Read the Official Description

" Wabash College chemijos katedra tiki sudėtinga mokymo programa, kuri kruopščiai ištiria visas šiuolaikinės chemijos sritis ir didelę praktinę laboratorijų patirtį, kai studentai tampa vis labiau nepriklausomi, nes jie vykdo mokymo programą. Manome, kad toks išsilavinimas paruoštų chemijos srities specialistus įvairiems karjeros rezultatams, įskaitant mokslinius tyrimus, mediciną, mokymą ir pramonę.

Pastaraisiais metais trys ketvirtadaliai mūsų didžiųjų studijų baigė chemijos / biochemijos mokyklą ar medicinos mokyklą. Kiti pasirinko dirbti chemikais ar vidurinės mokyklos mokytojais arba lankyti kitas profesines mokyklas (verslo, teisės ir fizinės terapijos). Mes stengiamės suteikti chemijos nepilnamečiams ir ikimokyklinio amžiaus studentams žinių bazę, kurios jiems reikia norint pasiekti sėkmingą savo pasirinktą sritį.

Mes siekiame įtraukti visus "Wabash" studentus į chemijos studijas ne didžiųjų kursų, CHE-101 chemijos apžvalga, CHE-102 chemijos temos ir CHE-106 biocheminio tyrimo. Mes stengiamės mokyti visus chemijos studentus apie ryšį tarp chemijos ir aplink juos esančio pasaulio.

Tikslai

Pagrindiniai chemijos pagrindų tikslai yra šie:

  • Studentai gaus plačias žinias apie bendrąsias, organines, fizines, analitines, neorganines ir biochemijas, ir supras, kaip šios sritys yra tarpusavyje susijusios.
  • Studentai galės prisijungti teoriją su eksperimentiniu darbu, įskaitant galimybę kurti, vykdyti ir analizuoti eksperimentus bei efektyviai pristatyti jų rezultatus. Savo laboratorijos technikoje studentai sukurs pasitikėjimą ir tikslumą.
  • Studentai gebės identifikuoti, suprasti, įvertinti ir aptarti pirminę cheminę literatūrą.
  • Studentai gebės veiksmingai perduoti chemines sąvokas chemikams, mokslininkams ir plačiajai visuomenei.
  • Studentai išsiugdys mokslininkus per mokslinių tyrimų patirtį.
  • Studentai užsiims cheminėmis ir biocheminėmis bendruomenėmis "Wabash" ir už jos ribų.

Fakulteto patarėjai

Pagrindiniai specialistai primygtinai raginami pasirinkti Chemijos departamento patarėją, kai jie paskelbia savo svarbą.

ACS Certified Degree

Kad atitiktų Amerikos chemijos bendruomenės profesinio mokymo komiteto (CPT) parengtus sertifikavimo reikalavimus, kaip chemiką ir tinkamą pasirengimą aukštesniosioms mokykloms, reikia papildomų klasių ir laboratorinių darbų, viršijančių minimalų devynių kursų pagrindą. Studentas tur ÷ tų konsultuotis su Chemijos katedros katedru, nurodydamas, kaip likusieji reikalavimai gali būti įvykdyti.

Išplėstinė vieta

Žr. "Kredito egzaminą" ir "Išplėstinė paskyrimo kredito" gaires pagal akademines taisykles - "Kredito pervedimas". Potencialios chemijos didžiosios bendrovės ir nepilnamečiai, kurie nori reikalauti išplėstinio paskyrimo kreditų, turėtų apsvarstyti galimybę įdarbinti į departamento pirmininką. Praktikos egzaminas lems, ar studentai gali būti kursiniai už CHE-111 bendrosios chemijos srities. Jei pirmininkas ir studentas nusprendžia, kad CHE-111 "Bendroji chemija" labiausiai domina studentas, turi būti atsisakyta išplėstinės vietos chemijos kreditų.

Program taught in:
Anglų
Wabash College

See 7 more programs offered by Wabash College »

Last updated August 6, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date