Dailės bakalauras (būdas mokymo gimimo - 5 / gimimo - 12)

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Dailės bakalauras (būdas Mokymo Gimimo - 5 / Gimtadienis - 12) suteikia studentams galimybę užbaigti menų diplomą su menų dur A edukologijos ir sub-dur ankstyvoje vaikystėje studijų pagrindinis.

Absolventai šis laipsnis turi teisę tiesiogiai įsigaliojimo mokymo (gimimo - 5 metai / įgimtą - 12 metų) Mokytojo per perėjimą prie mokymo keliu. Užbaigimas tiek bakalauro ir magistro kursai suteikia mokytojo kvalifikaciją ankstyvos vaikystės (gimimo - 5 metų) ar ankstyvoje vaikystėje ir pradinio mokymo (gimimo - 12 metų). Tinkamos studentai gaus patarimų per savo galutinio studijų sesijos menų bakalauro (būdas Mokymo Gimimo - 5 / Gimimo - 12) apie tai, kaip priimti pasiūlymą į antrosios pakopos studijų kurso pasiekti mokytojo kvalifikaciją.

  • Direktorius akademinę programą - dr Diana Dikensono
  • Žinoma patarėjas (-ai) su pasirašymo teisėmis - doc Karolis Liston

Dailės bakalauras (būdas Mokymo Gimimo - 5 / Gimtadienis - 12) suteikiančias jums su anglų pamatai, šiuolaikinėje visuomenėje ir Australijoje ir visame pasaulyje. Ji teikia platų pagrindą suprasti klausimus sudėtingų ir skirtingų kultūrinių, socialinių ir švietimo kontekstuose.

Teikdami Menų keliu bakalauro, jums reikia užpildyti edukologija pagrindinis ir ankstyvoje vaikystėje Sub-dur, kaip dalį savo dailės laipsnį. Po trejų metų, galite pasirinkti pereiti su menų bakalauro ir dirbti vaikų ir šeimos paramos paslaugas. Tačiau galimybė baigti Mokymo Master (gimimo 5 metų / gimimo 12 metų) egzistuoja, jei norite gauti mokytojo kvalifikaciją prieš į mokyklą ir pradinėje mokykloje. Taip pat yra išėjimas taškas ankstyvoje vaikystėje, kuri leidžia jums pereiti su mokymo (gimimo 5 metų) "Meistras ir mokyti prieš į mokyklą nustatymus.

Profesinė patirtis vietas atsiranda ankstyvoje vaikystėje nustatymus, pavyzdžiui, ilgos dienos priežiūros ir ikimokyklinio į M Mokymo (gimimo 5 metus) ir taip pat ankstyvojo nustatymus ir pradinėje mokykloje M Mokymo (gimimo 12 metų). Lauko dienos vizitai funkcija visoje menų bakalauro laipsnį bakalauras.

Studentai, kurie turi vaikų Paslaugos diplomą turi teisę kreiptis dėl akademinio kredito aštuonerius vienetų (vieneriems mokslo metams), leidžia jums užbaigti menų laipsnį per dvejus metus visu etatu. Pastaba, atskiri UAC kodai kreiptis dėl diplomo pathway - 729022 (Bankstown) 729023 (Parramatta) ir 729024 (Penrith).

Dailės ir švietimo komponentas šios programos bakalauras yra siūlomi Penrith, Bankstown ir Parramatta su nedideliu atrankos vienetų internete.

Priėmimas

  • Tikėtina žinios: 2 vienetai SAK Matematikos ir 2 vienetai HSC anglų arba ekvivalentu.
  • Rekomenduojami tyrimai Abiturientams: Band 4 arba aukščiau tiek HSC anglų ir SAK matematikos arba lygiavertį dokumentą; arba užpildytą diplomas Vaikų tarnybos ar atitinkamos profesinio mokymo sudarymo.
  • Paraiškos iš Australijos ir Naujosios Zelandijos piliečiams ir turėtojų nuolatinių vizų gyventojas privalo būti pateikiami per Universitetai Priėmimo centro (UAC).
  • Pareiškėjai, kurie yra įsipareigoję studijas užsienyje gali tekti pateikti įrodymų, anglų kalbos mokėjimą. Vietinių ir tarptautinių pareiškėjams, kurie kreipiasi per Universitetai Priėmimo centro (UAC) rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl UAC svetainėje. Vietos pareiškėjai kreipiasi tiesiogiai į universitetą, taip pat turėtų naudoti pateiktą informaciją apie UAC website.http informacija: //www.uac.edu.au/
  • Tarptautinė pareiškėjams turi tiesiogiai kreiptis į Vakarų Sidnėjaus universiteto per Tarptautinio biuro.
  • Tarptautiniai studentai kreipiasi į Universiteto per Tarptautinio biuro rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą apie jų svetainėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Skaityti daugiau

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Bankstaunas , Campbelltown , Gundermanas , Blacktown , Rydalmere , Penritas , Sidnėjus + 7 Daugiau Mažiau