Oficialus aprašymas

Kas yra civilinė inžinerija?

Civilinė inžinerija - tai profesija, kuri tiesiogiai įtakoja regiono ir jos gyventojų gyvenimo kokybę. Ji apima pagrindinius poreikius, pvz., Geriamojo vandens tiekimą, būstą, energiją, žmonių ir produktų judumą, šalinimą. Visa tai daro tai, nors tai yra viena iš seniausių inžinierių, ji laikoma pažangiomis ir aukšto lygio produktyvumu bei pritaikymu.

Kodėl studijuoti civilinę inžineriją?

  • Kadangi būtina suprasti, projektuoti, kurti ir palaikyti efektyvios, ekonomiškos, saugios ir tvarios fizinės infrastruktūros darbus, atitinkančius regiono poreikius.
  • Pagerinti jo gyventojų gyvenimo kokybę ir konkurencingumą, taikant ir plėtojant inžinerinius metodus ir metodus, vadovaujantis etikos, teisingumo ir socialinės atsakomybės principais.
  • Reikia naujovių diegti, konkuruoti ir patenkinti pagrindinius poreikius saugiu, ekonominiu ir įmanomu būdu, todėl civilinė inžinerija yra problema, kurioje absolventas turi pripažinti regiono, kuriame jis dirba, kontekstą, nuolatinį ryšį su technologine plėtra kiekvienoje civilinės inžinerijos srityje ir turi bendrą visuomenės problemų viziją.

metodika

Civilinės inžinerijos programa yra sukurta "akis į akį", paremta informacinėmis ir ryšių technologijomis kaip švietimo ištekliais, kurie padeda mokytis. Dėl inžinerinio mokymo, programa įgyvendina aktyvią mokymosi metodiką, susiejančią studentą su jo profesinės srities problemų sprendimu ir skatina jį labiau įtraukti į jo mokymą, plėtodamas eksperimentines praktikas, verslo patirtį, studijas atvejai ir mokymosi projektai. Klasės yra suprojektuotos kaip akademinė darbo aplinka, kurioje studentas atspindi, aptaria argumentus ir siūlo alternatyvius įvairių inžinerinių problemų sprendimus vadovaujantis transformuojančio mokytojo mąstymo būdams ir jo mokinių veikimui prisidėti prie geresnių žmonių ir specialistų mokymas.

Programa mokoma:
Spanish (Colombia)

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Universidad EIA »

Paskutinį kartą atnaujinta October 23, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
10 semestrus
Price
8,650 COP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date