Dailės bakalauras Humanitarinių

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dailės bakalauras Humanitarinių

VERTĖ A HUMANITARINIŲ LAIPSNIO

Humanitarinių studijų tikslas yra suteikti išsilavinimą, kuri tarnauja kaip už visą likusį savo gyvenimą pamatai. Nėra universitetas, tačiau didelis, gali išmokyti jus viską, ką jums reikia žinoti savo ateitį. Bet menų bakalauras Humanitarinių mokslų laipsnį vertė yra ta, kad jūs išmoksite, kaip organizuoti idėjas, ugdyti gebėjimą kurti naujus įgūdžius ir padidinti savo gebėjimą spręsti problemas ir pasinaudoti galimybėmis.

Mes tikime, klasikinių disciplinų, kurią teikia SSU bakalauro laipsnį integracija, kartu su mūsų krikščionių bendruomenės ir mūsų studijų užsienyje programas suteikia puikią atmosferą studentams gauti išsilavinimą. Studentams, kurių ieškojimas yra dvasinis ir intelektualinis formavimasis išmoksite mąstyti per ir išreikšti savo idėjas ir vertybes per pasaulinės perspektyvos.

Humanitarinių Specialybių

Senovės istorija ir religijotyra

Kursai senovės istorijos ir religinių studijų tyrinėti senovės Artimuosiuose Rytuose ir Viduržemio siekiant suprasti judėjų-krikščionių tradicija per savo istorinį kontekstą, taip pat savo aktualumą. Tai informuotas supratimas bus pasiūlyti didelę įžvalgą kitų akademinių disciplinų ir prasmingo dialogo su kitų didžiųjų religijų pagrindas.

istorija

Studentai istorijos siekia suprasti žmonių gyvenimą praeityje: jų idėjas, motyvus, vertybes, papročius, aplinkybes, institucijas, veiksmus ir artefaktus, siekiant atrasti prasmę, tvarką, ir tikslą. Didelės temų Vakarų civilizacijos istorijoje per pastaruosius 2500 metų, yra išnagrinėtos, taip pat orientuota regioninės ir nacionalinės temos. Mokiniai yra skatinami pasipriešinti esminius žmogaus klausimus krikščionių ir alternatyvios paradigmos kontekste ir atsižvelgiant į labiausiai susijusios istoriografijoje.

Anglų

Anglų tyrimas pristato studentus su pasaulinės literatūros, taip pat į mažiau žinomų darbų nuo antikos iki dabarties klasika. Studentai plėtoti žodinio piktogramą dėkingi ir mokytis įgūdžių teksto analizės, kuri leistų jiems tapti įgudę skaitytojai literatūroje. Jie sukurti savo supratimą apie filosofijomis, kurie formuoja literatūros pasaulio atspindžius, ir tarp šių pasaulio atspindžius ir krikščionių tikėjimo santykius.

FILOSOFIJA

Filosofija zondai įtakingiausių visoje idėjų istorijos ir siekia suprasti šios dienos mintis. Pradedant ikisokratikai mąstytojų, studijos filosofija atsekti formavimosi veiksnių liniją metu Vakarų tradicijos, taip pat išnagrinėti ryšį tarp filosofijos ir krikščioniškojo tikėjimo sąveiką.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2015

Apie mokyklą

Proudly the smallest university in Canada, St. Stephen's University is a premier Liberal Arts university, only accepting up to 30 students each year.

Proudly the smallest university in Canada, St. Stephen's University is a premier Liberal Arts university, only accepting up to 30 students each year. Skaityti mažiau