"Business I Marketing" bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Rinkodaros pasirinkimas rengia absolventus įvairioms didelės paklausos karjerą rinkodaros ir pardavimo. Atsižvelgiant į strategijos kūrimo ir į konkrečius atvejus orientuotus mokymo metodus, naudojamus daugelyje rinkodaros kursų, ši galimybė yra ypač geras pasirengimas studentams, kurie galiausiai ketina verstis verslo administravimo magistro (MBA) laipsniu. Rinkodaros studentai taip pat skatinami kurti grafinį dizainą ir kitus kūrybinius įgūdžius užsidirbdami meno meno srityje.

Bendrojo dalyko reikalavimai

 • BUS 201 | Organizaciniai ryšiai (3 kreditų valandos)
  Studentai mokosi komunikacijos pagrindus, rašymo procesą, bendrauja per laiškus, memorandumus ir el. Laiškus. Kultūrinė veikla leidžia studentams suprasti ataskaitų procesą ir tyrimo metodus, tvarkyti duomenis ir naudoti grafiką, organizuoti ir rengti ataskaitas bei pasiūlymus verslo prezentacijų kūrimui ir pristatymui.
  Komponentai: paskaita
  Atributai: kolegijos įgūdžiai - efektyvus bendravimas
 • CMIS 101 | Informacinių sistemų sąvokos ir programos (3 kreditų valandos)
  Šis kursas yra įvadas į pagrindines kompiuterio koncepcijas ir "Windows" pagrindu sukurtą skaičiuoklę, duomenų bazę ir pristatymo grafikos programinę įrangą, kuri šiuo metu naudojama pramonėje. Probleminių sprendimų ir įgūdžių ugdymas naudojant pasirinktus komercinės programinės įrangos paketus yra pabrėžiamas.
  Komponentai: paskaita
  Atributai: technologija
 • ECON 221 | Mikroekonomikos principai (3 kreditų valandos)
  Nagrinėjamos mikroekonominės darbo užmokesčio, palūkanų, nuomos ir pelno sąvokos, asmeninis pajamų paskirstymas, vartojimas, monopolijos, žemės ūkis, valstybės mokesčiai ir išlaidos, tarptautinė prekyba ir lyginamosios ekonominės struktūros.
  Komponentai: paskaita
  Atributai: tyrimo metodai
 • ECON 222 | Makroekonomikos principai (3 kreditų valandos)
  Šiame kurse pateikiamos elementarios makroekonomikos koncepcijos, kuriose akcentuojama pusiausvyros analizė, pinigų ir fiskalinė politika, bankininkystė, vystymosi ekonomika ir lyginamosios ekonomikos sistemos.
  Komponentai: paskaita
  Atributai: tyrimo metodai
 • MATH 112 | Kolegijos algebra (3 kredito valandos)
  Šis kursas skirtas tiems moksleiviams, kuriems tam tikrose priešprofesinėse programose reikalinga algebra. Ji apima algebrinius principus ir procesus, o studentai, kurie baigė Matematikos 113 arba Matematikos 120, negali būti apdovanoti kreditais.
  Komponentai: paskaita
  Atributai: kolegijos įgūdžiai - kiekybinis samprotavimas
 • STAT 210 | Statistika (3 kredito valandos)
  Duomenų apibendrinimo ir interpretavimo, elementariosios tikimybės ir jos santykio su paskirstymo metodais tyrimas. Aptariamos normalaus ir binominio pasiskirstymo reikšmės, reikšmė ir taikymas bei atsitiktinės atrankos metodai, hipotezių testavimas, susietų duomenų analizė ir standartizuotų testų rezultatų interpretavimas. Studentai dirba su nepriklausomais mokslinių tyrimų projektais, norėdami įgyti pirmąją patirtį su kurso klausimais.
  Komponentai: paskaita
  Atributai: kolegijos įgūdžiai - kiekybinis samprotavimas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Peru State’s “Campus of a Thousand Oaks,” a member of the Nebraska Statewide Arboretum, is nestled in the hills of historic southeast Nebraska on the Missouri River. The College offers a mix of innova ... Skaityti daugiau

Peru State’s “Campus of a Thousand Oaks,” a member of the Nebraska Statewide Arboretum, is nestled in the hills of historic southeast Nebraska on the Missouri River. The College offers a mix of innovative online and traditional classroom undergraduate and graduate programs, including online graduate degrees in education and organizational management. Skaityti mažiau
Peru , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau