Dailės bakalauras Finansų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

srtj

Efektyvus Finansai apima verslo duomenų rinkimo, manipuliacijos, analizė, interpretavimas ir priėmimo atitinkamos sudarymo galimybę. Mūsų bakalauro programa leis pereiti su profesinių įgūdžių identifikuoti verslo veiklą, susijusią su finansinių aspektų problemas ir diagnozuoti ją siekiant rasti optimalius būdus tirpalu.

Sėkmingi specialistai Finansų

Sėkmingi specialistai finansų turėti pagrindinių finansinių koncepcijų, priemonių ir metodų supratimą, kad padėtų organizacijai užtikrinti, kad verslo sprendimai priimami racionaliai. Jie turės išsamių žinių apie investavimo priemones ir valdyti investicinį portfelį būdų. Specialistai finansų mokysis finansų rinkas ir institucijas ir konkretų aspektą, susijusį su šios srities, taip pat jie turės į įmonių finansų įžvalgą ir suteikti rafinuotą patarimus organizacijų rizikos valdymui.

Užimtumas

Mūsų programos absolventai galės rinkti, analizuoti, interpretuoti ir įvertinti finansinę informaciją ir informaciją apie verslo finansinės aplinkos ir finansų rinkų nustatymo rinkos galimybes ir dalyvauti plėtojant atitinkamą strategiją ir jos įgyvendinimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

International Black Sea University is internationally recognized for its teaching and management excellence, research output, and societal integration having the necessary environment for its students ... Skaityti daugiau

International Black Sea University is internationally recognized for its teaching and management excellence, research output, and societal integration having the necessary environment for its students and staff to be advocates of intercultural dialogue, respect global human values, and strive for lifelong learning. Skaityti mažiau