Dvigubas bakalauro laipsnis inžinerijos telekomunikacijų technologijų ir verslo Analytics (Gitt BA)

Bachelor108

Šia programa siekiama gauti bakalauro laipsnį inžinerijos telekomunikacijų technologijų ir tuo pačiu metu bakalauro laipsnį verslo Analytics ".

Bendras šios programos trukmę yra 5 metai.

Stažuotės

Stažuotės yra laikomas būtina programos dalį. Jie turi imtis per pastaruosius du kursus ir yra lygiavertės vienos akademinės semestrą.

Internacionalizacija

Studentai gali turėti oportunity dalyvauti studijų laikotarpius, kaip tarptautinių mainų studentų ketvirtaisiais metais.

Profilis

Tai rekomenduojama studentams, kurie baigė dabartinę antrinių ir iš anksto universitetinį išsilavinimą paruošimo kursai Mokslo ir technologijų srityje, atsižvelgus matematikos ir fizikos dalykus palengvinti perėjimą į bakalauro studijas. Be to, jis yra praktiškas studentams, kurie baigė aukštesniuoju profesiniu mokymu programas, susijusias su IRT ir elektronikos.

Pagrindinės asmeninių ir akademinių charakteristikos kandidatės profilyje yra:

 • Susidomėjimas mokslo ir technologinių žinių.
 • Flair apskaičiavimo ir loginiu mąstymu atsižvelgiant į problemas.
 • Lengva mokytis, gebėjimas dirbti ir organizacinę norą.
 • Gebėjimas analizuoti ir sintetinti informaciją.
 • Atsakomybė atliekant individualų darbą ir gebėjimą dirbti komandose.
 • Noras taikyti sąvokas ir žinias praktikoje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Užbaigimas dabartinę antrinio ir iš anksto universitetinį išsilavinimą rengimo kursą (arba lygiavertis) ir universiteto egzaminą, tiek praėjo reguliariajame nagrinėjimo laikotarpį gegužės / birželio.

Studentai iš užsienio švietimo sistemas:

Universitetas egzaminą užsieniečiams (PAU), išskyrus studentus, kurie mokėsi pagal švietimo sistemų ES šalyse ar šalių, kurios turi sutartis su Ispanijos šiuo klausimu, ir kurie atitinka akademinius reikalavimus savo namuose švietimo sistemų priėmimo į universitetą. Daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus šio studentų grupei arba apie universiteto egzaminą organizavimo Užsieniečių, apsilankykite "UNED" svetainėje.

Dotacijos ir finansinė pagalba

Universitetas, kaip Katalikų Bažnyčios institucija, skirta visiems visuomenės nariams, siūlo stipendijas ir finansinę paramą savo studentams asortimentą, padėti su studijų išlaidas ir užtikrinti lygias galimybes, pagrįstas individualių poreikių kiekvienam studentui.

Ši pagalba ateina tiesiai iš universiteto, nuo įnašų į Comillas-ICAI universiteto fondo, Bažnyčios Dotacijos fondo, nesavarankiškų pamatų kandidatų į kunigystę ir iš kitų organizacijų ir asmenų.

Universitetas siūlo savo finansinę paramą bakalauro studijų studentai, kurių ištekliai riboti, į dalinį mažinimą mokesčio už mokslą forma.

Studentai Universitete yra tinkamos nauda tokia pat kaip kitų Ispanijos universitetų studentams, susijusius su mokyklos draudimas, oficialių dotacijų ir kitų dotacijų.

Comillas siūlo bakalauro studijų programų studentams, prasidedantiems aukštesnio lygio išsilavinimą. Mes taip pat siūlome Magistrantas programas absolventų ir specialistų.

Karjera ir akademinės perspektyvos

Informacijos ir ryšių technologijų sektorius (IRT) šiuo metu išgyvena didžiulį bumas. Ši programa sujungia tradicinę Telekomunikacijų inžinerija su tarpdisciplininį mokymą parengti savo studentus lyderio vaidmens tarptautinėse nustatymus. Ačiū visiems tai, mūsų inžinieriai iš karto rasti aukščiausios kokybės profesionalų darbą valdant technologinius įmonėms ir įmonėms kituose sektoriuose.

Karjeros perspektyvas

ICAI Telecom Inžinieriai yra profesionalai, kurie veda projektus informacinių technologijų ir komunikacijų srityse, atsižvelgiant į įpareigojimų ir tenkinančio lyderio pozicijas įgijo įgūdžių iš įvairių sričių mokslo technologijų ir sistemų integracija. Kai karjeros perspektyvas, yra:

 • Planavimas, skaičiavimo ir projektavimo telekomunikacijų sistemas ir produktus.
 • Planavimas, veiklos ir išlaikyti IT įrangą ir paslaugas.
 • Techninė verslo valdymo.
 • Develepment ir inovacijų ryšių srityje.
 • IT ir komunikacijų saugumą.
 • Konsultuojame, konsultacinė ir civilinė tarnyba.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Universidad Pontificia Comillas »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
5 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date