Civilinės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl studijuoti civilinę inžineriją WVU Tech?

" WVU Tech", sukurta siekiant patenkinti pramonės poreikius, siūlo į praktiką orientuotą programą su mažomis klasėmis. Programa akcentuoja studentų pasirengimą inžinerijos egzaminui (FE egzaminas) , būtinu žingsniu profesinės registracijos link. Studentai, kurie mėgsta statyti, statyti ir projektuoti ir suinteresuoti spręsti aplinkosaugos problemas, dažniausiai naudojasi šia programa.

Kokios galimybės absolventams yra?

Civilinės inžinerijos absolventai siekia karjeros, kuriomis jie dalyvauja planuojant, projektuojant, statant ir prižiūrint tiltus, pastatus, pamatus, užtvankas, sanitarines ir kietųjų atliekų šalinimo sistemas, greitkelius, oro uostų įrenginius, transporto sistemas, vandens kelius, hidroelektrinius įrenginius, vamzdynus, anglių paruošimą ir krovimo įrenginiai, be kita ko. Daugelis mūsų absolventų taip pat siekia aukštojo mokslo laipsnių.

Ką studentai sako, kad jie labiausiai žiūri į programą?

Daugelis mūsų studentų dalyvauja Amerikos civilinės inžinerijos draugijos (ASCE) WVU technikos studentų skyriuje, kuris leidžia studentams plėtoti asmeninius santykius su studentais ir specialistais, kurie baigiasi baigus studijas. Metinio pavasario Virginias konferencijoje ASCE studentų skyrius konkuruoja su kitų inžinierinių mokyklų studentais keliuose renginiuose, kuriuose yra konkreti baidarių lenktynių trasa, plieno tiltų statybų konkursas, geodezinis konkursas, problemų sprendimo konkursas, aplinkos dizaino konkursas ir "Hardy Cross" pristatymas.

Dizainas yra įtrauktas į WVU Tech civilinės inžinerijos mokymo programą , o dizaino patirtis prasideda anksčiau, kai kurioms medžiagoms skirtų kursų tyrinėjimui ir mechanikai. Dizaino ekspozicija ir toliau vyksta jaunesniais ir vyresniais metais, o 11 kursų, kuriuose yra dizaino komponentų, iš viso yra 20 valandų. Projekto sudedamoji dalis yra baigta su nestandartinio dizaino kursu, kuriame studentų komandos yra atsakingos už išsamų statybos inžinerijos projektą su žodinėmis ir rašytinėmis projekto pristatymais.

Prasminga projekto patirtis taip pat yra įtraukta į keletą būtinų ir pasirenkamų civilinės inžinerijos kursų. Reikalingi kursai ir privalomi pasirenkami kursai, kuriuose yra reikšmingo dizaino turinio, yra hidrotechnika, aplinkos inžinerijos, transporto inžinerijos, statybinių medžiagų, įvadinės dirvožemio mechanikos, reikiamo konstrukcinio dizaino pasirinkimo (konstrukcinio plieno arba gelžbetonio dizaino), reikalingos geotechninės pasirenkamosios ( Reikalingas aplinkosauginis pasirinkimas (išplėstinė higieninė įranga, pažangi hidraulika, inžinerinė hidrologija arba kietųjų atliekų tvarkymas), būtinas transportavimo pasirinkimas (greitkelių inžinerija arba eismo inžinerija) ir integruotas civilinės inžinerijos projektas. Du papildomi pasirenkamieji dalykai (vienas CE kursas ir vienas techninis pasirenkamasis kursas) taip pat turi sudaryti bent jau dvi valandas dizaino turinį.

Integruotas civilinės inžinerijos projektas reikalauja studentų visiškai suprojektuoti civilinės inžinerijos projektą, apimantį keletą civilinės inžinerijos disciplinų ir projektų ir (arba) statybos valdymo principų, sąnaudų analizę, įvertinimą ir planavimą. Diskusija ir apribojimų, tokių kaip ekonominiai veiksniai, saugumas, patikimumas, estetika, etika ir socialinis poveikis, nagrinėjimas yra įtrauktas kaip įprasta daugelio dizaino kursų dalis. Estetika ir socialinis poveikis yra pabrėžiami aplinkos inžinerijos kursuose. Etika, sauga, socialinis poveikis ir profesiniai klausimai yra aptariami vyresniojo inžinerinio seminaro kursuose.

pexels-photo

Programos uždaviniai

WVU Tech civilinės inžinerijos programos absolventai:

 • Gauti užimtumą civilinės inžinerijos srityje ir užimti pareigas, turinčias didelę profesinę atsakomybę.
 • Gaukite profesinę registraciją.
 • Būkite pasirengę akademiškai, kad tie, kurie nuspręstų atlikti pažangias studijas, bus sėkmingi.
 • Būkite pasirengę mokytis naujų įgūdžių, nes jie pažengs savo karjeroje, todėl įgysite sugebėjimus pereiti į pozicijas, kuriose yra lyderystės, vadovavimo ir valdymo pareigų.

Studentų mokymosi rezultatai

Civilinės inžinerijos departamentas vertina civilinės inžinerijos programos švietimo tikslų pasiekimą per absolventus, darbdavių ir absolventų apklausas bei klausimynus.

Programos absolventai parodys:

 • gebėjimas taikyti žinias apie matematiką, mokslą ir inžineriją.
 • gebėjimas kurti ir atlikti eksperimentus, taip pat analizuoti ir interpretuoti duomenis.
 • gebėjimas kurti civilinės inžinerijos projektus ar projektų sudedamąsias dalis, kad būtų patenkinti pageidaujami poreikiai įgyvendinant realius ekonominius, aplinkos, socialinius, politinius, etikos, sveikatos ir saugos, gamybos ir tvarumo apribojimus.
 • gebėjimas dirbti daugiadisciplininėse komandose.
 • gebėjimas identifikuoti, suformuluoti ir spręsti civilinės inžinerijos problemas.
 • profesinės ir etinės atsakomybės supratimas.
 • gebėjimas veiksmingai bendrauti.
 • plati švietimo, reikalingo suprasti inžinerinių sprendimų poveikį pasauliniu, ekonominiu, aplinkos ir socialiniu kontekstu.
 • gebėjimas mokytis visą gyvenimą.
 • žinios apie šiuolaikines problemas.
 • gebėjimas naudoti technikos, įgūdžių ir modernių inžinerinių priemonių, reikalingų inžinerinei praktikai.
 • gebėjimas taikyti patikimą saugos praktiką laboratorijų ir projektavimo darbuose.
 • gebėjimas kurti ir valdyti biudžetus ir tvarkaraščius.

Šios programos rezultatai yra pasiekiami tvirtu pagrindu matematikos, chemijos ir fizikos, taip pat gerai suprasti pagrindinius inžinerijos principus. Studentai taip pat gauna plačią patirtį humanitarinių ir socialinių mokslų srityse bei plačiai plėtoja medžiagų mokslo, aplinkosaugos, geotechnikos, hidrotechnikos, struktūrinės ir transporto inžinerijos pagrindus. Specializacija vienoje ar keliose civilinės inžinerijos srityse yra įmanoma pasirinkus civilines inžinerines ir technines pasirenkamas programas jaunesnio ir vyresnio amžiaus metais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid.

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid. Skaityti mažiau