Dailės bakalauras religijoje: lyderystės ir etikos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Dailės bakalauras religijoje: Lyderystė ir etika

Sveiki atvykę į Karson-Newman Mokykla religijos tinklalapį. Mūsų mokykla siūlo turtingą ir įvairų pasirinkimą laipsnių akcentų, kad nuo pagrindinio Religija dur stambią su vienu iš šių akcentų: Biblijos kalbas, Biblijos studijas, bažnyčios poilsiui ir jaunimo ministerija,, filosofijos ir religijos, lyderystės ir etikos, Sielovada ir dvasingumas ir menas.

Mūsų mokykla apima tapatybę, kuri atspindi mūsų baptistų paveldą ir tai, kas geriausia ideali laisvųjų menų fone. Pagrindiniai trajektorijos, kurios formuoja mūsų misiją ir persona yra šie: fakultetas leis studentui parengti teologinę ir filosofinę raštingumą; pagerinti kritinę skaitymo, rašymo ir mąstymo įgūdžius; sukurti biblinę pamatai ir kompetenciją spręsti gyvenimo klausimus ir problemas į 21-ajame amžiuje; ugdyti tvirtas dvasingumą; sukurti misija, socialinės sąmonės ir pasaulio pilietiškumo jausmą; ir pasirengti įsipareigojimą ir vadovavimo vietinės bažnyčios.

Mūsų mokykla yra plėtoti tarptautinius galimybes studijuoti per teologinio nustatymus vasaromis ir įstaigų penkiuose skirtinguose žemynuose procese. Šie palydovai bus pasiūlyti studijų kredito valandos, cross-kultūrinę patirtį ir hands-on socialinių ir misijos galimybes. Dauguma mūsų profesoriai turi tarptautinę patirtį ir išmokė misijų parametrai, įstaigų ir seminarijų, esantys Rio de Žaneiras, Brazilija; Vincovci, Kroatija, Santo Domingas, Dominikos Respublika, Oksfordas, Anglija, Belfastas, Airija, Saporas, Japonija, Nairobis, Kenija, Leonas, Meksika, Sankt Peterburgas, Rusija, Keiptaunas, Pietų Afrika, Madridas, Ispanija ir Merida, Venesuela ir / arba vadovaujama archeologinių ir Biblijos ekspedicijas į Izraelį, Jordaniją, ir Turkijoje.

Kartu su nuodugniai mokymo, Karson-Newman Religija didžiųjų naudos iš profesorių, kurie dažnai tampa mentoriais, sveikindamas mokinius su atvirų durų politiką. Mūsų fakultetas yra įsipareigojusi dalintis savo gyvenimo patirtimi ir gyvenanti imitatio Christi. Kiekvienas iš mūsų fakultetas dalyvauja ministerijos ir vietos bažnyčioje trečiadieniais ir sekmadieniais.

Mūsų Religija absolventai priimami ne geriausių kunigų seminarijų šalyje iš Prinstono kunigaikščio ir Wake Forest McAfee. Baptistų seminarijos ploti teologinį kalibro apie Karson-Newman studentams, kurie lanko įstaigas, pavyzdžiui, baptistų seminarijos prie Ričmondas, Beeson, Campbell, Gardner Webb, Golden Gate, Palmer, pietryčių, pietų, Southwestern ir Truett.

Jei esate iki iššūkis ir ieškau Religija laipsnį, kad yra Bibliją centre, lingvistiškai pažengęs, filosofiškai patrauklus, dvasiškai sunku, o jei nori vaikščioti su mentoriais ir profesorių, kurie sujungti meistriškumo siekimą su gyvybiškai krikščioniškojo tikėjimo - tada paskaitų salės ir salės su Carson-Newman mokyklos Religija laukia jūsų.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

There’s no better way for you to imagine being here than to visit us. Being at Carson-Newman is the best way to know how you fit at this top-ranked liberal arts university, founded in 1851. See what y ... Skaityti daugiau

There’s no better way for you to imagine being here than to visit us. Being at Carson-Newman is the best way to know how you fit at this top-ranked liberal arts university, founded in 1851. See what your life can look like here. Walk our campus and get a sense that you will be an important part of an active campus that is 2,000 students strong. Skaityti mažiau
Džefersono miestas , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau