Dailės bakalauras ankstyvojo ugdymo

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Dailės bakalauras ankstyvojo ugdymo yra studijų programa bakalauro studentams USCB, kurie ieško South Carolina mokymo sertifikavimo. Ankstyvasis ugdymas didžiųjų pasinaudoti užsiima hands-on patirties, galimybes integruoti teoriją su mokymo praktika, ir didelę lauko ir klinikinius vaikų priežiūros įstaigose, Head Start centrai, Montessori mokyklų ir vietos valdžios mokyklose. Ši programa suteikia studentams platų akademinį išsilavinimą ir profesinių žinių, įgūdžių ir polinkius reikia dirbti su mažais vaikais, amžiaus gimimo iki aštuonių.

Ankstyvoji ugdymas programa yra 123 semestro valandų programa. Visi studentai, norintys baigti ankstyvoje vaikystėje išsilavinimas BA turi būti oficialiai pripažino į profesinės programos, kai jie baigė 46 semestro valandų, iš kurių 30 turi būti užpildyta ne USCB minimalus, ir susitiko kitus reikalavimus. Pasirengimo Profesinė ir profesionalų programa seka ankstyvojo ugdymo reikalauja 67 valandų kursinių sutelktas į pedagoginį ir turinio žinių raidą.

Mokymo programa orientuota į mokymo strategijas, mokymo metodikas, vertinimo metodų, teorijų vaikų augimui ir vystymuisi, unikalią mokymosi poreikius išimtiniais studentams ir šeimos ir kultūrinės įvairovės poveikį ankstyvoje vaikystėje. Programa įterptųjų lauką, practica, ir klinikinius visoje užsiėmimuose. Be to, ankstyvosios vaikystės mokymo susilygina su koncepcinę sistemą, konstruktyvistiniu pedagogė ir rengia USCB absolventų dirbti su mažais vaikais iš įvairių kultūrinių, etninių ir ekonominių sluoksnių pasaulinėje bendruomenėje.

Nacionalinis akreditacijos

Švietimo departamentas nacionaliniu lygiu akredituota pagal nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo (NCATE). Rugpjūčio 2013 USCB anketa bakalauras ankstyvojo ugdymo programą gavo "National pripažinimo" Nacionalinė asociacija mažais vaikais švietimo (NAEYC) Šis pripažinimas taip pat yra dalis NCATE akreditavimo reikalavimus.

Priėmimas į profesinės programos

Studentams, kurie siekia baigti dailės ankstyvojo ugdymo ar menų pradinėje Švietimo bakalauro bakalauro turi būti anksčiau leista Professional programa Švietimo departamentas. Oficialus priėmimas įvyksta, kai studentai baigę tarp 46-55 valandų bakalauro studijų ir įvykdė visus kitus reikalavimus nurodyta toliau. Perkelti studentai, turintys daugiau nei 56 bakalauro valandas turėtų būti taikoma per savo pirmąjį semestrą ne USCB.

Studentai gali kreiptis dėl priėmimo, kai jie turi:

  • Lankė ugdymo orientacijos sesija
  • Prižiūri kaupiamasis pažymių vidurkis (GPA): mažiausiai 2,75 * visose bakalauro kursinį darbą
  • Užbaigtas visus pasirengimo profesinių kursų, kurių minimalus VPS 3,0 ir "C" arba geriau kiekvieno kurso
  • Užbaigtas šiuos kursus su klasių "C" arba geresnėje, kiekvieno kurso: Anglų (ENGL B101 ir B102 ENGL), kalbos ryšiai (COMM B140 ar B201 COMM) ir matematikos (MATH B221 ir matematikos B222)
  • Pasiektas artimųjų balus dėl visų trijų sekcijų iš Praxis ™ Core akademinių įgūdžių pedagogams bandymus. Oficialūs balai turi būti pateikta ir gavo Švietimo departamento
  • Baigė baudžiamosios fone tikrinti ir visiškai atskleisti pareiškimą iš valstybės teisėsaugos skyriaus (SLED)
  • Užbaigtos 25-valandų Jaunimo patirtimi ar Pedagogų Kariūnų programa
  • Sėkmingai baigė profesinės programos Priėmimo esė
  • Gavo patvirtinimą iš USCB profesinio mokymo komiteto

Profesinės programos Programos turėtų būti baigtas ir šių datų pateikia:

Sumažėjimas - vasario 1 Pavasaris - 1 spalis

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Situated in the Carolina Sea Islands in a region rich in history, steeped in natural beauty, teeming with extraordinary opportunities for those who participate in golf, tennis and water sports of all ... Skaityti daugiau

Situated in the Carolina Sea Islands in a region rich in history, steeped in natural beauty, teeming with extraordinary opportunities for those who participate in golf, tennis and water sports of all kinds and thriving as one of the world's great resort destinations, USC Beaufort offers students an exceptional place to learn and live in an environment focused on growth, preservation and opportunity. Skaityti mažiau
Beaufortas , Hilton Head sala , Bluffton + 2 Daugiau Mažiau