Chemijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išanalizuokite chemijos ateities galimybes.

Chemikai gamina šiuolaikinio gyvenimo dalykus - plastiką, kompozitus, vaistus, mikroelektroniką, nanomedžiagas ir dar daugiau. Karjeros galimybės yra begalinės. Puikiai galite pradėti nuo chemijos mokslų bakalauro.

„Edinboro“ metu laikysitės griežtos mokymo programa, paremtos įrodymais pagrįsto mokslo. Jūs klestėsite nedidelėse paskaitose ir laboratorijose, kurias mokys fakultetas, o ne abiturientai. Kai dirbi kartu su jais ir dalyvauji jų tyrimuose, jie taps tavo mentoriais. Jie taip pat išmokys jus naudotis šiuolaikinėmis biomolekulių analizės ir gamybos priemonėmis ir paruoš jus vertingoms stažuotėms, kurios pagerins jūsų įgūdžius ir sudarys jūsų gyvenimo aprašymą.

Pagrindiniai chemijos programos rezultatai apima gebėjimą kritiškai mąstyti, taikyti analitinius ir loginius įgūdžius sprendžiant problemas, suprasti dabartinius socialinius ir etinius chemijos mokslo klausimus, pritaikyti pagrindines žinias, chemijos teorijas ir praktiką bei perduoti techninę informaciją profesionalui. būdas.

Chemijos bakalauro programą Edinboro mieste patvirtina Amerikos chemijos draugija (ACS), o kriterijus atitinkantys studentai įgyja ACS sertifikuotą laipsnį.

Baigę studijas būsite gerai pasirengę siekti chemijos ar susijusių mokslų magistro laipsnio arba susirasti darbą įvairiose pramonės srityse, įskaitant chemikalus, maistą, vaistus, kokybės kontrolę, vyriausybės tyrimus ar švietimą. Ši aukšto lygio programa taip pat yra puikus pagrindas medicinos mokyklai.

Ekspertų fakultetas

Įgiję fakulteto vadovai nurodo, vadovauja ir įkvepia Edinboro studentus siekti ir vadovauti. ES fakultetai yra pripažinti už jų įsipareigojimą siekti studentų sėkmės ir kurti asmenišką bei patrauklią akademinę aplinką.

Patirtinis mokymasis

„Edinboro“ patirtis apima ne tik klasę. ES studentai ruošiasi karjerai ir gyvenimui naudodamiesi praktinio mokymosi galimybėmis, bendradarbiaudami su fakultetu, vykdydami pasaulines keliones ir stažuodamiesi.

Modernūs patogumai

Kovojantys škotai gyvena, dirba ir žaidžia moderniausiose vietose vaizdingame 585 ha ES miestelyje. Įsikūręs tik 20 mylių į pietus nuo Erio, penktojo pagal dydį Pensilvanijos miesto, Edinboro šurmuliuoja įdomiomis pramogomis.

Išmokite naudotis moderniausiais mokslo instrumentais.

Chemijos bakalauro programą Edinboro mieste patvirtina Amerikos chemijos draugija (ACS), o kriterijus atitinkantys studentai įgyja ACS sertifikuotą laipsnį.

Moderni įranga suteikia jums konkurencinį pranašumą.

Jei tokia įranga, kaip atominės absorbcijos spektrofotometrai, Carl Zeiss poliarimetrai, fluorimetrai ir elektrolitų analizatoriai, jūsų širdį pumpuoja, galėsite mėgautis kiekviena minute Cooper mokslo centre. 32 milijonų JAV dolerių vertės plėtra suteikia daugybę galimybių praktinei patirčiai naudojant aukštųjų technologijų analitinius instrumentus. Naudoti šiuos įrenginius ne tik smagu ir žavu, bet ir patirtis suteiks pranašumo jūsų profesinėje karjeroje. Naujausi chemijos katedros instrumentai yra šie:

  • Branduolinio magnetinio rezonanso spektrometras - „Bruker BioSpin Avance III HD 400“ sistema yra pats jautriausias, tiksliausias ir aukščiausio efektyvumo NMR spektrometras rinkoje. Turėdama patikimą, automatizuotą ir intuityvią programinę įrangą, ji puikiai tinka tiek mokymo laboratorijai, tiek tyrimams.
  • „GC-MS QP2010 Ultra“ - naujas „Shimadzu Corporation“ modulis QP2010 Ultra pakeičia senesnes mūsų dujų chromatografijos-masių spektrometrų sistemas, suteikdamas studentams ir dėstytojams plačiausiai naudojamas ir galingas cheminės analizės priemones.

Absolventų sėkmės įrodymai.

Daugelis mūsų programos absolventų tęsia sėkmingą karjerą chemijos pramonėje. Kai kurie tęsia studijas baigę chemijos programas arba vaistinę, kiti tampa vidurinių mokyklų mokytojais. Štai keli pavyzdžiai, kur dabar yra mūsų absolventai:

  • Sethas Allenas (BS '17) - PPG, Pitsburgas, PA
  • Migelis Montesas de Oca (BS '17) - „PPG Aerospace“, Kalifornija
  • Rudens pahelis (BS '17) - „Eastman“, Akronas, OH
  • Wesley Scott (BS '17) - antrosios pakopos studentas, bioorganinė geochemija, Pitsburgo universitetas, Pitsburgas, PA
  • Michaelas Spicuzza (BS '16) - PPG, Pitsburgas, PA
  • Brittany Sanden (BS '15) - M. Ed. Slidery Rock universitetas, Slidery Rock, PA
  • Theresa Dames (BS '15) - vidurinės mokyklos chemijos mokytoja
  • Dominicas Sirianni (BS '15) - magistrantas, skaičiavimo chemija, Džordžijos technologijos institutas, Atlanta, GA
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging aca ... Skaityti daugiau

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging academic environment define the EU experience. Skaityti mažiau