Chemijos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas yra chemijos inžinerija?

Chemijos inžinerija yra tiltas, jungiantis chemiją (chemines reakcijas mėgintuvėlyje) su realaus pasaulio laboratorija. Chemijos inžinieriai suranda metodus, kaip didinti laboratorinių procesų mastą iki pramoninio masto. Šiuo tikslu, remiantis fizinių, cheminių ir biologinių reiškinių žiniomis, jie taiko inžinerinius principus, kad išrado, projektuotų, vystytų ir įgyvendintų procesus, tvarkytų ir valdytų procesus, projektuotų ir tobulintų produktus. Chemijos inžinerija visų pirma yra pramoninių sistemų procesų ir prietaisų žinios, gebėjimas projektuoti ir prižiūrėti pramoninių sistemų veikimą.

Ką daro toks inžinierius, kaip atrodo jų darbas?

Chemijos inžinierius pirmiausia nagrinėja procesus, kurie apima: naujų procesų kūrimą, įrangos ir sistemų projektavimą procesams, procesų valdymą ar tobulinimą. Inžinieriai, chemijos inžinerijos absolventai sprendžia fizinius ir cheminius pokyčius (pvz., Chemines ir biochemines reakcijas, pagreitį, šilumos ir masės perdavimo procesus) skirtingose skalėse, ty molekuliniu lygiu (kaip reaguoja molekulės), proceso lygmeniu (kaip pokyčiai) sistemoje (kokiu būdu procesai gali būti susiję vienas su kitu) ir pasauliniu lygmeniu (logistika, valdymas, aplinka).

Kur gali baigti absolventas?

Chemijos inžinerija leidžia patrauklią profesinę karjerą šalyje ir užsienyje. Inžinieriai, kurie specializuojasi chemijos ir procesų inžinerijoje, gali lengvai rasti darbą mažose ir didelėse įmonėse, turinčiose platų spektrą. Proceso inžinierius vis dar yra viena iš geriausiai apmokamų profesijų pasaulyje. Mūsų absolventai yra specialistai, reikalingi chemijos ir naftos perdirbimo pramonėje, gamtinių dujų valymo, gumos, maisto ir farmacijos, energetikos ir šildymo pramonėse, komunalinių ir nuotekų valymo įrenginiuose, procesų įrangos statyboje, projektavimo biuruose, konsultacinėse įmonėse, aplinkosaugos kontrolės tarnybose, saugoje, pramonėje. higienos vienetai, laboratorijose ir mokslinių tyrimų institutuose. Absolventai, kurie nenori dirbti pramonėje, gali lengvai rasti darbą kituose sektoriuose, nes universitete jie įgijo įgūdžių, kaip spręsti šiuolaikines inžinerines problemas. Jie turi inžinerinės analizės ir valdymo įgūdžių. Chemijos inžinierius gali parengti techninius dokumentus ir turėti atitinkamą kvalifikaciją dalyvauti ir turėti atitinkamą kvalifikaciją dalyvauti mokslinių tyrimų ir plėtros projektuose, orientuotuose į pramonės poreikius.

Kaip atrodo daugybė mokslinių tyrimų?

Kokius projektus atlieka studentai?

Chemijos inžinerijos klases vykdo kompetentingi ir kvalifikuoti darbuotojai. Studentai gali naudotis naujausia modeliavimo ir proceso optimizavimo programine įranga bei moderniomis, gerai įrengtomis laboratorijomis. Aukštą švietimo kokybę patvirtina chemijos inžinerijos kvalifikacija Šanchajaus reitinge. Aukšta mokymo kokybė sutampa su mokslo ir dėstytojų atliktu tyrimu. Studijų metu studentai turi galimybę bendradarbiauti su mokslininkais savo mokslinių tyrimų projektuose, finansuojamuose iš išorinių šaltinių. Dalyvaudami šiuose projektuose studentai gali siekti savo mokslinių interesų, taip pat gauti tiesioginį ryšį su akademiniais mokytojais.

Kokius įgūdžius studentai įgis studijų metu?

Studijuodami chemijos ir procesų inžineriją gausite platų įgūdžių spektrą. Jūs gausite visuotines technines žinias chemijos, fizikos, matematikos, biochemijos, mechanikos, medžiagų inžinerijos ir informatikos srityse. Jūs išmoksite ekonomikos, vadybos, saugos ir aplinkos apsaugos pagrindus. Jūs gausite galimybę taikyti naujausius pasiekimus kompiuterinių procesų kūrimo srityje. Chemijos inžinerijos studentas įgis žinių įvairiose srityse, pvz., Mokslo, technologijų, informacinių technologijų, ekonomikos, vadybos, verslumo, saugumo, sveikatos ir aplinkos srityse. Jūs gausite galimybę projektuoti aparatus ir procesus (pvz., Cheminių medžiagų ir vaistų gamybą, polimerų ir maisto produktų perdirbimą, energijos gamybą, naftos ir dujų perdirbimą, aplinkos apsaugą), produktus (pvz., Chemines medžiagas, polimerus, vartojimo produktus, maistą). vaistai), taip pat gamybos aparatai ir sistemos.

Priėmimo principai

Studijavimas West Pomeranian University of Technology , Ščecine vyksta nuo gegužės iki liepos studijoms, pradedant nuo žiemos semestro.

Kandidatai į pirmosios pakopos studijas yra kvalifikuoti pagal pateiktą vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą.

Įstojimas į studijas susideda iš kelių etapų:

  1. Registracija internetinėje registracijos platformoje.
  2. Pirminis patvirtinamųjų dokumentų, patvirtinančių ankstesnį išsilavinimą, patikrinimas.
  3. Privalomų dokumentų rinkinio pateikimas.
  4. Kvalifikacijos rezultatų patvirtinimas.

Registracija internetu

Internetinės registracijos platforma (ISR) yra pirmasis ir būtinas įtraukimo į aukštojo mokslo studijas elementas. Kiekvienas kandidatas privalo užsiregistruoti ISR pagal tvarkaraštį, paskelbtą tam tikram registravimui.

ISR kandidatai užpildo informaciją apie:

  • Asmeniniai duomenys.
  • Mokyklos dokumentai (vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimai, laipsniai ir kt.) Kartu su papildomais pažymiais.

Kalbos reikalavimai

  • Anglų kalba mokomoms programoms kandidatas turi pateikti dokumentą, patvirtinantį anglų kalbos žinias mažiausiu B2 lygiu.
  • Užsienio dokumentai apie švietimą.
  • Užsienio mokyklų išvykimo ir (arba) laipsnio pažymėjimai turi būti legalizuoti arba pateikti apostille.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The West Pomeranian University of Technology, Szczecin is a university linking the long-term tradition of the University of Agriculture in Szczecin and Szczecin University of Technology. Its education ... Skaityti daugiau

The West Pomeranian University of Technology, Szczecin is a university linking the long-term tradition of the University of Agriculture in Szczecin and Szczecin University of Technology. Its educational offer and location make it an attractive place of study for ambitious young people ready to invest in their career and willing to build an innovative, knowledge-based society in the future. Skaityti mažiau