Civilinės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Özyeğin University civilinės inžinerijos bakalauro studijų programa siekia ugdyti naujos kartos inžinierių, turinčių gilių žinių ir didelių gebėjimų naudoti pažangiausias technologijas civilinės inžinerijos programoms; turinti platų įgūdžių savo specializacijos srityje, tiek dizaino, tiek praktikos požiūriu; skirta asmeninėms, kultūrinėms ir socialinėms vertybėms; parodydamas intensyvų entuziazmą ir stiprų norą mąstyti, klausinėti ir mokytis. Mūsų absolventai bus privilegijuoti užimti pozicijas įvairiose civilinės inžinerijos srityse, kurios reikalauja išsamios specializacijos besikeičiančiame verslo pasaulyje.

Mūsų absolventai

Mūsų absolventai bus

  • Turi gilių žinių pagrindinių inžinerinių mokslų ir pažangių technologijų srityje
  • Skirta moksliniams tyrimams, inovacijoms ir verslumui
  • Labai sėkmingi komandos žaidėjai, įgiję lyderystės įgūdžių
  • Mokymosi visą gyvenimą besimokantieji skirti naujos ir tinkamos informacijos ir įgūdžių įgijimui
  • Labai gerai supranta savo etines pareigas, labai vertindama etines vertybes

Akademinė programa

Pradedančiųjų metų pagrindas yra matematika, fizika, chemija, techninis brėžinys ir kompiuterija, taip pat pateikiama įvadas į civilinės inžinerijos sąvokas kiekvieno semestro metu. Antrosios pakopos studentai išsiugdo pagrindinius inžinerinius įgūdžius ir pradeda dirbti su civilinės inžinerijos pagrindais, įskaitant statybos valdymo ir transportavimo pagrindus. Antrosios pakopos studijų metų pabaigoje OzU civilinės inžinerijos studentai baigs savo pirmąsias vasaros stažuotes. Per savo stažuotes studentai gali arba pasirinkti save susipažinti ir prisidėti prie konkretaus sektoriaus sektoriuje, arba padėti fakultetui savo mokslinių tyrimų projektus.
Jaunesniųjų metų mokymo programoje studentams pateikiami privalomi struktūrinės analizės, gelžbetonio, dirvos mechanikos ir pamatų inžinerijos kursai. Studentai taip pat pradeda rinktis pasirenkamuosius dalykus savo specialybės srityse ir turi galimybę praktiškai taikyti savo teorines žinias civilinės inžinerijos laboratorijose. Jaunesniųjų metų pabaigoje OzU studentai bus tokie pat veiksmingi kaip ir pradinių klasių inžinieriai, ir jiems nebus sunku rasti tinkamiausias jų antrosios vasaros stažuotės vietas. Jaunesniųjų metų programa taip pat apima papildomas verslo temas ir išsamius komunikacijos kursus, siekiant ugdyti studentų gebėjimą efektyviai rašyti ir kalbėti anglų kalba. Vyresniųjų metų studijų programa daugiausiai skiriama pažangių dizaino kursams, taip pat išplėstiniams pasirenkamuosius kursus, skirtus studentams parengti šios srities iššūkius.

Dainos

Civilinės inžinerijos programa siūlo kruopščiai atrinktų takų rinkinį, įskaitant konstrukcinę inžineriją, geotechninę inžineriją, statybos valdymą ir transportavimą. Struktūrinė inžinerija yra labai svarbi inžinerijos sritis, kurioje yra didžiulė taikymo sritis, siekiant sumažinti avarijas, turtinius nuostolius ir ekonominius nuostolius, ypač dėl žemės drebėjimų. Natūralu, kad keliose Turkijos miestuose, įskaitant Stambulą, vykstantys seisminiai modernizavimo ir reabilitacijos projektai kelia didelę paklausą struktūriniams inžinieriams. Geotechnikos inžinerija, statybos valdymas ir transportavimo keliai taip pat yra labai perspektyvios civilinės inžinerijos sritys, skirtos greitai prieinamiems miestams kurti nebrangius ir tvarius sprendimus. Mūsų programa didžiuojasi savo išskirtiniu fakultetu kiekvienoje savo kūrinijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

As a research university, Özye?in University always opens new horizons and presents new opportunities for students to enable them to discover their true competencies. In a quest to have its graduates ... Skaityti daugiau

As a research university, Özye?in University always opens new horizons and presents new opportunities for students to enable them to discover their true competencies. In a quest to have its graduates stand out and be one step ahead of others, Özye?in offers an innovative education model that adds value to its students. Özye?in University’s primary mission is to prepare its students to be resourceful graduates in the world of business, making sure that they know more than one foreign language, acquire new skills through social activities, continuously develop themselves, expand their global vision before graduation through international internship or exchange programs, and always be at the service of society. Skaityti mažiau