dailės bakalauro filmas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kino dailės bakalauras

Dailės bakalauro laipsnis:
Sparčiai besikeičiančiame pramogų industrijoje, naujos filmų kūrėjai turi būti drąsus, verslumo ir skirta. Visų pirma, jie turi būti regimieji pasakotojai.

Kiekvienas meno centro kino mokymo programos aspektas dėmesys skiriamas filmų kūrimo įgūdžių meistriškumą, siekiant patenkinti pasakojimą. Kelios minutės iš "Disney", "Warner Bros," NBC Universal ", ABC," Paramount ir Burbank Media apskritis, mūsų departamentas turi neįprastai didelę dalį atliktų filmų kūrėjai mūsų fakulteto sąrašą. Studentai pradeda šaudymo iš karto, HD, 16mm, 35mm ir naujausius skaitmeninių po gamybos įrankiai.

Klasės yra nedidelės, skatinant arti, kuruoti santykius tarp instruktoriaus ir mokinio. Mes priimančiosios keletą svečių paskaitas studijos vadovų ir sąrašo juodraštinį Kiekviena sąvoka.Studentai specializuojasi vienoje trys dainos kinematografijos, vadovavimu ar redaguoti ir dažnai bendradarbiauti su studentais iš kitų disciplinų.

Mūsų architektūriškai ryškus miesteliu, miškingos kalvos šlaito virš Pasadena Rose Bowl, yra ideali vieta fotografavimo vietą. Turime asmeninius redagavimo apartamentai, erdvinio garso įrašymo ir maišymo studijos, kelių kompiuterių laboratorijose, yra 24 val, 5000 kvadratinių pėdų su cyclorama ir žaliojo ekrano skaitmeninės kompozicijos įrangos etape.

Mūsų programa perteikia išsamų supratimą apie visą filmą priėmimo procese, suteikia mūsų studentams įgūdžių ir pasitikėjimo, pakeisiantis, nepriklausomai nuo to, ar jie eiti dirbti studijos ir tinklų, nepriklausomai ar sparčiai augančios žiniasklaidos.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2013

Apie mokyklą

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution.

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution. Skaityti mažiau
Pasadena , Santa Barbara + 1 Daugiau Mažiau