICAEW) ir Chartered Institute of Management Accountants (CIMA).

Šios profesinės akreditacijos suteikia galimybę mūsų absolventams reikalauti išimties iš daugelio ICAEW ir CIMA programų profesinio rengimo darbų.

Kurso turinys

Mūsų verslo ir vadybos, apskaitos ir finansų laipsniai turi keletą bendrų elementų pirmaisiais metais, kad supažindintų jus su pagrindinėmis sąvokomis, kuriomis grindžiamos šios pagrindinės disciplinos. Tobulėjant, ugdysite pirmaisiais metais įgytas žinias ir įgūdžius, suteikdami mokymuisi gilumo ir platumo.

Kurso pabaigoje jūs turėsite gerą supratimą apie apskaitos ir finansų praktiką bei jų sąsajas su verslu ir valdymu.

Studijuoti užsienyje

Metai užsienyje

Visi „York Management School“ trejų metų kursai suteikia jums galimybę pridėti metus užsienyje tarp dviejų ir trejų kursų.

Vasara užsienyje

Kelias savaites ar visą vasarą pasinerkite į kitą kultūrą trumpame kurse, savanorystės programoje ar su karjera susijusioje vasaros mokykloje.

1 metai

1 metai supažindina jus su verslu ir valdymu bei keletu pagrindinių sąvokų ir metodų, naudojamų apskaitoje ir finansuose. Moduliai suteiks jums plačią temų, kurias galite išsamiau studijuoti vėlesniais metais, apžvalgą. Taip pat išmoksite svarbių apskaitos ir statistinės analizės įgūdžių.

2 metai

2 metais jūs toliau plėtoti savo supratimą ir ištirti kai kurias naujas studijų sritis. Išmoksite naujų tyrimų metodų, susipažinsite su svarbiais verslo procesais ir pritaikysite praktinius įgūdžius planuodami ir spręsdami problemas.

3 metai

Paskutiniaisiais metais galite pasirinkti pasirenkamus modulius, kad įgytumėte naujų įgūdžių, atidžiau pažvelgtumėte į jums žinomas temas arba išsamiai išnagrinėtumėte įdomų dalyką. Jūs paimsite keturis pagrindinius modulius, plius du pasirenkamus modulius arba disertaciją, pagrįstą originaliu tyrimų projektu.

Atminkite, kad jūsų pasirinkti moduliai gali turėti įtakos tam, kokiai profesinei akreditacijai jūs turite teisę.

Mokymasis pagal dizainą

Kiekvienas kursas Niujorke buvo skirtas suteikti aiškių ir ambicingų mokymosi rezultatų. Šie mokymosi rezultatai suteikia jums supratimą, ką galėsite padaryti kurso pabaigoje. Kiekvieną kursą plėtojame kurdami modulius, kurie padidina jūsų sugebėjimą siekti mokymosi rezultatų ir padeda paaiškinti, ką galite pasiūlyti darbdaviams.

Mokymo formatas

Mes orientuojamės į įgūdžių ir žinių, kurių nori darbdaviai, mokymą. Mes naudojame praktines problemas ir savo pramonės partnerių pavyzdžių analizę, kad įsitikintume, jog mūsų moduliai yra aktualūs šiuolaikinei pramonei. Mūsų aistringų dėstytojų tyrimas, paremtas tyrimais, suteikia jums svarbiausių aktualijų verslo ir vadybos srityje.

Mes naudojame platų mokymo metodų spektrą, kad atitiktume skirtingus mokymosi stilius, įskaitant:

 • Paskaitos
 • Mažų grupių seminarai
 • Veiklos pagrindai
 • Grupiniai projektai
 • Individualūs projektai

Mūsų kursai yra skirti paskatinti jus prisiimti atsakomybę už savo pačių mokymąsi ir tobulėjimą, tačiau su visa reikalinga pagalba iš mūsų akademikų.

Karjera ir įgūdžiai

Mūsų pritaikytos įsidarbinimo sesijos padeda nustatyti ir patobulinti jūsų įgūdžius. Mūsų speciali palaikymo komanda padės jums sudaryti galimybes įsidarbinti ir pristatyti save kaip geriausią kitą karjeros žingsnį.

Mūsų absolventai tęsia karjerą visais verslo ir vadybos aspektais. Daug pasiekė magistrantūros studijos Jorko ir kituose pagrindiniuose universitetuose.

Karjeros galimybės

Paskutinės absolventų pareigos apima:

 • Buhalterė
 • Analitikas
 • Auditorius
 • Verslo konsultantas
 • Generalinis direktorius
 • Finansų patarėjas
 • Žmogiškųjų išteklių absolventas
 • Investicijų bankininkas
 • Policijos pareigūnas
 • Mokesčių konsultantas
 • Technologijos konsultantas

Perkeliami įgūdžiai

Šis kursas, be konkrečių apskaitos įgūdžių ir profesinės akreditacijos iš daugelio pramonės organizacijų, padės tobulinti jūsų įgūdžius:

 • Kritinis mąstymas
 • Problemų sprendimas
 • Bendravimas, pristatymas ir ataskaitos
 • Skaičiavimas ir duomenų analizė
 • Laiko planavimas
 • Komandinis darbas ir vadovavimas
 • Derybos ir įtikinėjimai
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

Founded on principles of excellence, equality and opportunity for all, the University of York opened in 1963 with just 230 students. Since then we have become one of the world's leading universities, ... Skaityti daugiau

Founded on principles of excellence, equality and opportunity for all, the University of York opened in 1963 with just 230 students. Since then we have become one of the world's leading universities, carving out a reputation as an academic powerhouse where a clear focus on excellence has secured national and international recognition alongside longer established institutions. Skaityti mažiau