Dailės bakalauras laipsnį religijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studentai, kurie gauna religijoje laipsnį su koncentracijos Religijos studijų gali naudoti savo laipsnį taip pat naudojami kiti laisvųjų menų studijų programos. Studentai su laisvųjų menų laipsnis ne tik tobulinti įgūdžius darbdaviai ieško komunikacijos, iniciatyvumas ir motyvacija, analitinių gebėjimų ir komandinio darbo srityse, bet studentai taip pat gali siekti labiausiai profesionalių ir studijų programas visoje šalyje.

Galimybė Dvivietis Major

Studentai, kurie pagrindinis Religijos studijų gaus bendrą supratimą apie mokslinių tyrimų akademinių disciplinų sutelkiant dėmesį į religinius klausimus. Daugelis religijotyra didžiųjų gali būti du kartus didžiųjų kurios teikia juos su stipriu drausminės dėmesio ir platesnio supratimo. Studentai, kurie baigė iš religinių studijų programos taip pat gali siekti studijuojant.

Studentai, kurie gauna religijoje laipsnį su koncentracijos sielovadinės pasirengę patekti profesinių mokyklų siekti pažangių laipsnių ministerijos, teisės, medicinos ar verslo.

Apskritai, religija laipsnis suteikia studentams su laisvųjų menų švietimo kuri leis studentams stiprinti bendravimo įgūdžius, tarpasmeninius ir motyvacinį įgūdžius, pasitikėjimą savimi, ir analizės įgūdžius, kurių reikia kiekvienai jų akademinių ir profesinių karjeros srityje.

Koncentracijos

  • Religijotyros studijos
  • Pastoracinė ministerija
Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2016

Apie mokyklą

Created out of the African Methodist Episcopal (AME) Church’s desire to educate newly freed slaves, Allen University was founded in 1870 as a private, Christian, liberal arts, Historically Black Colle ... Skaityti daugiau

Created out of the African Methodist Episcopal (AME) Church’s desire to educate newly freed slaves, Allen University was founded in 1870 as a private, Christian, liberal arts, Historically Black College and University (HBCU). Allen University is named after Richard Allen, the founder of the AME Church. Skaityti mažiau