Chemijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Stiprus akademinis chemijos supratimas yra labai svarbus stipraus pasaulio ir netgi didelio kosmoso supratimo.

Chemija yra gyvybiškai svarbių mokslinių atradimų pagrindas, o Swansea University yra varomoji jėga. Mūsų departamentas šiuo metu dirba, kad besivystančiose šalyse tiekia švarų vandenį ir sanitariją bei prieinamą švarią energiją.

Ši veikla daro įtaką mūsų mokymui. Jums bus naudingas kruopščiai suprojektuotas ir modernus chemijos laipsnis, kuris buvo sukurtas bendradarbiaujant su pramonės partneriais.

Studijuodami chemiją Swansea University suteikia jums prieigą prie pasaulyje pirmaujančių mokymo ir pažangiausių įrenginių įvairiose specializuotose srityse. Mūsų laipsniai suteikia visą įgūdžių ir žinių, reikalingų įsidarbinant, apimtį. Mes buvome užimti 3 vietą JK pagal studentų pasitenkinimą („Complete University Guide“, 2020).


Kodėl Chemija Swansea?

Chemija Swansea University pritraukia studentus iš viso pasaulio.
Chemijos katedra yra daugelio milijonų svarų sterlingų universiteto investicijų pagrindas. Tai apima sektoriaus lyderių mokymo laboratorijas ir analitines priemones, sukurtas bendradarbiaujant su pramone.
Jūs turėsite įgūdžių ir žinių, reikalingų spręsti įvairias problemas, su kuriomis susiduria visuomenė ir pramonė, nuo energijos ir sveikatos priežiūros iki aplinkosaugos mokslų.
Jūsų mokymąsi sudarys įkvepiantys ir tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai, įskaitant profesorių Simoną Bottą, aštuonių Apdovanojimų, skirtų mokymui Hiustono universitete, gavėjui.


Jūsų chemijos patirtis

Lanksčiai struktūruotas laipsnio kelias reiškia, kad jūs turite galimybę studijuoti į užsienį vieneriems metams ar dirbti pramonėje vienerius metus, tiek vietos, tiek nacionaliniu ar užsienio.
Jums bus mokoma paskaitų, pamokų, seminarų ir diskusijų grupių derybose, kurias palaiko praktinės užduotys.
Mūsų state-of-the-art mokymo ir tyrimų įrenginiai yra naujas chemijos centras, sudarytas iš daugybės mokymo laboratorijų ir mokslinių tyrimų erdvėse.
Jūsų pagrindiniai moduliai bus suderinti su mūsų naujausiais moksliniais tyrimais gamtinių produktų, medžiagų inžinerijos ir medicinos srityse.
"Swansea" chemijos studijų programą informuoja šiuolaikinės pramonės poreikiai ir nuolat atnaujinama, užtikrinant, kad visada bus mokoma atitinkama medžiaga, kuri yra taikoma visame pasaulyje.
„Apverstas“ mokymo metodas leidžia žiūrėti paskaitų vaizdo įrašus prieš klasės susitikimus, kad būtų geriau išvystyta sąveika, o modeliavimas prieš laboratoriją leidžia praktikuoti laboratorinius įgūdžius savo laiku.


Chemijos užimtumo galimybės

Padaryti chemijos laipsnį nereiškia, kad jums bus prijungtas prie laboratorijos likusiam jūsų gyvenimui. Chemikai turi daugybę karjeros galimybių, o " Swansea University Chemijos laipsniai yra suprojektuoti taip, kad jūs turite įgūdžių, kuriuos šiandien ieškote darbdaviai.
Yra daug sektorių, kuriuos galėsite įsidarbinti, kai baigsite studijas. Populiarus pasirinkimas yra vaistas. Chemijos absolventai tiria, kuria ir išbando naujus vaistus ir gydymo būdus.
Jei esate aistringas aplinkos klausimais ir matote savo ateities karjerą šioje srityje, mūsų darbuotojai dalyvauja projektų, skirtų švaraus vandens ir sanitarijos plėtrai bei tvarių energijos formų kūrimui.
Jūs įgysite daugybę perduodamų įgūdžių, tokių kaip analizė, laboratorijos metodai, pranešimų rašymas ir demonstravimas bei paaiškinimas.
Swansea University padeda jums pasiruošti savo karjerai ateityje, padedant jums rasti darbo vietas ir atitinkamas neakivaizdines darbo vietas, pasiūlyti metų pramonės pasirinkimus, taip pat supažindinti jus su darbdaviais, tokiais kaip Tata Steel, Fujitsu, Perkin Elmer ir Nacionalinės branduolinės laboratorijos . Swansea užimtumo akademija taip pat padeda jums susirasti CV ir rengti interviu.


Patekimo reikalavimai

 • A lygiai: AAB-BBB įtraukiant chemiją ir dar vieną mokslo ar matematikos dalyką
 • Tarptautinis bakalaureato diplomas: 34-32, įtraukiant bent 6 iš HL Chemijos
 • Velso bakalauro laipsnis. Reikalavimai yra tokie pat kaip ir lygiai, kuriuose jūs galite pakeisti tą patį dalykinį dalyką, kuris priskiriamas Velso bakalaureato aukštesniojo lygio branduolio kategorijai
 • Ne gimtoji anglų kalbos kandidatai: IELTS 6.0 (su ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno komponento) ar lygiavertis testas anglų kalba


Karjera

Karjera ir galimybė įsidarbinti "Swansea Employability Academy" (SEA) padės jums kiekviename savo karjeros kelio etape, kuris padės jums sukurti ryškią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

 • Darbuotojų įsidarbinimo seminarai, darbdavių derybos, individualūs renginiai ir karjeros mugės
 • Individualios konsultacijos ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros patarėjų
 • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanorystės galimybių
 • Galimybė naudotis informacijos šaltiniais įvairiose karjeros valdymo temose
 • Patarimai ir gairės magistrantūros studijoms ir finansavimui
 • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.

Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.

Mūsų chemijos absolventai yra pasiruošę kurti įvairias skatinimo galimybes. Galite rasti savo karjerą bet kurioje iš šių sričių. Naujosios medicinos atradimas

 • Aplinkos mokslai
 • Atsinaujinanti energija
 • Analitinė ir teismo medicina
 • Moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla akademijose ar pramonėje
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau
Swansea , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau