Chemijos ir biochemijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Darbas petys į petį su kai kuriais iš geriausių mokslininkų šalyje. Kartu jūs stumti Chemijos ir biochemijos ribas.

Chemikai turi didelę paklausą šiandien pramonės, vyriausybės ir universitetų laboratorijose, nes darbo užmokesčio struktūrą, aiškiai: vidutinis darbo užmokestis už daktaro, MS, ir BS laipsnį savininkai buvo $ 100,600, $ 85,000 ir $ 73,900 per metus, atitinkamai, 2012 ,

Chemijos ir biochemijos departamento prie Pietų Karolinos universiteto yra viena iš geriausių pietryčiuose, su pasaulinio lygio mokslinių tyrimų programų Biochemijos ir analizinės neorganinė, organinė ir Fizikinės chemijos. Departamentas buvo neseniai suskirstytos į viršų 40 JAV cheminėmis ir inžinerijos Naujienos ir buvo nuosekliai išvardyti Amerikos chemikų draugijos, kaip vienas iš 30 geriausių programų šalyje, remiantis Ph.D. produktyvumas.

Nuo 2000 metų mes įsikūręs l58,000 kvadratinių pėdų, 36 milijonų JAV dolerių centre, kuri buvo sukurta siekiant būti pažangiausius chemija įrenginys. Mūsų talentingiausi fakulteto nariai yra lengvai prieinama ir suinteresuoti savo mokiniams išsilavinimą. Mūsų dėstytojai laimėjo daugybę apdovanojimų; aštuonių, pavyzdžiui, gavę gubernatoriaus apdovanojimą už kompetencijos mokslo, kasmet pateikti į viršų tyrimų mokslininkas, Pietų Karolinos valstijos.

Pagrindinių studijų studentai kryptys chemija dešimtys kursus rinktis iš bendrojo, analitinio, biologinių, neorganinės ir fizikinės chemijos, taip pat tarpžinybinė kursai srityse. Mūsų yra vienas iš trijų bakalauro chemijos programų pripažintos kompetencijos valstybės komisijos Aukštojo mokslo.

Studijų programą - skirta gaminti kvalifikacijos, plačiai išsilavinęs ir kūrybingus mokslininkus -leads į Ph.D. su koncentracijos analizės, biologinio, neorganinės, organinės ir fizikinės chemijos. Kursų ir mokslinių tyrimų reikalavimai yra lankstūs ir gali būti pritaikyta prie fono ir interesų kiekvienam studentui. Prašome žiūrinėti mūsų svetainėje daugiau informacijos. Mes norėtume išgirsti iš tavęs.

Mūsų Chemijos ir biochemijos yra ne tik viena geriausių pietryčiuose, tai viena iš stipriausių šalyje. Mes turime pasaulinio lygio mokslinių tyrimų programas analizės, biochemijos ir molekulinės biologijos, aplinkos neorganinė, organinės, fizinės ir teorinių, ir polimero chemija, daug labai sėkmingų tarpdisciplininis bendradarbiavimas.

Nacionalinė pripažinimas

Dėl disciplinų, kaip mokslinius tyrimus orientuotą kaip chemijos ir biochemijos, vienas iš geriausių priemonių departamentas jėga yra jo studijų programų kokybę. Mūsų departamentas yra nuosekliai reitinguojami 30 geriausių nacionaliniu lygiu Ph.D. produktyvumas Amerikos chemikų draugijos. Per pastarąjį Nacionalinės mokslinių tyrimų tarybos vertinimas chemija studijų programų, mūsų užėmė 25. nacionaliniu remiantis visuminio vidurkį kokybės rodiklių, apskaičiuotų Kornelio universiteto, įskaitant leidinius per fakulteto narys skaičius, gautas šaltinių skaičius vienam paskelbimo fakulteto procentą su mokslinių tyrimų finansavimo ir kiek kartų fakulteto skaičius buvo pripažintas reikšmingų apdovanojimų. Tarp tik valstybinių universitetų, kad eilė yra 13 šalies mastu. Nacionalinis mokslo fondas mus užėmė 34. šalyje visų išlaidų cheminei mokslinių tyrimų ir plėtros 2011 m, toli pranoksta daugelio institucijų panašaus dydžio.

Mūsų bakalauro programa gavo Commendation Kompetencijos The Pietų Karolinos Komisijos aukštojo mokslo "... už aukštos kokybės savo programą, kurią baigus BS chemija. "Mes sukūrėme sudėtinga mokymo programą, kuri suteikia kiekvienam studentui tvirtą pagrindą chemijos mokslų, bet su dėstytojų, kad būtų lengvai prieinama ir skirta padėti visiems mūsų studentų sėkmės.

Žmonės ir Įranga

Mūsų departamentas turi 35 kadencija-takelio fakultetą, 21 Docentas bičiulius ir mokslinių tyrimų darbuotojų, 159 studijų pakopos studentams, ir 23 pagalbinių darbuotojų. Nuo 2000 metų mes įsikūręs John M. Palms centro aukštosios mokslo tyrimų (GSRC). Keletas iš mūsų mokslinių tyrimų grupių užima laboratorijos erdvę netoliese Horizon I (HZN1), Jones fizinių mokslų centro (JONES) ir Sumwalt koledžo (SMWALT). Iš mūsų universiteto miestelio pastatų žemėlapis rado mūsų vietovių puslapio.

Ėjimas Vietos

Chemija yra puiki profesija. Jos įvairovė siūlo iššūkį visiems ir suteikia neprilygstamą galimybę išspręsti reikšmingų mokslo problemas ir naudinga visai visuomenei. Chemikai yra paklausa pramonės, vyriausybės ir akademinių laboratorijose. Mediana atlyginimai daktaro, MS, ir BS laipsnį savininkai buvo $ 102,000, $ 85.000 ir 72.000 $ per metus, 2013 m.

Apdovanojimai fakultetas

Kokybės ir pažadas katedros buvo pripažinta ne universiteto, taip pat viduje. Dešimt iš mūsų dabartinių fakulteto nariai yra bičiulių Amerikos asociacijos mokslo pažangą. Nuo 1985, Pietų Karolinos gubernatorius pagerbė geriausius mokslininkus į valstybės kasmet. Šešiolika fakulteto nariai iš departamento gavome gubernatoriaus Award- dešimt Kompetencijos mokslo ar mokslinių tyrimų, keturi už jaunųjų mokslininkų apdovanojimų kompetencijos mokslinių tyrimų, ir du Kompetencijos Scientific sąmoningumą. Per universiteto, mes esame viena iš geriausių departamentų, gavusi universiteto aukščiausius apdovanojimus. Dvidešimt keturios fakultetas gavo RUSSELL Analizė apdovanojimą ir švietimo fondas Analizė apdovanojimą už mokslo, matematikos ir inžinerijos, penki fakulteto nariai laimėjo universiteto aukščiausią garbę meistriškumo mokymo, Amoco fondas apdovanojimas; devyni fakulteto nariai yra gavę Michael J. Mungo apdovanojimą už meistriškumą Bakalauro mokymo; ir du gavome Michael J. Mungo apdovanojimą už meistriškumą Graduate mokymą. Mūsų dėstytojai taip pat gavo nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą, kurį uždirba apdovanojimų iš Amerikos chemikų draugijos (ACS) ir tarnauja kaip redaktoriai ir redakcinių patariamosios tarybos nariams už daugelio prestižinių cheminių žurnaluose.

Atidarykite duris į mokslo pasaulį. Laipsnį chemijos ar biochemijos suteikia jums įrankius, kad pavyks kur norite eiti, nuo pramonės medicinos vyriausybės mokslo.

Šiuolaikinis pasaulis yra technologinis stebuklas; pažanga priklauso nuo naujų idėjų, naujų požiūrių ir naują supratimą. Visi tie dalykai priklauso nuo aukštos kokybės tyrimams.

Širdyje, chemijos ir biochemijos laipsnių mokslo laipsnių ir pagrindinis mokslinių tyrimų įstaiga, kaip Pietų Karolinos universiteto yra puiki vieta juos uždirbti. Mūsų departamentas duos jums ne tik akademinį ir laboratorijos patirtį sėkmingai tarpdisciplininių mokslinių tyrimų čia universitete, bet ir globos, globa ir jungtys visą karjerą savo nuožiūra. Viskas viename iš draugiškiausių miesteliai Amerikoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2016

Apie mokyklą

No matter where they are from, our graduates are the next generation of citizens ready to create a healthier, smarter and more vibrant way of life. You’ve come this far. There are no limits to where y ... Skaityti daugiau

No matter where they are from, our graduates are the next generation of citizens ready to create a healthier, smarter and more vibrant way of life. You’ve come this far. There are no limits to where you’ll go from here. Skaityti mažiau