Civilinės inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

HEHİR civilinės inžinerijos programa orientuota į miesto infrastruktūrą ir antstato statybą, transportą, eismą ir aplinką pagal „miesto“ filosofiją. Šis dėmesys suteikia mūsų absolventams didelį pranašumą ir suteikia jiems pranašumą savo darbiniame gyvenime. Civilinės inžinerijos katedros studentams ir mokslininkams siūloma sinergija ir glaudus bendradarbiavimas su kitais departamentais, ypač su pramonės inžinerija ir kompiuterių inžinerija. Tai skatina temas, pvz., Miestą, transportą ir aplinką, gerai aptarti. Mūsų universiteto socialinių mokslų mokyklos ir skyriai siūlo kitokią perspektyvą civilinės inžinerijos studentams, kur jie gali tvarkyti „miesto“ sąvoką visais aspektais.

117726_IMGL7875.jpg

Civilinė inžinerija

Civilinė inžinerija - tai inžinerijos filialas, kuris prisiima atsakomybę už esminį struktūrizavimą, reikalingą ne tik kasdieniniame miesto gyvenime, bet ir pramoninėje visuomenėje. Platus veiklos spektras apima dideles įmones statybų inžinerijos ir vandens / hidraulikos / pakrančių / uostų inžinerijos, geotechnikos, transporto ir statybos valdymo srityse.

HEHİR civilinės inžinerijos programa orientuota į miesto infrastruktūrą ir antstato statybą, transportą, eismą ir aplinką pagal „miesto“ filosofiją. Šis dėmesys suteikia mūsų absolventams didelį pranašumą ir suteikia jiems pranašumą savo darbiniame gyvenime.

HEHİR inžinerijos ir gamtos mokslų kolegijos tarpdisciplininio požiūrio dėka Civilinės inžinerijos katedros studentams ir mokslininkams siūloma sinergija ir glaudus bendradarbiavimas su kitais departamentais, ypač su pramonės inžinerija ir kompiuterių inžinerija. Tai skatina temas, pvz., Miestą, transportą ir aplinką, gerai aptarti. Mūsų universiteto socialinių mokslų mokyklos ir skyriai siūlo kitokią perspektyvą civilinės inžinerijos studentams, kur jie gali tvarkyti „miesto“ sąvoką visais aspektais.

Mūsų tikslas yra apmokyti inžinierius, kurie gali padėti Turkijos įmonėms, kurios dirba su koncentruotomis investicijomis į statybas, turinčiomis turtingų požeminių išteklių, ir remia rekonstrukcijos projektus kaimyninių šalių miestuose. ExperiencedEHİR civilinės inžinerijos katedra yra pasirengusi pasiekti tarptautinę platformą studentams iš visos Turkijos ir pasaulio.

Kvalifikacija

Vidurinis mokymas (ar aukštesnis)

Kvalifikacijos dokumentai priimami šiomis kalbomis: anglų / turkų.

Dažnai galite gauti tinkamą stenogramą iš savo mokyklos. Jei taip nėra, jums reikės oficialių vertimų kartu su patvirtintomis originalo kopijomis.

Kai baigsite eiti į universitetą, privalote kartu su jumis atlikti patikrintas atvykimo kvalifikacijos dokumentų kopijas.

Kalbos reikalavimai

Anglų

Anglų kalbos mokėjimas nėra reikalingas.

Minimalūs reikalavimai, kuriuos reikia atleisti nuo parengiamųjų metų anglų kalba:

  • TOEFL: iBT 79
  • PTE Akademinė: 55

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

?stanbul ?ehir University, which aims at contributing to the production and dissemination of heuristic information, welcomed its first students in 2010- 2011 Academic Year, with its unique, participat ... Skaityti daugiau

?stanbul ?ehir University, which aims at contributing to the production and dissemination of heuristic information, welcomed its first students in 2010- 2011 Academic Year, with its unique, participatory, universal and liberal perspective and flourishing team. Skaityti mažiau