Chemijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Chemijos ir biochemijos katedra siūlo chemijos bakalauro laipsnį, kurio koncentracijos atitinka Amerikos cheminių medžiagų akreditavimo programos reikalavimus koncentracijoms biochemijoje, medžiagų chemijoje ir chemijos / chemijos moksle.

JMU Chemijos ir biochemijos katedra yra įsipareigojusi siekti aukštojo išsilavinimo, aktyviai dalyvauti moksleiviams ir konsultuoti studentus, siekiant padėti jiems pasiekti savo profesinius tikslus. Departamentas yra pakankamai didelis, kad galėtume pasiūlyti modernias laboratorijas, pažangias prietaisų ir kompiuterių priemones bei galimybę pasimokyti iš fakulteto kursų, baigusių studijas ir mokslinių tyrimų interesus visose pagrindinėse chemijos srityse. Tuo pačiu metu ji yra pakankamai maža, kad studentai galėtų įgyti praktinės patirties su moksliniais tyrimais pagrįstą įrangą ir siekti individualios studijų programos.

Departamentas siūlo bakalauro studijų programas, kurios yra patvirtintos Amerikos chemijos draugijos chemijos, biochemijos, medžiagų mokslo ir chemijos išsilavinimo, be biophysical chemistry ir chemijos / verslo laipsnį.

Chemijos ir biochemijos katedra susideda iš 25 visą darbo dieną dirbančių dėstytojų, atstovaujančių visus pagrindinius chemijos subdisciplinius.

Misija

Chemijos ir biochemijos katedra siekia būti pirmaujančiu bakalauro skyriumi, kuris yra pripažintas nacionaliniu lygiu rengiant chemijos dideles įmones magistrantūros ir profesinėms mokykloms bei karjerai, įtraukiant jas į bendrus tyrimus. Be to, departamentas atlieka esminį vaidmenį ugdant ir vystant studentus, kurie yra svarbiausi kitose mokslo disciplinose, ir atskleidžia kitų didžiųjų studentų mokslus kaip mokslo svarbą ir svarbą. Mes esame pasiryžę siekti meistriškumo mokymo ir mokslinių tyrimų srityje, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai gyventi produktyviai ir prasmingai.

James Madison University Chemijos ir biochemijos katedra parengs naujos kartos mokslininkus ir išankstinius sveikatos priežiūros specialistus ir informuos piliečius apie:

  • Turi plačių problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžių, kurie skatina sėkmingą karjeros perėjimą, nes mokslinė bendruomenė reaguoja į pasaulinius pokyčius.
  • Suprasti tradicines chemijos disciplinas ir jo sąsajas su kitomis susijusiomis mokslo disciplinomis, tokiomis kaip biologinis, aplinkos ir medžiagų mokslas.
  • Įjunkite darbo jėgą tiesiogiai arba tęskite išsilavinimą absolventų ar profesinių mokyklų visoje šalyje.

Koncentracija V: Bendroji chemijos programa

Spustelėkite norėdami gauti kontrolinį sąrašą ir pavyzdžių tvarkaraštį PDF formate bendrai chemijos programai.

Koncentracija VI: Chemija / Verslo programa

Ši programa skirta į verslą orientuotiems chemijos studentams, rengiantiems karjerą patentų teisėje, techniniame pardavime, techninėje tarnyboje ir susijusiose srityse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We know that success requires equal parts intellect and action. At JMU, that’s what Being the Change is all about. When students graduating from James Madison University proudly walk across the stage ... Skaityti daugiau

We know that success requires equal parts intellect and action. At JMU, that’s what Being the Change is all about. When students graduating from James Madison University proudly walk across the stage to receive their diplomas, they’re more than just educated. Skaityti mažiau
Harrisonburge , Florencija + 1 Daugiau Mažiau