Civilinės inžinerijos laipsnis

Universidad EIA

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Civilinės inžinerijos laipsnis

Universidad EIA

Kas yra civilinė inžinerija?

Civilinė inžinerija - tai profesija, kuri tiesiogiai įtakoja regiono ir jos gyventojų gyvenimo kokybę. Ji apima pagrindinius poreikius, pvz., Geriamojo vandens tiekimą, būstą, energiją, žmonių ir produktų judumą, šalinimą. Visa tai daro tai, nors tai yra viena iš seniausių inžinierių, ji laikoma pažangiomis ir aukšto lygio produktyvumu bei pritaikymu.

Kodėl studijuoti civilinę inžineriją?

  • Kadangi būtina suprasti, projektuoti, kurti ir palaikyti efektyvios, ekonomiškos, saugios ir tvarios fizinės infrastruktūros darbus, atitinkančius regiono poreikius.
  • Pagerinti jo gyventojų gyvenimo kokybę ir konkurencingumą, taikant ir plėtojant inžinerinius metodus ir metodus, vadovaujantis etikos, teisingumo ir socialinės atsakomybės principais.
  • Reikia naujovių diegti, konkuruoti ir patenkinti pagrindinius poreikius saugiu, ekonominiu ir įmanomu būdu, todėl civilinė inžinerija yra problema, kurioje absolventas turi pripažinti regiono, kuriame jis dirba, kontekstą, nuolatinį ryšį su technologine plėtra kiekvienoje civilinės inžinerijos srityje ir turi bendrą visuomenės problemų viziją.

metodika

Civilinės inžinerijos programa yra sukurta "akis į akį", paremta informacinėmis ir ryšių technologijomis kaip švietimo ištekliais, kurie padeda mokytis. Dėl inžinerinio mokymo, programa įgyvendina aktyvią mokymosi metodiką, susiejančią studentą su jo profesinės srities problemų sprendimu ir skatina jį labiau įtraukti į jo mokymą, plėtodamas eksperimentines praktikas, verslo patirtį, studijas atvejai ir mokymosi projektai. Klasės yra suprojektuotos kaip akademinė darbo aplinka, kurioje studentas atspindi, aptaria argumentus ir siūlo alternatyvius įvairių inžinerinių problemų sprendimus vadovaujantis transformuojančio mokytojo mąstymo būdams ir jo mokinių veikimui prisidėti prie geresnių žmonių ir specialistų mokymas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Spanish (Colombia)


Paskutinį kartą atnaujinta October 23, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
10 semestrus
Price
Kaina
8,650 COP
Locations
Kolumbija - Envigado, Antioquia
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Kolumbija - Envigado, Antioquia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla