Apžvalga

Özyeğin University civilinės inžinerijos bakalauro studijų programa siekia ugdyti naujos kartos inžinierių, turinčių gilių žinių ir didelių gebėjimų naudoti pažangiausias technologijas civilinės inžinerijos programoms; turinti platų įgūdžių savo specializacijos srityje, tiek dizaino, tiek praktikos požiūriu; skirta asmeninėms, kultūrinėms ir socialinėms vertybėms; parodydamas intensyvų entuziazmą ir stiprų norą mąstyti, klausinėti ir mokytis. Mūsų absolventai bus privilegijuoti užimti pozicijas įvairiose civilinės inžinerijos srityse, kurios reikalauja išsamios specializacijos besikeičiančiame verslo pasaulyje.

Mūsų absolventai

Mūsų absolventai bus

  • Turi gilių žinių pagrindinių inžinerinių mokslų ir pažangių technologijų srityje
  • Skirta moksliniams tyrimams, inovacijoms ir verslumui
  • Labai sėkmingi komandos žaidėjai, įgiję lyderystės įgūdžių
  • Mokymosi visą gyvenimą besimokantieji skirti naujos ir tinkamos informacijos ir įgūdžių įgijimui
  • Labai gerai supranta savo etines pareigas, labai vertindama etines vertybes

Akademinė programa

Pradedančiųjų metų pagrindas yra matematika, fizika, chemija, techninis brėžinys ir kompiuterija, taip pat pateikiama įvadas į civilinės inžinerijos sąvokas kiekvieno semestro metu. Antrosios pakopos studentai išsiugdo pagrindinius inžinerinius įgūdžius ir pradeda dirbti su civilinės inžinerijos pagrindais, įskaitant statybos valdymo ir transportavimo pagrindus. Antrosios pakopos studijų metų pabaigoje OzU civilinės inžinerijos studentai baigs savo pirmąsias vasaros stažuotes. Per savo stažuotes studentai gali arba pasirinkti save susipažinti ir prisidėti prie konkretaus sektoriaus sektoriuje, arba padėti fakultetui savo mokslinių tyrimų projektus.
Jaunesniųjų metų mokymo programoje studentams pateikiami privalomi struktūrinės analizės, gelžbetonio, dirvos mechanikos ir pamatų inžinerijos kursai. Studentai taip pat pradeda rinktis pasirenkamuosius dalykus savo specialybės srityse ir turi galimybę praktiškai taikyti savo teorines žinias civilinės inžinerijos laboratorijose. Jaunesniųjų metų pabaigoje OzU studentai bus tokie pat veiksmingi kaip ir pradinių klasių inžinieriai, ir jiems nebus sunku rasti tinkamiausias jų antrosios vasaros stažuotės vietas. Jaunesniųjų metų programa taip pat apima papildomas verslo temas ir išsamius komunikacijos kursus, siekiant ugdyti studentų gebėjimą efektyviai rašyti ir kalbėti anglų kalba. Vyresniųjų metų studijų programa daugiausiai skiriama pažangių dizaino kursams, taip pat išplėstiniams pasirenkamuosius kursus, skirtus studentams parengti šios srities iššūkius.

Dainos

Civilinės inžinerijos programa siūlo kruopščiai atrinktų takų rinkinį, įskaitant konstrukcinę inžineriją, geotechninę inžineriją, statybos valdymą ir transportavimą. Struktūrinė inžinerija yra labai svarbi inžinerijos sritis, kurioje yra didžiulė taikymo sritis, siekiant sumažinti avarijas, turtinius nuostolius ir ekonominius nuostolius, ypač dėl žemės drebėjimų. Natūralu, kad keliose Turkijos miestuose, įskaitant Stambulą, vykstantys seisminiai modernizavimo ir reabilitacijos projektai kelia didelę paklausą struktūriniams inžinieriams. Geotechnikos inžinerija, statybos valdymas ir transportavimo keliai taip pat yra labai perspektyvios civilinės inžinerijos sritys, skirtos greitai prieinamiems miestams kurti nebrangius ir tvarius sprendimus. Mūsų programa didžiuojasi savo išskirtiniu fakultetu kiekvienoje savo kūrinijoje.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų Ozyegin University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 20, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date