Dailės bakalauras į transformacinio vadovavimo bažnyčios

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Dailės bakalauras į Pertvarkos Bažnyčios Lyderystė

Įvadas

Transformacijos bažnyčia lyderystės programa yra skirta gaminti bažnyčios lyderio, kuris yra įrengtas paveikti teigiamai dvasinę ir socialinę-ekonominę transformaciją Bažnyčios ir bendruomenės per Bažnyčią. Tai yra įsišaknijusi įsitikinimu, kad šis tikslas būtų pasiektas daugiausia dėl krikščioniškojo tikėjimo ir praktikos integraciją į visų ugdymo programos aspektus. Taigi darbštus tyrimas Dvasios įgaliota Word kartu su radikalaus klusnumo ir atitinkamo vadovavimo įgūdžius mokymą gamins tuos, turinčius lyderius, kurie užtraukia holistinį ir transformacijos ministeriją ir aptarnavimas bažnyčioje ir bendruomenės doktrinų.

Programos tikslas

Iš menų bakalauro Pertvarkos bažnyčios valdymo tikslas yra mokyti holistiškai sukūrė ir aukštos kvalifikacijos pertvarkos bažnyčios lyderiai, kurie ne tik suteikti įgaliojimus pateikti Biblijos remiantis lyderystę savo vietos bendruomenių, bet ir yra pasirengę vadovauti bendruomenei transformacijos iniciatyvas.

Studijų siekiniai

Iki programos pabaigos, studentai galės: 1. Taikyti garso hermeneutinį principus Biblijos ekspozicija transformacijos gyvenimo pamokų 2. Pademonstruoti akademinę kompetenciją ir į administravimo ministerijos įgūdžių esminių į transformacinio bažnyčios vadovavimo patirties.

  1. Pademonstruoti gebėjimą įteigti biblines vertybes Bažnyčioje ir visose savo tikėjimo patirtimi.
  2. Įvertinti pertvarkos lyderio Bažnyčios istorijos ir tinkamumą bažnyčios šiandien.
  3. Dizaino bažnyčia intervencijos programomis spręsti šiuolaikinio gyvenimo problemas ir ministerijos neįgaliesiems.
  4. Švinas vietos bendruomenę įsitraukti į valdomus holistinio transformacijos iniciatyvas.

Priėmimo reikalavimas

KCSE C laipsnio +

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

PAC University is the Leadership University of Choice, chartered by the Commission for University Education in Kenya. It is a cosmopolitan institution of higher learning with students, staff and facul ... Skaityti daugiau

PAC University is the Leadership University of Choice, chartered by the Commission for University Education in Kenya. It is a cosmopolitan institution of higher learning with students, staff and faculty drawn from nations across Africa and the world. Our diversity offers you a unique platform for an expanded worldview through healthy social interactions. Skaityti mažiau
Nairobis , Kenija internete + 1 Daugiau Mažiau